Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

    Стават от Диско 2, както и всички останали със следните размери:

    P.C.D. = 5x120
    Офсет = 45 до 55
    Централен отвор = 70.1

    Коментар


    • #92
      Търся моторче и рамена за чистачки (Freelander)

      Здравейте!
      Завършихме още един джип, но ми липсват чистачките от комплекта.. някой може ли да ми каже къде мога да намеря?
      Също ми трябва и един заден диферинциал за 1.8 бензин
      Сън, почивка забравете и не бройте колко мрете,
      гладни, жадни, но безстрашни по пътеки стръмни, прашни слезте в нивята бойни с живи класове безбройни. Не жалете враговете - жътва кървава жънете.

      Коментар


      • #93
        Крик за диско

        Здравейте колеги, приятно посрещане на новата година и да ни донесе много нови и красиви разходки с по българските планини.Предстои ми да си купя крик, но умувам какъв да бъде.Вече два пъти съм купувал крокодили за 3 тона за по 50 лв но и двата не се оказаха добри. Знам, че Hi-Lift е най-добрия вариянт, но май не може да се ползва на диско без тунинг, споделете вие какви крикове ползвате
        Discovery I, 300 TDI

        Коментар


        • #94
          До: крик за диско

          А какъв е оригиналния?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #95
            До: крик за диско

            Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
            Здравейте колеги, приятно посрещане на новата година и да ни донесе много нови и красиви разходки с по българските планини.Предстои ми да си купя крик, но умувам какъв да бъде.Вече два пъти съм купувал крокодили за 3 тона за по 50 лв но и двата не се оказаха добри. Знам, че Hi-Lift е най-добрия вариянт, но май не може да се ползва на диско без тунинг, споделете вие какви крикове ползвате
            ... на твая какво му е,или нямаш?
            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            А какъв е оригиналния?
            ... хидравличен
            Прикачени файлове
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • #96
              До: крик за диско

              нямам оригинален, hi lift няма ли да ми върши по - добра работа от бутилка
              Discovery I, 300 TDI

              Коментар


              • #97
                До: крик за диско

                Няма ли по 2 дупки в броните, като на Дифендъра?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #98
                  До: крик за диско

                  мисля че няма
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • #99
                    До: крик за диско

                    Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                    нямам оригинален, hi lift няма ли да ми върши по - добра работа от бутилка
                    Здравейте, мисля че оригиналния ще е по удачен. Диското има пласмасов спойлер на предната броня и такива прагове, което не се варъзва с hi lift.
                    А някой знае ли къде стои ключа за болтовете на джантите? Рових но... имам само оригинален камък за секретните болтове.

                    Коментар


                    • До: крик за диско

                      Провери под дясната задна седалка и в джоба на гърба й.
                      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                      Коментар


                      • До: крик за диско

                        Първоначално публикуван от GGun4 Преглед на мнение
                        ...... А някой знае ли къде стои ключа за болтовете на джантите? Рових но... имам само оригинален камък за секретните болтове.....
                        .... ето тук
                        Прикачени файлове
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • До: крик за диско

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Провери под дясната задна седалка и в джоба на гърба й.
                          Моите бяха в джобба на задната врата.Болта за секрета трябва да е в калъфче.
                          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                          Коментар


                          • До: крик за диско

                            Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                            .... ето тук
                            Аз нямам такива "екстри". Някой "благонамерен" търговец си ги е харесал. Да е жив и здрав......... Но какво да се прави другото да е наред.
                            Кажете моля ви какво съдържа този комплект, за да си преценя поне какво трябва да си набавя. Сега имам оригиналните крик, клин за подпиране и камъка за секретните болтове.
                            Благодаря предварително!

                            Коментар


                            • До: крик за диско

                              Първоначално публикуван от GGun4 Преглед на мнение
                              .... Кажете моля ви какво съдържа този комплект, за да си преценя поне какво трябва да си набавя. Сега имам оригиналните крик, клин за подпиране и камъка за секретните болтове.
                              Благодаря предварително!
                              Вътре има ключ за обикновенните гайки + камъка за секретната гайка + пластината за монтаж на шините за багажника сн.№1.
                              Аз нямах ключ/камък за секретните гайки и го правихме.
                              Купи си един качествен камък от тези по-дългите (ако си с ляти джанти)
                              и някакво рамо и си готов.
                              В дългия калъф са 3бр.допълнителни шини за багажника и удължаващата се щанга за крика сн.№2


                              .... колега напиши си в профила от къде си ?
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-01-09, 20:56. Причина: провопис
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар


                              • До: крик за диско

                                Първоначално публикуван от alexstoilov
                                аз нямам абсолютно нищо от това, мисля да си купя един хидравличен крик до 6 т тип бутилка и дано не пукам гума
                                Лошо!. Трябва си крик в колата. Оригиналният е просто "оригинален". Другото - по желание. Да кажа само, че Джекът е приложим само при диско-1 и то само отзад /много лошо звучи, но е така/, освен ако не се ползва захват за джантите. Ползване - на теглича и/или на рамата. И едно мое лично наблюдение: китайските крикове на Вромос деформират задната броня при вдигане, докато Траял Мастер-не. Може би извивката на човката е различна.
                                И да кажа още, че вече го ползвах джека по предназначение-не само да си вкарвам пружината И стана. Без екстри като брони и др. плодни Но все пак трябва да се мисли по въпроса
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X