Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето какво направих с джипчето ми

    Мерси Ицо

    Коментар


    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

      Да взема да се абонирам

      Коментар


      • От: Ето какво направих с джипчето ми

        Краси, завиждам ти за снега. При нас на Ловеч не намерих по дебел сняг от 50/60 см, а те за паджератата с 33-ки не са нищо.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • От: Ето какво направих с джипчето ми

          Еми заповядай при нас ,има много ,ще се чудиш къде да се закопаеш ...
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • От: Ето какво направих с джипчето ми

            Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
            Еми заповядай при нас ,има много ,ще се чудиш къде да се закопаеш ...
            Хи Хи, в най голямата, а ти после ще ме вадиш.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • От: Ето какво направих с джипчето ми

              Ами за ваденето няма проблем ,но ще трябва първо и по една лебедка да си вземем ,че днес чаках 30 мин някои да ми не да ме дръпне само да изляза ,а докато чаках аз спокоино ,минаха 5 джипки и никои не иска да помогне ...първия ML(аз немога автоматик съм ,2 с VOLVO нямам къде да те закача паркетник съм ,нама кука ,3 нямам зимни гуми с летни съм ,4 маха от вътре с пръста за отговор не ...) абе смешници ...
              Затова една лебедка и ти дреме ,не ти трябва никои ...
              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

              Коментар


              • От: Ето какво направих с джипчето ми

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                Краси, завиждам ти за снега. При нас на Ловеч не намерих по дебел сняг от 50/60 см, а те за паджератата с 33-ки не са нищо.
                Кво да кажем нии тука на морето. Вчера сутринта 5 см, а сега нищо.

                Коментар


                • От: Ето какво направих с джипчето ми

                  Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                  .......
                  Затова една лебедка и ти дреме ,не ти трябва никои ...
                  Абе не е баш така. Като имаш лебедка ще почнеш да се завираш на по-други места. А това води до по-далечно ходене за трактор.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Ето какво направих с джипчето ми

                    Е така си е ,за другите места ,но все пак е друго . А които иска дълбок сняг да идва че тази нощ наваля още 40-50 см.
                    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                    Коментар


                    • От: Ето какво направих с джипчето ми

                      Снимките и клиповете са едно приятелче на телефона ,чакам го да ми ги прати ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0119.jpg
Прегледи:1
Размер:74.9 КБ
ID:5347127Ето една от днес това е пресен сняг навалял сутринта ...
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • От: Ето какво направих с джипчето ми

                        Има има мн сняг на осогово е 2м и нещо ..

                        Коментар


                        • От: Ето какво направих с джипчето ми

                          Искам да споделя проблема,който имах с всички тук.
                          Както казах преди няколко дена скъсах ремъците на П2 2.5тд.
                          Последната смяна беше преди около 40 000км,но се оказа че проблема не е бил в тях.
                          Оста на ангренажната ролка на големия ремък е студено набита на планка ,която се захваща с 3 болта за мотора.
                          При мен самата ос е започнала да се движи напред-назад,докато в крайна сметка е излязла от планката за очудване на сервиза-не бяха виждали подобно нещо.
                          От там се късат ремъците, от там кобилици и то само 4,и то само изпускателните.
                          Няма други поражения, като ударени бутала и криви клапани. Самите кобилици играят роля на бушони, за да не се повредят клапаните и буталата.
                          Сега след смяната с нови ремъци и ролки, за по-сигурно заварихме оста към планката

                          Доста хора смятаха,че ще имам и други сериозни поражения,но се оказаха в грешка.

                          Смених кобилиците заедно с "кавала",от колегата radikyokushin, за което съм му много благодарен, и сега двигателя мърка.

                          Затова, ако на някой му се случи подобен проблем с късане на ремък, не тръгвайте непременно да търсите бутала и клапани.

                          Дано съм бил полезен

                          Коментар


                          • От: Ето какво направих с джипчето ми

                            За тази ролка ли става дума?
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rolka_angr_remak2.jpg
Прегледи:1
Размер:32.1 КБ
ID:5347254

                            Коментар


                            • От: Ето какво направих с джипчето ми

                              Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                              Искам да споделя проблема,който имах с всички тук.
                              Както казах преди няколко дена скъсах ремъците на П2 2.5тд.
                              Последната смяна беше преди около 40 000км,но се оказа че проблема не е бил в тях.
                              Оста на ангренажната ролка на големия ремък е студено набита на планка ,която се захваща с 3 болта за мотора.
                              При мен самата ос е започнала да се движи напред-назад,докато в крайна сметка е излязла от планката за очудване на сервиза-не бяха виждали подобно нещо.
                              От там се късат ремъците, от там кобилици и то само 4,и то само изпускателните.
                              Няма други поражения, като ударени бутала и криви клапани. Самите кобилици играят роля на бушони, за да не се повредят клапаните и буталата.
                              Сега след смяната с нови ремъци и ролки, за по-сигурно заварихме оста към планката

                              Доста хора смятаха,че ще имам и други сериозни поражения,но се оказаха в грешка.

                              Смених кобилиците заедно с "кавала",от колегата radikyokushin, за което съм му много благодарен, и сега двигателя мърка.

                              Затова, ако на някой му се случи подобен проблем с късане на ремък, не тръгвайте непременно да търсите бутала и клапани.

                              Дано съм бил полезен
                              Честито!
                              Радвам се, че си се отървал само с това и че можах да помогна!

                              Коментар


                              • От: Ето какво направих с джипчето ми

                                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                                За тази ролка ли става дума?
                                [ATTACH=CONFIG]419207[/ATTACH]
                                Да, за същата. Сега вече е заварена за по-сигурно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X