Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: крик за диско

    Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
    .... мислил съм да си взема един и да ми заварят една планка от горе за да мога да повдигам моста или radius arm-а - но така и не ни остана време да се занимавам ... ...
    ... може и ще стане, или ако не ти се занимава от ТУК
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • Търся гумички за долната помпа на съединителя на фрилендър

      Колеги кажете от къде мога да си закупя или ако някои има и продава гумичка/гумички за долната помпа на съединителя.Ако сте чели другият ми пост ,имах счупване на планката която държи помпата .Планката я заварихме и направихме ново окачване на помпата.Впоследствие се оказа ,че помпата е обезвъздушена ,но изпуска по малко от гумичката и тъи като маншончето е ново не излиза течност на вън.Два дена си игрехме ,докато накрая махнахме маншона и видяхме течнос пред буталото.Оказа се тъпата гумичка.Очаквам включване.Поздрави от Смолян

      Коментар


      • До: Търся гумички за долната помпа на съединителя на фрилендър

        Първоначално публикуван от adrian petrov Преглед на мнение
        Колеги кажете от къде мога да си закупя или ако някои има и продава гумичка/гумички за долната помпа на съединителя.Ако сте чели другият ми пост ,имах счупване на планката която държи помпата .Планката я заварихме и направихме ново окачване на помпата.Впоследствие се оказа ,че помпата е обезвъздушена ,но изпуска по малко от гумичката и тъи като маншончето е ново не излиза течност на вън.Два дена си игрехме ,докато накрая махнахме маншона и видяхме течнос пред буталото.Оказа се тъпата гумичка.Очаквам включване.Поздрави от Смолян
        Там, в Смолян, няма ли някоя фирма, продаваща такива, просто измери и търси -иначе мотопфое, според мен. Също така и разни фирми, които предлагат индустриални уплътнители, може да имат такива по размер...
        Това е джокер само, дано съм те насочил правилно...

        Коментар


        • Търся раздатка за Ленд Роувър 109 Дизел

          Здравейте,колеги!Търся раздатка за Ленд Роувър109 Дизел.Имам я свалена от джипката.Къде мога да намеря в България?Много моля ПОМАГАЙТЕ!!!!
          Последно редактирано от Lazar; 25-01-09, 17:48. Причина: премахване на цитат поради преместване

          Коментар


          • До: Търся раздатка за Ленд Роувър109 Дизел

            Дай повече информация. Ако имаш номера на шасито и номера на старата раздатка би било чудесно.
            Последно редактирано от Lazar; 25-01-09, 17:50.

            Коментар


            • До: Търся раздатка за Ленд Роувър 109 Дизел

              Е що за цитат е това. А информация за твоя проблем? Все ще се намери, но като незнаем какво се търси...

              Коментар


              • До: Търся раздатка за Ленд Роувър109 Дизел

                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                Дай повече информация. Ако имаш номера на шасито и номера на стара раздатка би било чудесно.
                Колега,благодаря ти,че се отзова!Мога да ти пусна номера на рамата,а утре мога да ти кажа и номера на раздатката.Номера на рамата е 27600150

                Коментар


                • До: Търся раздатка за Ленд Роувър 109 Дизел

                  А защо цялата раздатка? Да не си я измлатил с варията? Нещо лагери, отделни колела? По-принцип се ремонтират...
                  По тия старите не съм много в час, но ще проверя каквото мога.

                  Изчакай колегите Tramp и targa.

                  Коментар


                  • До: Търся раздатка за Ленд Роувър 109 Дизел

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    А защо цялата раздатка? Да не си я измлатил с варията? Нещо лагери, отделни колела? По-принцип се ремонтират...
                    По тия старите не съм много в час, но ще проверя каквото мога.

                    Изчакай колегите Tramp и targa.
                    Не знам какъв зор видя,но кожуха е счупен и вътре се виждат здробени зъбни колела.Утре ще ти пусна номера на самата раздатка и ако я откриеме ще черпя здраво.

                    Коментар


                    • До: Търся раздатка за Ленд Роувър 109 Дизел

                      Я звънни на тия: http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet....94256827990196

                      Коментар


                      • До: Търся раздатка за Ленд Роувър 109 Дизел

                        Кожуха не може ли да се закърпи?

                        Коментар


                        • Disco II на части търся

                          Та някой знае ли къде ма такову животну,интересува ме да е здрава ходовата част.
                          M.P.

                          Коментар


                          • До: Disco II на части търся

                            Сега пък к'во измисли?

                            Коментар


                            • До: Disco II на части търся

                              Има едно ТД5 разглобено в гр.Лясковец - в моргата намираща се в стопанския двор и едно бензиново при Цецо Гашевски в с.Първомайци.
                              Какво точно ти трябва?
                              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                              Коментар


                              • До: Disco II на части търся

                                Предния кардан


                                Някакви телефони ако имате на въпросните хора?
                                M.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X