Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Я кажи сега като запали пуши ли, какво пуши, тресе ли мотора?
    Свещите как ги проверихте щото 98% от майсторите нямат идея как точно работят.
    Акумулатора наред ли е?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      пуши сиво черно обилно ахаххха,тресе докато эахапе,эапали угасне неколко пъти.След като эапали после нема ядове пали на половин ключ.Акомулатора е 6.Релета ли е какво е нэ и нема майстор който да каже.................

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Я подай директно ток на свещите и виж как ще запали. Тях нали сте ги проверили и са ОК?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          правих го 1 път и эапали,не смеях да го повторим да не иэгорим нешо...

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Вчера си взех Патрола У160 от сервиза,но се оказа ,че двата диференциала са различни ,предния бил 39 зъба както каза момчето,а задния трябва да се сваля да се броят,някой може ли да ми каже този модел У160 с двигател SD33 без турбо колко вида диференциала има за да знам какъв да търся. Момчето ми каза ,че предния ми бил с паднала циментация за това било по добре да търся като задния? Мерси предварително.
            Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
            Уаз 469
            Nissan Patrol Y160

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Здравейте на всички,
              Чета форума от дълго време но досега несъм писал,та дойде време и за първият ми пост.
              От известно време търся правилният джип,окончателно се спрях на Nissan Patrol Y60 2.8 TD къса база от 1991 до 1997.
              За сега съм набеляза два,единият е 93г.а другият 97г.Въпроса ми е каква е разликата в двигателите и има ли такава? освен,че този от 97г.е с климатик и ABS.
              Този е двигатела от 93г.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nisan-patrol_1993.jpg
Прегледи:1
Размер:128.2 КБ
ID:5642484
              а този от 97г.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nisan-patrol_1997.jpg
Прегледи:1
Размер:110.1 КБ
ID:5642485

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Във вакуумната помпа
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Може ли някой да препоръча сервиз в Бургас,който се занимават с джипове.Искам да закарам за проверка на двигател и ходова част един Нисан Патрол,който смятам да купувам.

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Диференциалите на Нисан Терано 2 ,стават ли за Нисан Патрол Y160 3.3D ???????
                    Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                    Уаз 469
                    Nissan Patrol Y160

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Говоря за Терано 2 след 96 година .
                      Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                      Уаз 469
                      Nissan Patrol Y160

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Някой може ли даде габаритните размери на дълъг Y61 (дължината със или без резервното колело)? И евентуално височината на същия, но качен на 33-ки.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Имам Nissan Patrol 3.0 TD. Колеги от няколко дена при нормални обороти 800 след като загрее нормално двигатела ми дига оборотите на 1200. Ако някой е имал същият проблем да сподели мнение или решение

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            На Патрол Y160 ,джанта ЕТ-44 или ЕТ-40,или и двете са доста широки и ще натоварват каретата и полуоските много.
                            Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                            Уаз 469
                            Nissan Patrol Y160

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Някой може ли даде габаритните размери на дълъг Y61 (дължината със или без резервното колело)? И евентуално височината на същия, но качен на 33-ки.
                              Всеки момент ми пристигат 33"-ките , взимам рулетката и ще премеря ! Вероятно те интересува поради чуденка относно побиране в гараж
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Вероятно те интересува поради чуденка относно побиране в гараж
                                Интересуваше ме, но ще е полезно да го знаем занапред, ограничението е 190см и може би още 2см, ако се изчука замазката
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X