Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с температурата .помощ ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с температурата .помощ ...

    Здравейте колеги...Помагайте,че вече не знам какво да я правя тая барака..Вече сменям втори километраж заради този проблем.Температура на антифриза ми играе по-много лош начин,което ме дразни много.Сутрин като паля колата температура направо скача на 120 градуса и включва климатичните перки ,и след определено време си пада на нормалните стойности! След като мине пак някои друг километър от 80* пада на 50* след това пак се качва на 80-90 и през повечето време си играе надолу нагоре! Антифриза е сменен,виското е чисто ново датчика сме го сменяли инсталацията е правена,и без резултат..Къде да търся проблем,вече след слагане на 3 километража и при трите километража стрелката на антифриза играе по-същия начин,не вярвам и тук при този километраж да има проблем с тая стелка..Колата е ц180 w202

  • #2
    Смени майстора.

    Коментар


    • #3
      Щом сутрин като е студена изведнъж показва 120 гр. , което е лъжливо показание , датчик или уреда на таблото ?
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        Ето клипче на проблема https://www.youtube.com/watch?v=I4kgM85RTrU
        Този километраж е третия с този проблем! Преди това пробвах два други,и при тях го имаше същото нещо! Сложихме друг датчик,нов е купуван,но пак същия проблем! Възможно ли е да бъде термостата,но ме съмнява да е той

        Коментар


        • #5
          И защо решихте, че трябва да се сменя тблото?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            Друго което ми идва на акъла на първо четене е нещо по връзките , кабели , нещо такова..
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              Понеже според майстора,които я гледа ми каза,че предното табло,което има същия проблем били за изхвърляне ,и не ставало за нищо! След ,което реших да пробвам пред моргата още две такива табла за да разбера дали проблема е в таблото,но се оказа,че и при другите табла го има този проблем,които според мен ,не е така...Не може на три различни табла един и същ проблем да имат според мен ..

              Коментар


              • #8
                Явно не четеш!

                СМЕНИ "МАЙСТОРА".

                Коментар


                • #9
                  DAS Extry или StarDiagnosys и читав човек, който може да работи с диагнозата, и да мисли, най-вече.
                  За Пловдив имаме човек.

                  Коментар


                  • #10
                    Модела има проблем със инсталацията(пада изолацията на кабелите). Разчовъркайте инсталцията опред в коша на двигателя и кабел по кабел термошлаух, изолираша лента и работата ще заспи.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                      Модела има проблем със инсталацията(пада изолацията на кабелите). Разчовъркайте инсталцията опред в коша на двигателя и кабел по кабел термошлаух, изолираша лента и работата ще заспи.
                      Инсталацията съм я правил преди 3-4г

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Явно не четеш!

                        СМЕНИ "МАЙСТОРА".
                        Прочетох го колега,но на тези времена е много трудно да намериш човек,които може да ти свърши работа,както трябва ! Утре или в други ден ще я гледам още един майстор да видим неговата диагноза

                        Коментар


                        • #13
                          Пак ...там е разковничето!

                          Коментар


                          • #14
                            Поне сподели къде се развиват събитията.

                            Коментар


                            • #15
                              Хасково..А тук майсторите са да ,не казвам какви все едно си им длъжник

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X