Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ГНП на Мерцедес 300Г Дизел - ПОМОГНЕТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Проблем с ГНП на Мерцедес 300Г Дизел - ПОМОГНЕТЕ

    Първоначално публикуван от parca Преглед на мнение
    Ако искаш опитаи слагаш го на24гр преди горна мъртва точка,на 1ви цилиндар отвиваш щуцера махаш прожината иклапанчето завиваш щуцера започваш да помпиш на инджектора от щуцера започва да излиза гориво или ако не излиза завърташ помпата докато започне да излиза след това вартиш бавно помпата и трябва да оловиш момента в които горивото спира да излиэа от щуцера стягаш помпата слагаш си прожинката и клапанчето и палиш,статистически това е момента на впр,които одговаря на белеэите на фланеца на помпата и эъбното и колело ако е свалена ,ако искаш опитаи и пиши или ще стане или ще ме пцуваш
    Колега!По добре да не пипа!До тук добре си го написал!Но така е на улучкване!Много е опасно може да изгори бренер!След като извади пружинката и клапанчето на първи цилиндар и завие щуцера,на него се завива една срязана тръбичка с формата извита като човка като капкомерник.Преди ОТ определените градуси зависи от модела.Когато дойде примерно на 24гр.почват да се броят капките нафта.Най точната центровка е между 8-11капки за 1минута!!! Навътре към двигатела се дава аванс ,навън закъснение.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 18-01-09, 07:44.

    Коментар


    • #47
      До: Проблем с ГНП на Мерцедес 300Г Дизел - ПОМОГНЕТЕ

      Първоначално публикуван от iosifradenkov Преглед на мнение
      Колега!По добре да не пипа!До тук добре си го написал!Но така е на улучкване!Много е опасно може да изгори бренер!След като извади пружинката и клапанчето на първи цилиндар и завие щуцера,на него се завива една срязана тръбичка с формата извита като човка като капкомерник.Преди ОТ определените градуси зависи от модела.Когато дойде примерно на 24гр.почват да се броят капките нафта.Най точната центровка е между 8-11капки за 1минута!!! Навътре към двигатела се дава аванс ,навън закъснение.За допълнителна консултация нека ми се обади 0887488059 Йосиф
      Помпата мина стенд заедно със дюзите качвам и пак същото изолирах резервоара(вкарах направо тръбата в една туба да тегли направо от нея нафта)да не би да има нещо запушено и пак така вече идеи не ми останаха остана само изпускателната система да откача и да видя как е без нея.Еба си досега двигател никога не ме е тормозил толкова на всички авери съм им оправил колите еи така за хобито ся на моита не мога да и угодя и това е.
      Когато го карам не пуши само на място пуши на макс. обороти(доколкото може да се изфорсира)мирише на неизгоряла нафта и 5-те цилиндъра работят проверявах ги.Компресия има проверявах

      Които каже кво му има макар и виртуално да е трудно пращам 5 литра домашно вино.........

      Коментар


      • #48
        До: Проблем с ГНП на Мерцедес 300Г Дизел - ПОМОГНЕТЕ

        какво стана с колата

        Коментар


        • #49
          До: Проблем с ГНП на Мерцедес 300Г Дизел - ПОМОГНЕТЕ

          Първоначално публикуван от nemocar Преглед на мнение
          какво стана с колата
          Един зъб назад на помпата.

          Коментар


          • #50
            До: Проблем с ГНП на Мерцедес 300Г Дизел - ПОМОГНЕТЕ

            Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
            Един зъб назад на помпата.
            Направи клип на студен старт и аз трябва на направя понеже при мен не се пали от раз
            FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
            BJ42 04 1982
            FJ62 11 1983 skipe blago4x4
            LZ 2 BHB

            Коментар


            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              грешка
              Последно редактирано от sek.1; 21-05-22, 06:11.

          • #51
            Темата е стара ама да попитам някой актуален телефон на Капри или баща му ?
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X