Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

    Toва бялото на нашата джипка на калниците е някаква пласмаса, която се продава на листове ... вече 4-5 години я пече слънцето и още е сравнително гъвкава ... а всяко опиране в дърво се прегъва доста ! Също така е и доста лека ...
    [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

    Коментар


    • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

      Първоначално публикуван от tZv3t0zAr Преглед на мнение
      Toва бялото на нашата джипка на калниците е някаква пласмаса, която се продава на листове ...
      Ще мина в скоро време да погледна за какво става въпрос.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

        Защо ми се струва,че бях писал снощи, но не си виждам поста. Както и да е. По-новите модели автомобили са с подкалници от еластична пластмаса, приспособяват се с помоща на пистолет с горещ въздух и поп нитове. На още по новите модели, отдолу слагат нещо като импрегниран велтър, промазан и не поема влага.
        Белите неща на Цветозар за полиетилен и еди юнак тук ги продава за 70 лева листа. Действително са гувкави и издружливи, но при минусови температури се чупят. Като карах патрул бях с такива.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

          Чавдаре, респект към теб и на джипката ти, чак днес попаднах случайно на темата ти, изчетох я цялата от-до, като прекрасен роман, респект към теб виждам че не си писал от доста време, има ли развитие и още подобрения по Патрола ти?

          Коментар


          • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

            Да!
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=173957
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

              С дълбоко прискърбие обявявам тази тема за закрита. Патрулът вече си има нов собственик, на когото пожелавам тази машина да го слуша и да му донесе много положителни изживявания и много адреналин!
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                В такъв случай чакаме да се похвалиш с нова придобивка
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  В такъв случай чакаме да се похвалиш с нова придобивка
                  Уви! От днешния ден преминавам в стройните редове на софтаджиите - барбекюристи с паркетници.

                  П.П. Все пак, онзи черният американец да си има 1-2 наум ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    П.П. Все пак, онзи черният американец да си има 1-2 наум ...

                    Искаш да видиш колко дълбоко може да затъне едно комби?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Искаш да видиш колко дълбоко може да затъне едно комби?
                      Лошото е, че съм виждал и знам. Да не говорим за увисналите "макари" и ламаринките на носачите, които не са особено подходящи за човек с патрулски навици на каране ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                        Колега виждал съм твоя джип и знам, какво време и средства са вложени в него и все пак си се разделил с перфектната машина....... много ми е интересно, на какъв "софт" автомобил си се спрял?
                        Аз също си продадох джипа и минах на Субару, но май вече съжалявам и се оглеждам пак за сериозна машина.... а също си мислех, малко леки разходчици, скара до язовира, е да ама не!

                        Коментар


                        • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                          Трудно се минава на "софт".
                          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                          Коментар


                          • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                            Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                            Трудно се минава на "софт".
                            У гората софт нема/за справка последната тема от спешната помощ/.Софт до 50м. от асфалта. Или иначе казано,приготви се за хард,па си карай софт и изненадите ще са по малко.

                            Коментар


                            • Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                              София е много малък град - през деня четох за джипката - вечерта я виждам.
                              Последно редактирано от evelinster; 21-10-14, 16:39.
                              Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

                              - Ясен

                              Коментар


                              • От: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                                Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                                ... много ми е интересно, на какъв "софт" автомобил си се спрял? ...
                                Не съм търсил "софт" заместител на Нисана. Имам си висока лека кола с цели мостове, 4х4, гуми 31-ци и на капака й пише Jeep. Подозирам, че в един момент може да му се наложи да си заслужи името ...


                                Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                                Трудно се минава на "софт".
                                Много вярно. Затова е навигаторът да напомня "Ей, не забравяй, че не си с Патрула" ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X