Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Дано стане колега с магнита, но ако се подмотаваш повече от 20мин, то според мен ще ти е по-лесно да отвиеш трите болта на капака и да си го свалиш. Не виждам нищо сложно. Даже може да си провериш и реглажа на клапаните И това преди четвъртък/петък (сибирският студ)

    П.П. ЧНГ на всички
    LR Discovery 300Tdi 1996
    Subaru Outback 2.5 1998
    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

    Коментар


    • От: Счупена капачка за маслото на Диско 300 ТДИ

      Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
      Жоре,той човека е от Попово .....
      п.п: Не че с куриер не става де ...
      Кьорав карти не играе Дидко
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Здравейте, колеги. Търся ето такава заключалка за чистачка(тази пластмаса захваща чистачката за рамото) на РР 3, но предполагам става и от Д2(на външен вид изглеждат същите).
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170104_150330256.jpg
Прегледи:1
Размер:725.6 КБ
ID:5739525
        O898595418 - Митко

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Трябва ми преден кардан за Диско 1 - 3,9 бензин.Не съм виждал а и няма време да проверявам покрай драмите със снега в Шуменско ,но от колеги разбрах , че на 3,9 бензин ,предния кардан е по-тънък от на дизела заради колекторните тръби.
          Спешно ми е !!!
          п.п: Цената не е от значение ,работата е там , че без джипа си в тези снегове съм със вързани ръце.
          rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
          0898 51 31 46

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Аз пък търся стартер втора ръка за D1 300TDI. Ако някой има приемам предложения. И на мен като на Дидко ми е спешно.
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Жоро, мисля че имах в мазето.... бях го взел от един приятел като бракува диското, но не помня дали го продадох. Ще проверя довечера. Аз моят го рециклирах при едни приятели който се занимават само с това. Намират се в дружба до сервиза на vladi333 (мога да ти дам контакти), но да не правя реклама тук. Ако искаш звънни 0887774606 - това е моят номер.
              LR Discovery 300Tdi 1996
              Subaru Outback 2.5 1998
              Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Благодаря! Ще звънна утре. Днес бях до Видин и обратно и не съм бил пред компютър за да реагирам по-рано.
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Търся теглич за 2-ка,някои ако има да свирка.
                  Use since:
                  OpenBSD 3.x
                  FreeBSD 4.x
                  Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    Благодаря! Ще звънна утре. Днес бях до Видин и обратно и не съм бил пред компютър за да реагирам по-рано.

                    За съжаление не го намирам, а беше в кашонче.... Нещо не си намерих и гредата с халогени за тавана... или някоя добра ръка ги е отмъкнала или съм ги разкарал. Ще ти се обадя след малко.
                    LR Discovery 300Tdi 1996
                    Subaru Outback 2.5 1998
                    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Извинявай, че не вдигнах ... говорех по другия. После пък ти ми беше без обхват. Не се притеснявай, ако изникне от някъде свиркай да го отмъквам. Ако не здраве да е. Благодаря ти!
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                        Трябва ми преден кардан за Диско 1 - 3,9 бензин.Не съм виждал а и няма време да проверявам покрай драмите със снега в Шуменско ,но от колеги разбрах , че на 3,9 бензин ,предния кардан е по-тънък от на дизела заради колекторните тръби.
                        Спешно ми е !!!
                        п.п: Цената не е от значение ,работата е там , че без джипа си в тези снегове съм със вързани ръце.
                        Проблемът решен благодарение на двама участника във форума .
                        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                        0898 51 31 46

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
                          Търся теглич за 2-ка,някои ако има да свирка.
                          Имам, трябва ми време (хубаво) да се свали. Ако не си на зор твой е.
                          Цената ще е около 150 лв. (в зависимост от състоянието).
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
                            Жоро, мисля че имах в мазето.... бях го взел от един приятел като бракува диското, но не помня дали го продадох. Ще проверя довечера. Аз моят го рециклирах при едни приятели който се занимават само с това. Намират се в дружба до сервиза на vladi333 (мога да ти дам контакти), но да не правя реклама тук. Ако искаш звънни 0887774606 - това е моят номер.
                            Вики, бъди здрав! Хиляди благодарности, че ме прати при тях. Антон ми го направи за няма и два часа. В петък го свалих и закарах при тях към 12 часа. Два часа по-късно беше готов, а още един след това бе върнат на мястото му. Този стартер можел и да върти и да пали джипа от няма и четвърт оборот. Благодаря!
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                              Вики, бъди здрав! Хиляди благодарности, че ме прати при тях. Антон ми го направи за няма и два часа. В петък го свалих и закарах при тях към 12 часа. Два часа по-късно беше готов, а още един след това бе върнат на мястото му. Този стартер можел и да върти и да пали джипа от няма и четвърт оборот. Благодаря!
                              Радвам се че си доволен. След като си говорих с тях явно проблема ти е бил като при мен.... то на тези стартери друго не им става ЖЕЛЕЗНИ са
                              LR Discovery 300Tdi 1996
                              Subaru Outback 2.5 1998
                              Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Да точно. 4 броя втулки и четирите четки смениха и всичко си дойде на мястото.
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X