До: не пали - трябва акъл
Акумулатор мога да ти услужа да запалиш, колата ми е на паркинга пред БИЦ ИЗОТ, но кабели нямам...
Акумулатор мога да ти услужа да запалиш, колата ми е на паркинга пред БИЦ ИЗОТ, но кабели нямам...

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар