Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навара d22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навара d22

    Здравейте,предстои ми закупуване на пикап,и да попитам този модел до 2005г имали отзад лсд или блокаж.

  • #2
    От: Навара d22

    Зависи за кой пазар е произвеждан.

    Коментар


    • #3
      От: Навара d22

      ЛСД само.
      8)

      Коментар


      • #4
        От: Навара d22

        Имат LSD стандартно, но предполагам се продават и афтър маркер китове с блокажи по чуждите сайтове.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          От: Навара d22

          Благодаря за отговора, всички търговци пишат че имат блокаж та за това реших да попитам тук във форума

          Коментар


          • #6
            От: Навара d22

            Има блокаж на "централния" диф, дето в колата няма такъв.

            Най-добре като идеш да гледаш някоя се абстрахирай от писаниците на продаващия и му изключи звука докато те омайва.

            Гледай за ръжди и подозрителности откъм мотора.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Навара d22

              Ръжди !

              Коментар


              • #8
                От: Навара d22

                Попаднал съм на интересни екземляри с мотор zd30 или както там се води 158к.с.Има ли такова жевотно или е насаждан,става въпрос за десняци внос от Англия

                Коментар


                • #9
                  От: Навара d22

                  Австралийски има. За английски не знам. Австралийските са без интеркулер. Ако ми дадеш VIN мога да проверя дали оригинално са си така.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Навара d22

                    Какво е това vin,човека казва че е оригинално поставян,имало ги много рядко,има и фабрично електрически блокаж на задния диференциал като копчето е до подлакътника,на снимката ми се струва че е оригинално

                    Коментар


                    • #11
                      От: Навара d22

                      Обявата я има в kars.bg само че не в раздел пикапи а в джипове.Във Чирпан се намира.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Навара d22

                        Говорих с човека няма интерколер некъде към 143 к.с. е ако е добър този мотор да скачам с двата крака пък какво сабя покаже

                        Коментар


                        • #13
                          От: Навара d22

                          Колега sparkibg може ли тел .да се чуем ако е удобно разбира се

                          Коментар


                          • #14
                            От: Навара d22

                            Мотора zd30 е много плют по форумите, даже и в този. Моето терано е с този мотор 3.0 с интеркулър 154 коня, 340нм. Мотора е каптизен към качеството на горивото имал съм проблеми със ниско качествена нафта - джипа трудно пали, пуши много, мирише на сурова нафта и губи душа, затова си го карам с нафта от бензиностанцията и понякога с добавка на redex и никакви проблеми. Горивната система е директно впръскване, но не е комън рейл. Има го и комън рейл, но при нисан патрол и там е 170кс. Този джип го купих 2008 и първите 3-4 години го карах като лек автомобил и му робувах на поддръжка след това му занемарих поддръжката, потроших го яко по горите, но мотора е чук и почти нищо не съм му правил. Другото при този мотор е, че иска качествено обслужване с хубаво масло и филтри и по честата им смяна примерно на 7-8 000 км. Аз го карам с масло мотул 10w40 от около 5 години и ядове няма. Събира 7.2 литра. Като цяло съм много доволен от мотора жилав е, доста е пъргав и за в гората има мощност. С 4 човека и покупки съм го издевателствал със 190км/ч на прав път (това е постижение като за лек автомобил), дърпал съм колесар с малка рибарска лодка с над 160 по магистралата. И разхода извън градско ми е падал на 8 нафта, но най често средния разход ми е към 10тина. Въпреки че тук и по другите форуми zd30 е оплюван аз не мога да кажа лоша дума за него.
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Навара d22

                              Благодаря за мнението колега, понеже понеже по нагоре има залепена тема на колегата Andro за този мотор и до колкото разбирам нодувал маркучи на интерколера и разни др.проблеми,та въпросния пикап който съм харесъл е с този мотор но без интерколер и си мисля че е по добре,за това питам тук във форума.Аз не съм от хората които натискат педала яко,важно е да стигна от точка а до б.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X