Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ето какво направих с джипчето ми

    Става става ,ама кризата ни спъва много ....А за заигравки местта много ... за ходове не успях да разбера как са, защото се вкопа много бързо ,даже и мостчето съсипахме докато го извадиме,а от тогава няма време .А аз не съм по много хард ,защото го исползвам и за возене (всекидневна кола ),така че по лекичко ...
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • #47
      От: Ето какво направих с джипчето ми

      Отрази ли се размера на гумите на динамиката на мотора и на разхода?
      Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

      Коментар


      • #48
        От: Ето какво направих с джипчето ми

        Първоначално публикуван от off_roader Преглед на мнение
        Отрази ли се размера на гумите на динамиката на мотора и на разхода?
        Със сигурност!

        Коментар


        • #49
          От: Ето какво направих с джипчето ми

          Мдаааа отрази се разбирасе ,градско не се усеща ,по равно също ,проблема е само на качване ,но малко ....а разхода и той е нагоре но с колко все още незнам като го засека ще кажа . Но нали знаете поговорката ,"трай бабо за хубост",няма пълно щастие ...А най ми харесва погледа на разминаващия се срещу мен ,искочили от някой завой ... да ви кажа честно не сте виждали такива физономий
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • #50
            От: Ето какво направих с джипчето ми

            Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
            ,даже и мостчето съсипахме докато го извадиме
            Дано да го поправите. За да не тръгват лоши приказки за джипаджии........
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #51
              От: Ето какво направих с джипчето ми

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              Дано да го поправите. За да не тръгват лоши приказки за джипаджии........
              Ми ще го поправим ,но има много работа и няма свободни време ,даже и да покараме малко ....
              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

              Коментар


              • #52
                От: Ето какво направих с джипчето ми

                Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                ......... ... само имам едно питане ... след като го повдигнах ,го закарах веднага на реглаж ,защото теглеше нляво ,но и след реглажа си остана да тегли пак наляво ,майстора май не му се работеше много - много ,защото беше събота вечер и май ме претупа ,каза ми от амортесиора е тръгнал е да испуска и след реглажа пак ще ти тегли леко ,но на мен не ми се вярва много да е от него ,преди повдигането го нямаше ...
                Какво стана с "тегленето". Да не би да се е изместил задния мост заради щангата (не зная как и викаха, комай панхард). Не ще да е от амортисьор.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #53
                  От: Ето какво направих с джипчето ми

                  Ми още тегли ,днес точно си мислех да го закарам ,но пак нямаше време ...а не мисля че е от задния мост ,като пусна волана и той си завива сам лекичко и колата трагва ...
                  MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                  MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                  Коментар


                  • #54
                    От: Ето какво направих с джипчето ми

                    Колега здравей,не съм много в час с окачването на Паджерото отпред,но може би всичко е в следствие от лифта.На моя Уаз след лифта започна да завива много рязко,ако държа направо няма проблем,но само един градус да чукна на ляво или дясно и все едно ми го дърпат с въженце отпред стреми се да направи обратен дори и с 80/90км.ч.Пожелавам ти да разрешиш загадката по-лесно и дано го е мързяло майстора в Яхиново А щях да забравя Вранглера след повдигането се наложи да се удължава задната стабилизиращата щанга защото дойде къса,да не би да ти е къса и на теб и да е изместила моста леко встрани и от там да идва дърпането. Успех
                    Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                    Коментар


                    • #55
                      От: Ето какво направих с джипчето ми

                      Късия задния панхард ще дърпа при преминаване на бабуни тип легнал полицай.... Ако го прави на равно - нещо друго..... Например сходимостта.....
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #56
                        От: Ето какво направих с джипчето ми

                        Ха сега ,една гатанка ... паджерото имали два хебела ?????...
                        Защото днес направо ме разбиха в един сервиз ,да не казвам кой е ....
                        откарах го за реглаж ,и като отидох да си го взема ,ми казаха ,смени си двата хебела ,че имат лек луфт и чукат ,и лек луфт в кормилната кутия но е в нормите ,и аз глупака почнах да търса хебели 2 броя,като че ли незнам че е само един ,а от ляво е кормилната кутия ... само че преди 20 мин. се заврях отдолу с една щанга и не установих луфт на хебела и на кормилната кутия .Така че ,кажете с колко трябва да се удължи отзад щангата ,с 5 см. или с повече ...
                        Последно редактирано от Красимир Гошев; 31-08-11, 21:12.
                        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                        Коментар


                        • #57
                          От: Ето какво направих с джипчето ми

                          Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                          Ха сега ,една гатанка ... паджерото имали два хебела ?????...
                          Защото днес направо ме разбиха в един сервиз ,да не казвам кой е ....
                          откарах го за реглаж ,и като отидох да си го взема ,ми казаха ,смени си двата хебела ,че иматъ лек луфт и чукат ,и лек луфт в кормилната кутия но е в нормите ,и аз глупака почнах да търса хебели 2 броя,като че ли незнам че е само един ,а от ляво е кормилната кутия ... само че преди 20 мин. се заврях отдолу с една щанга и не установих луфт на хебела и на кормилната кутия .Така че ,кажете с колко трябва да се удължи отзад щангата ,с 5 см. или с повече ...
                          Брей,брей.Аз днес не усетих да има лашкане на спящи полицаи ти къде ръгна у щангите

                          Коментар


                          • #58
                            От: Ето какво направих с джипчето ми

                            Колега не мога да се ангажирам,че проблема ти е в щангата.Но можеш да го провериш лесно,разхлаби я от към моста и извади болта който я държи за планката,ако има някакво напрежение то ще се усети веднага и щангата ще изплесне по посока на усилието,но това при положение,че джипа е на гумите да симулираш максимално близки до реалните условия.Не твърдя,че съм прав просто с подобен проблем се сблъсках наскоро,но и удължаването не е шега трябва да се прецени точно с колко,за да не се получи обратното прекалено дългата щанга да бута моста и пак да ти носи.Ще се радвам да помогна с каквото мога.
                            Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                            Коментар


                            • #59
                              От: Ето какво направих с джипчето ми

                              Първоначално публикуван от kole6anski Преглед на мнение
                              Брей,брей.Аз днес не усетих да има лашкане на спящи полицаи ти къде ръгна у щангите
                              Ми да де ,днес ти го кара до сервиза и обратно ,и аз също не съм усетил нещо подобно ,но колегата Злой нещо споменава отзад щангата ,затова ...
                              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                              Коментар


                              • #60
                                От: Ето какво направих с джипчето ми

                                Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                                Ми да де ,днес ти го кара до сервиза и обратно ,и аз също не съм усетил нещо подобно ,но колегата Злой нещо споменава отзад щангата ,затова ...
                                Я скенирай листа от реглажа и го качи да го видим. Ако искаш можеш и да забършеш името на сервиза.
                                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X