Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето какво направих с джипчето ми

    Всичко е късмет, но тези гуми са си доста скъпи и не са по различни като качество от много други с цена на половината, просто плащаш марка и ......
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • От: Ето какво направих с джипчето ми

      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
      Всичко е късмет, но тези гуми са си доста скъпи и не са по различни като качество от много други с цена на половината, просто плащаш марка и ......
      Не съм много съгласен ... карал съм и по евтини гуми ,и да ти кажа честно ,не бих сложил вече ...
      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

      Коментар


      • От: Ето какво направих с джипчето ми

        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
        Всичко е късмет, но тези гуми са си доста скъпи и не са по различни като качество от много други с цена на половината, просто плащаш марка и ......
        Кои са тези "много други" качествени 33-ки, дето са за по 200 лв?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Ето какво направих с джипчето ми

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Кои са тези "много други" качествени 33-ки, дето са за по 200 лв?
          Гарван, гарвано, око не вади!
          Да сме по точни 230лв.
          Тук всички ли са математици и педанти в точните сметки, аз не съм ядрен физик.
          На пръв поглед гумата ми се видя скъпа и изказах мнение със сравнение, Вие ме изядохте.
          Аз също, като взех Паджерото, преди 4 годин, скочих с едни гуми по 280лв. парчето А/Т и съм минал точно 1000км я има, я няма. Карам с регенерати за по сто лева, а другите съм опаковал в гаража.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Ето какво направих с джипчето ми

            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
            Гарван, гарвано, око не вади!
            Да сме по точни 230лв.
            Тук всички ли са математици и педанти в точните сметки, аз не съм ядрен физик.
            На пръв поглед гумата ми се видя скъпа и изказах мнение със сравнение, Вие ме изядохте.
            Аз също, като взех Паджерото, преди 4 годин, скочих с едни гуми по 280лв. парчето А/Т и съм минал точно 1000км я има, я няма. Карам с регенерати за по сто лева, а другите съм опаковал в гаража.
            Е това е в БГ (ще кажа само това ,за да не съм груб ),ще си купиш хубави гуми примерно и ще караш с някакви регенерати ,ИМА ЛИ СМИСЪЛ ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ГИ ВЗИМАШ ИЗОБщО ?????
            Все едно да си купиш палка салам ,и да ядеш само сух хляб ,а салама да си го гледаш ...това се казва старо селско мислене ....извинявам се много но защо трябва да сме роби на колите ,нали са направени да ни служат те на нас а не ние на тях ....
            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

            Коментар


            • От: Ето какво направих с джипчето ми

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              Гарван, гарвано, око не вади!
              Да сме по точни 230лв.
              Тук всички ли са математици и педанти в точните сметки, аз не съм ядрен физик.
              На пръв поглед гумата ми се видя скъпа и изказах мнение със сравнение, Вие ме изядохте ...
              За да направиш сравнение, трябваше да кажеш каква друга гума със същите качества в размер 33" може да се купи за, хайде да не са 200, за 230 да са. Аз такова нещо не видях. И съм убеден, че няма и да видя. Най-евтината 33-ка, която съм виждал (говорим за истински гуми, а не за регенерати по 30 кила единия), беше Кумхо за 280 лв, а BF Goodrich М/Т беше 300. Ама това беше преди 5 години ...

              Къде 230 бяха регенератите Кайман 235х85/R16, ама това също беше преди 4 години. Последно като се интересувах, големите размери на регенератите с тази шарка бяха някъде около 300-те лв.

              Ако знаеш някъде да продават качествени М/Т гума от типа на Cooper Discoverer STT, Toyo Open Country M/T, Goodyear Wrangler MT/R, BF Goodrich M/T с размер 33" на цена под 300 лв - казвай, да ходим да си купим. Ако знаеш качествени кални гуми от друга марка в този размер под тези пари - също ще е добре да споделиш.

              Ако не можеш, ще излезе, че си приказваш на едро ей така, колкото да се намериш на приказка. Много е несериозно това, дето го рече по-горе.

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              ... но тези гуми са си доста скъпи и не са по различни като качество от много други с цена на половината, просто плащаш марка и ......

              За най-голямо съжаление, приказката "Хубавите и евтините неща се продават на различни щандове" е в пълна сила и за гумите ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Ето какво направих с джипчето ми

                Аз като ги купувах миналата година BF Goodrich M/T бяха някъде 370-390 лв.но ги нямаше налични 33ки ,и трябваше да чакам 2 месеца ,а тези бяха на склад ... но не съжалявам че взех и тези ...
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • От: Ето какво направих с джипчето ми

                  Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                  Е това е в БГ (ще кажа само това ,за да не съм груб ),ще си купиш хубави гуми примерно и ще караш с някакви регенерати ,ИМА ЛИ СМИСЪЛ ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ГИ ВЗИМАШ ИЗОБщО ?????
                  Все едно да си купиш палка салам ,и да ядеш само сух хляб ,а салама да си го гледаш ...това се казва старо селско мислене ....извинявам се много но защо трябва да сме роби на колите ,нали са направени да ни служат те на нас а не ние на тях ....
                  Е много си прав
                  Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                  Коментар


                  • От: Ето какво направих с джипчето ми

                    Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
                    Е много си прав
                    От утре всички колеги със скъпите гуми да си купят регенерати и да си ги карат ...а другите в мазата ,завити на топли ...
                    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                    Коментар


                    • От: Ето какво направих с джипчето ми

                      Еее. Стига де. Изядохте го Дочев. В интерес на истината моите BF Goodrich МТ КМ2 32-ки ги взех за 208 лв. Верно бая специална цена беше. Ама не вярвам да съм единствения в България.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Ето какво направих с джипчето ми

                        Eee, не бъдете груби де!!!
                        Човека просто каза, че според него, толкова пари за гуми са голям разход. В крайна сметка всеки сам си преценява!

                        П.П. Иначе и аз ще взимам нови 33-ки, но напролет.

                        Коментар


                        • От: Ето какво направих с джипчето ми

                          Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                          От утре всички колеги със скъпите гуми да си купят регенерати и да си ги карат ...а другите в мазата ,завити на топли ...
                          OK колега щом трябва
                          Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                          Коментар


                          • От: Ето какво направих с джипчето ми

                            Стига бе. Цената си е направо супер. Аз за мойте Ханког 31 ци оставих по 224 пари, хем с 20 % отстъпка

                            Коментар


                            • От: Ето какво направих с джипчето ми

                              Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                              Е това е в БГ (ще кажа само това ,за да не съм груб ),ще си купиш хубави гуми примерно и ще караш с някакви регенерати ,ИМА ЛИ СМИСЪЛ ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ГИ ВЗИМАШ ИЗОБщО ?????
                              Все едно да си купиш палка салам ,и да ядеш само сух хляб ,а салама да си го гледаш ...това се казва старо селско мислене ....извинявам се много но защо трябва да сме роби на колите ,нали са направени да ни служат те на нас а не ние на тях ....
                              Красе, преди да избълваш нещо, прочети до край поста и тогава го коментирай/това се отнася и за всички разбирачи/. От 20години карам джипки и съм ползвал само агресивни руски гуми. Джипката за мен е средство за обслужване на хобитата ми (лов, риболов, офф роуд и пикници на недостъпни за хора без джип места), за градско и междуградско пътуване имам други превозни средства. Ако сме се засичали някъде по такива сбирки ще видите, че аз тази джипка съм я прежалил в момента на купуването и. Като я купих реших да и сложа някви 31-ци и след много питания тук и колеги сложих БФГ АЛ ТЕРЕН, но.......... след няколко неуспешни опита да мина от места където не съм усещал затруднение с НИВАТА и някои и друга огънати ламарини реших, че това не са гумите за гората. Тогава на старите гуми, ползвани за основи, направих регенерат от който съм много доволен, просото минавам от там от където с другите не можех. Къде сега е САЛАМА И СУХИЯ ХЛЯБ. За селското мислене ще приема до някъде, защото макар и да съм второ поколение гражданин дедите ми са родени в села. А и най - вече, корена ми е Габровски, а и семейния бюджет!
                              Аз така прецених.
                              Умирах от яд когато УАЗ-а с руските 192 минава и заминава, а аз се гърча като глист на буца пръст, по няколко пъти.
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • От: Ето какво направих с джипчето ми

                                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                                Красе, преди да избълваш нещо, прочети до край поста и тогава го коментирай/това се отнася и за всички разбирачи/. От 20години карам джипки и съм ползвал само агресивни руски гуми. Джипката за мен е средство за обслужване на хобитата ми (лов, риболов, офф роуд и пикници на недостъпни за хора без джип места), за градско и междуградско пътуване имам други превозни средства. Ако сме се засичали някъде по такива сбирки ще видите, че аз тази джипка съм я прежалил в момента на купуването и. Като я купих реших да и сложа някви 31-ци и след много питания тук и колеги сложих БФГ АЛ ТЕРЕН, но.......... след няколко неуспешни опита да мина от места където не съм усещал затруднение с НИВАТА и някои и друга огънати ламарини реших, че това не са гумите за гората. Тогава на старите гуми, ползвани за основи, направих регенерат от който съм много доволен, просото минавам от там от където с другите не можех. Къде сега е САЛАМА И СУХИЯ ХЛЯБ. За селското мислене ще приема до някъде, защото макар и да съм второ поколение гражданин дедите ми са родени в села. А и най - вече, корена ми е Габровски, а и семейния бюджет!
                                Аз така прецених.
                                Умирах от яд когато УАЗ-а с руските 192 минава и заминава, а аз се гърча като глист на буца пръст, по няколко пъти.
                                Значи да ти кажа ,не си разбрал като си питал за гумите (колегите мисля са ти обяснили на дълго и широко за АТ и МТ гумите )...тези АТ не са за гората много много 50 -50 са ,можеш спокойно да си караш по черен път но но за гората ти трябват МТ (ние тук говорим за МТ гума не за АТ ) и затова цената ти е по евтина от МТ ,защото гумата ти е АТ ...Сега ти кажи къде е салама и хляба ...вземи ти чети малко повече ...А за семеен бюджет съм съгласен всеки си знае чергата ,затова всеки си купува каквото иска и според бюджета ...поздрави
                                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X