Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Младен каза че не стават, заради температурата, но ако и някой друг му трябват поне в ebay ги има и пристигат за около седмица:

    http://www.ebay.co.uk/itm/BS225-3-53...3nXaZKBH95UhnQ

    Ако си поръчате 10-на бр мисля че ще ви стигнат за нуждите на 1-2-3ма души
    LR Discovery 300Tdi 1996
    Subaru Outback 2.5 1998
    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Не се втелявайте с тези пръстени - преди години сложих малко по-големи метрични (нямаше инчови никъде) бяха си обикновенни, от нитрил и все още си държат ...
      LR Disco II, Td5

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
        Не се втелявайте с тези пръстени - преди години сложих малко по-големи метрични (нямаше инчови никъде) бяха си обикновенни, от нитрил и все още си държат ...
        Благодаря на Виктор и Дамян за ценната помощ!Може да ме мислите за куку,но мразя да правя нещо 2 пъти и си ги поръчах от Англия,но не през и-бей,а от тук: http://simplybearings.co.uk/shop/p51...duct_info.html.
        Жалко,че в БГ на всякъде ударих на камък.Като дойдат и ги сменя,ще докладвам.М/у другото поръчах 5 и ако не скъсам някой при смяната ще има и за колега в нужда
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Аааа, нищо подобно не си мисля :-) - за любимия Ровър - само най-доброто ...

          И един съвет за един друг "проблемен" о-пръстен - на блока отпред, горе - дето стои като "капачка" на разпределителния вал - ако почне да сълзи - сменяйте своевременно, иначе маслото лека-полека стига до демпферната шайба, която има гума дето недолюбва маслени бани ... и не е от ефтините ...
          LR Disco II, Td5

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
            Благодаря на Виктор и Дамян за ценната помощ!Може да ме мислите за куку,но мразя да правя нещо 2 пъти и си ги поръчах от Англия,но не през и-бей,а от тук: http://simplybearings.co.uk/shop/p51...duct_info.html.
            Жалко,че в БГ на всякъде ударих на камък.Като дойдат и ги сменя,ще докладвам.М/у другото поръчах 5 и ако не скъсам някой при смяната ще има и за колега в нужда
            Пу за мен един моля. Обади се като пристигнат.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-16, 16:34.
            Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
            LZ2РSD

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
              Провери го като: YSB108710
              Дали и за 2001 година са същите?
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-16, 10:55.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                [QUOTE=shaterhand;2896933]
                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение

                Пу за мен един моля. Обади се като пристигнат.
                ok
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Колеги, търся чертежи за направата на предна броня-метална на Диско 2. След като падна снега се убедих че оригиналната броня няма да издържи дълго, а е грях да не пробваш кога ще успееш да закъсаш. Имам къде да ми нарежат детайлите, заварчик съм, за боята имам човек. Ако някой има чертежи моля да ги сподели, може и на лични.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                    Благодаря на Виктор и Дамян за ценната помощ!Може да ме мислите за куку,но мразя да правя нещо 2 пъти и си ги поръчах от Англия,но не през и-бей,а от тук: http://simplybearings.co.uk/shop/p51...duct_info.html.
                    Жалко,че в БГ на всякъде ударих на камък.Като дойдат и ги сменя,ще докладвам.М/у другото поръчах 5 и ако не скъсам някой при смяната ще има и за колега в нужда
                    Днес ми се обадиха от Българската фирма,с която контактувах,че въпросните о-пръстени са пристигнали(след дъжд-качулка).Така,че и там вече има-Микромакс,ако някой има нужда.Аз и Петър чакаме английските,които още не са дошли.Луда работа,ама тези от Микромакс,като не ми казаха въобще кога ще могат да ги доставят...
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от mishkata_mp Преглед на мнение
                      Колеги, търся чертежи за направата на предна броня-метална на Диско 2. След като падна снега се убедих че оригиналната броня няма да издържи дълго, а е грях да не пробваш кога ще успееш да закъсаш. Имам къде да ми нарежат детайлите, заварчик съм, за боята имам човек. Ако някой има чертежи моля да ги сподели, може и на лични.
                      И аз от доста време ровя и търся, но за сега нищо.
                      L.R. Discovery 2 TD5
                      Suzuki SV1000

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от baro_bg Преглед на мнение
                        И аз от доста време ровя и търся, но за сега нищо.

                        Явно не съм бил единствен
                        O898595418 - Митко

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Аз купих вече ( 2.66 бройката),уж са Витон.Днес ги смнених и до момента не е прокапало ама утре сутринта ще си проличи
                          При смяната сложих допълнителен О пръстен в средния улей и омазах със грес понеже имаше разлика във формата на пръстените и ме съмнява дали няма да протече.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20160122_135946.jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:5699409Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20160122_140018.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5699410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20160122_140040.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5699411
                          Use since:
                          OpenBSD 3.x
                          FreeBSD 4.x
                          Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Споко,разликата във формата е защото стария е станал твърд и квадратен от времето.Като малък и той е бил кръгъл.И аз мисля да сложа по 2 пръстена,щото има допълнително канали,ама оригинално там няма никой.Ще го мисля,като отворя.Днес и аз си прибрах пръстените.Ама да видим кога ще ги сменям,че в тоя студ нещо не ми се работи по антифризна система...
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Споко,не е голяма работата за 4 0мин до час ще се оправиш.Казанчето не се маха има място за работа.Трябва да имаш къса тресчотка,клещи за скобите на водните съединения или поне удължени човки.От левия край е малко тясно и се вади трудно маркуча на антифриза. Скобите на охладителя не ги късай,с нещо тънко ги подваждаш,после пак си ги слагаш и стискаш с "керпедените" на старотто място.Зъба си хваща на мястото,после иска лего причукване само .Изтичат към 200-300мл. антифриз,нафта почти не. Та така
                              Use since:
                              OpenBSD 3.x
                              FreeBSD 4.x
                              Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Здрвейте, тъсря заден десен стоп/мигач XFB000421 ( D2 2002-2004 ) , някои да може да предложи нещо ?
                                Use since:
                                OpenBSD 3.x
                                FreeBSD 4.x
                                Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X