От: Лампа масло?
При Патрола са два датчика,за високо и ниско налягане.За високото е 15лв. с труда, за ниското 25лв. с труд.
При Патрола са два датчика,за високо и ниско налягане.За високото е 15лв. с труда, за ниското 25лв. с труд.
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар