Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя на дзверо ПУХен гад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    Ванка, разбрах, че си намерил решение за гореописаните проблеми. Очаквам с нетърпение тука да се появят някакви отзиви и интервенции!
    Поздрави и успех!
    Намерил е........при Гипса за скраб и си взима пак Роки, иначе ....мъъъкааааа с тия "тъщовози".

    Коментар


    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

      Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
      Намерил е........при Гипса за скраб и си взима пак Роки, иначе ....мъъъкааааа с тия "тъщовози".
      Сигурно ще дойде ден, когато и ти ще видиш истината! Някои държави му викат Геленде Великден....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

        Тъй вярно!

        Последните 3 месеца се увъртях в работа и не ми остава време да се хвана както трябва и да стане джипката.
        Конспекрирано:
        - в гаража отлежава моторетка с още един цилиндър, половин литър отгоре и турбина, а именно 2.9ТДИ. По груби сметки е около два пъти по-мощен и с три пъти повече въртящ момент от текущия. Скомна работа
        - поръчах му едни "малко" по-големи гумета от сегашните, да спрат да ми се смеят, че карам с таблетки
        - в най-скоро време мисля да заръчам лебедка, ще ходи зад дясната седалка, окачване +4 см и уширители на калниците, да не све маже с кал по гърба

        Огледах го внимателно за гнило и ръжди. Ламаринките са му екстра. Предните калници явно са сменяни, оказаха се пластмасови, само около фара е метал.
        Има едно гадно тресене от 40 км/ч нагоре Карданите ходиха на баланс, но си остана. Раздатката има доста луфт на изходните валове и верятно е от там, та и това ще се прави докато засаждам мотора.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

          Нещата изглеждат горе-долу така:

          Това отпадна - грубо 15 кила бакър....
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0932.jpg
Прегледи:1
Размер:200.6 КБ
ID:5605525


          Това ще ходи в коша на ПУХената гад:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0935.jpg
Прегледи:1
Размер:202.2 КБ
ID:5605524Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0941.jpg
Прегледи:1
Размер:177.3 КБ
ID:5605523


          ПП:
          Пропуснах и най-голямата екстра, от както римляните откриха топлата вода - печка.
          Оказа се, че донорът има и ще се погрижа да влезе при мен. Има нужда от малко профилактика, заводското и място е в предната броня пред дясната гума и събира "негативи.
          Последно редактирано от Иван Горчев; 17-08-14, 07:27.
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

            При мен вибрациите изчезват, когато скоростомерът достигне 40. Реалната скорост е около 53.
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              При мен вибрациите изчезват, когато скоростомерът достигне 40. Реалната скорост е около 53.
              бреййй то с тез гуми голяма разлика бре!
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                Верно така се получава. При тебе с колко лъже?
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                  Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                  Така, след смяна на термостат и аз наблюдавам същите проблеми. Застане стрелката на средата, при средни обороти добре, щом спаднат малко оборотите - хоп отива на последната бяла стрелка, преди червената зона. Подам повече газ и плавно спадне до средата, от време на време, както си стои и спадне на пръвата бяла стрелка. Мен ме навежда на недобре работеща водна помпа.

                  Въпроса е старичък, но сега попаднах на темата. Не знам как стои въпроса с резервни части за Мерцедес, но силно подозирам, че е както и при всички останали. Тоест, бъка от ментета.
                  На други марки ми се е случвало да сменя 4 термостата, докато уцеля читав. Иначе - уж всичките еднакви ... ама друг път.
                  При проверка в тенджерата, освен момента на отваряне, гледайте и начина по който се отваря! Читав термостат трябва да НЕ реагира до достигане на указаната температура (е, около), след което да отвори докрай в рамките на 5-7 градуса (по спомен, дано не бъркам интервала). Ако започне да отваря от 80 и завърши отварянето на 120 - по-добре в коша и друг.
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Верно така се получава. При тебе с колко лъже?
                    Като на километраж е 100 то реално е 110 км.ч.
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                      Докато ние си чегъртаме пръстите тука, пухената гад превзема полянките около Бов, в ролята си на бебевоз....
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Докато ние си чегъртаме пръстите тука, пухената гад превзема полянките около Бов, в ролята си на бебевоз....
                        пък моя влезе за боядисване в бокса,и ще му правя въздухозаборник на предния капак че да му духа на мАторя....
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Докато ние си чегъртаме пръстите тука, пухената гад превзема полянките около Бов, в ролята си на бебевоз....
                          Евгени, бате, смени очилити бе
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                            Абре "Мерцедесофили", да ви питам кой има информация за инжекциона на R107 купе V8 3.8 л. 155к.с. за американския пазар?
                            Може и на Л.С. че малко питането ми не е по темата за "Пухчо"
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Абре "Мерцедесофили", да ви питам кой има информация за инжекциона на R107 купе V8 3.8 л. 155к.с. за американския пазар?
                              Може и на Л.С. че малко питането ми не е по темата за "Пухчо"
                              Я пак щото 3.8 е 215 кс

                              ПП Да бе - пиша глупости 215 е в Европа

                              Бош К - какво ти трябва точно?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Евгени, бате, смени очилити бе
                                Съвсем си е наред с очите! Ти не се ли запозна с двете бейбита, който се возиха при мен?


                                Благодарско за компанията!
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X