Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с температурата .помощ ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    И каква е връзката кабели и прегряване?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #62
      Колата,не прегрява. Проблема е ,че както си караш примерно стрелката седи на 80 градуса и след малко подскача над 100 и след определено време се върне пак на 80.Майстора каза,че инсталация е заминала,и следователно няма от какво друго да го прави тоя проблем! Термостата е сменен датчика на температура също е сменен и още куп работи..

      Коментар


      • #63
        Сваляй инсталацията и я пращай в Несебър. Човека знае какво прави. Ще ти смени всички кабели с нови от букса до букса.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #64
          Колега, при положение, че след 10 годишна употреба чак сега си сменил термостата, който може би е бил оригиналният, сменял ли си някога свещи ?

          Питам те преди да се е наложило да отваряш нова тема.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • dabeda
            dabeda коментира
            Редактиране на коментар
            сменени са спокойно

          • Джоу (x3mrjoe)
            Джоу (x3mrjoe) коментира
            Редактиране на коментар
            Аз съм спокоен, колега.

        • #65
          Хм, аз в тия теми гледам много да не пиша, но сега не ме сдържа. Двайсетина-годишна "цедка", която караш от десетина, като от поне една се занимаваш с един и същи проблем. Три пъти инсталация, пет термостата, шест датчика, амнайсе табла...
          Ми сменяй я тази кола бре човек!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Нищо,че е Мерцедес,това е един от яките им модели.

            Казаха му ИНСТАЛАЦИЯ ма човека се дърпа,правена била.......ми е така как е правена пак е за правене.Термостат.......да бре,още като я запалиш и бие на 120,таблата 3 пъти сменя,а майстора същия


            Инсталация

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Не си ме разбрал...
            Мерцедес, що да го сменя, нали е мерцедес. Т'ва са бахти яките коли, никаква смяна...

          • davc
            davc коментира
            Редактиране на коментар
            Ми с друг Мерцедес (нищо им няма на Мерцедесите) да я сменя. Той тоя да не е последния на света.

        • #66
          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Хм, аз в тия теми гледам много да не пиша, но сега не ме сдържа. Двайсетина-годишна "цедка", която караш от десетина, като от поне една се занимаваш с един и същи проблем. Три пъти инсталация, пет термостата, шест датчика, амнайсе табла...
          Ми сменяй я тази кола бре човек!
          Не си разбрал. Човека нищо не е пипал, само го диагностицират.

          ... и после, "магарето ми умря".
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X