Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    ОК благодаря още веднъж ще направя пробите.Да се похваля,че успях да си повдигна предницата с натягане на торсионите/почти са до край шпилките/ и ми се изравни предницата със задницата,иначе ми седеше малко забит на пред.Сега стана много добре и не закача там където преди застъргвах ламарината от долу.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      Предницата трябва да е малко по-ниско от задницата.

      Сега ти е заминала и сходимостта, а може и други ъгли предницата. В сервизното пише каква трябва да е височината на предницата в заводски вид. Ако не си сменял нищо по окачването, не го вдигай повече от това, което пише в ръководството.

      Ако ми щракнеш една снимка отстрани и отпред, от ниско така че да се виждат носачите, ще мога да ти кажа дали си близо или далеч от истината.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        Опаа,минах около 100км. след интервенцията,не забелязах нищо притеснително но още утре ще снимам и ще ти изпратя да видиш.
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205648.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:5480549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205706.jpg
Прегледи:1
Размер:95.7 КБ
ID:5480550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205719.jpg
Прегледи:1
Размер:114.2 КБ
ID:5480551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205743.jpg
Прегледи:1
Размер:106.5 КБ
ID:5480552Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205749.jpg
Прегледи:1
Размер:114.0 КБ
ID:5480553Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205814.jpg
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5480554Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205835.jpg
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:5480555Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130508_205901.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5480556Спарки качвам снимките,не са с добро качество,ама мисля,че се вижда.
          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
          0878739299

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            Бива. Не си се олял.

            Все пак отиди на реглаж на предница поне сходимостта да ти пипнат, защото със сигурност е мръднала.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Ако мислиш,че ще е по-добре да го върна в старото му положение???Да се е вдигнал с един пръст,не повече,а има ли опастност да се счупи торсиона,от това че е под напрежение.
              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
              0878739299

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                Така е добре. Торсиона няма да е счупи. Той по принцип си е под напрежение. Това му е работата.

                Ако наистина се е вдигнал с един пръст, няма нужда от реглаж на предница. Вече от около 2.5-3 см нагоре се ходи.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  Колеги,нещо отпред взе да поскърцва на ситни неравности,тихичко скрибуца ама като влезна от долу и го разклатя изчезва.
                  Възможно ли е да са селеновите втулки,както навремето при жигулите,защото май като го взема от автомивка мокър скрибуцането изчезва.
                  Благодарности на Patrol fan за капачката всичко е ОК.
                  "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                  0878739299

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Не са втулките. Или са осите на задните тампони на долните носачи, търкащи се в шасито, или са тампоните на стабилизиращата щанга, или е стеблото на някоа биалетка, търкащо се в носача. Може да ги елиминираш едно по едно, мокрейки ги едно по едно.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      Ясно така и ще направя.Това значи ли,че има нещо за смяна или те така си скърцат,защото видимо всичко е ок,биалетките въпреки,че са раждясали са на не повече от 2500км.Тампоните на щангата,тези към шасито също са сменени с биалетките.
                      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                      0878739299

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        Не значи че има нещо за смяна. Моето се укроти откъм поскръцване половин година след смяна на де що има отпред.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          Здравей, още ли имаш неприятния жужащ звук при празен ход ?
                          - днес и при мен се появи - оказа се разхлабена скоба дето държи тръбите на климатика към купето. Звука е много дразнещ и за нищо на света няма да си помислиш, че е отвън. С леко затягане нещата си дойдоха на мястото

                          Поздрави !

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            Проблема бе решен отдавна,ето го ..Реших си проблема с ши...то дръънчене.След поредното изследване реших да сваля въздушния филтър,видимо нищо му нямаше нов е и си пасва точно,но събрах кутията без филтъра и,о чудо всичко изчезна.Свалих го и посложих един пластмасов обърч в кутията та да го понатисне малко и да не му дава да мърда много и вече след 100тина км.преход вибрациите ги няма.
                            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                            0878739299

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                              Проблема бе решен отдавна,ето го ..Реших си проблема с ши...то дръънчене.След поредното изследване реших да сваля въздушния филтър,видимо нищо му нямаше нов е и си пасва точно,но събрах кутията без филтъра и,о чудо всичко изчезна.Свалих го и посложих един пластмасов обърч в кутията та да го понатисне малко и да не му дава да мърда много и вече след 100тина км.преход вибрациите ги няма.
                              Браво !
                              А може ли да те помоля да аправиш едно замерване, че имам проблем с тоците и немога да разбера от къде е
                              - Та палиш джипа, оставаш го да поработи 2-3 минути на място мериш с мултицет на клемите на акумулатора какво напрежение има при совободен ход.
                              - после пробваш с леко форсиране, примерно на 2000 об/мин какво напрежение дава.
                              Накрая пускаш всички консуматори - фарове, халогени, лампата за мъгла, вентилатора на 6, климатика и авариините - мериш на свободен ход с всички консуматори, после и с подаване на газ.

                              Ако не те затруднявам, премери, запиши си и пипи тук да видим дали ще има разминаване с моите стойности и дали да свалям алтернатора

                              Поздрави !

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Колега и това съм го правил.Виж на страница 4 и 5 в тази тема там съм описал какви са показанията ми.
                                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                                0878739299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X