Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
    Аз си мисля да сменим моята с нова оригинална. Но тази която ми е сега в резервара си работи нормално само през зимата, и е малко тежко поради ваздуха. Но кое е важно е да не знам кога точно ше сменим, ако не е много спешно.
    Благодаря ти за офертата, но джипа ми трябва постоянно и нямам толкова време да чакам!
    O898595418 - Митко

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
      Търся горивна помпа за Диско 2 ТД5 99 година. Ако някои има резервна и иска да се раздели с нея, да казва
      Имам едно Д2 за части, с почти всичко налично и читаво. В понеделник ще свалям раздатката и ще я качвам на друг джип. Тогава мога да сваля и помпата.
      Ако можеш да изчакаш и ако се разберем за цената, твоя е.
      Поздрави!

      Коментар


      • Re: От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Имам едно Д2 за части, с почти всичко налично и читаво. В понеделник ще свалям раздатката и ще я качвам на друг джип. Тогава мога да сваля и помпата.
        Ако можеш да изчакаш и ако се разберем за цената, твоя е.
        Поздрави!
        Здрасти некви бутони, клиучое окопо таьло има ли. Или направо да доидем видим и купувам.

        Sent from my SM-G935F using Tapatalk
        Последно редактирано от gferen; 02-08-16, 20:47. Причина: правопис... но все оште не е ок.
        o89 sedem sedem 33 986

        Коментар


        • каре кардан п38

          На моята машинка карето на предния кардан от страната на РК е дроб.От бая време се чудя какво джандцурка отдолЕ ,пък то умряло милото.То и двете ще сменя ама откъде да купя ? Някой колега да се е борил с такива ?
          РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

          0895шест29410 .

          Коментар


          • От: каре кардан п38

            Прати го в завода за кардани в Кубрат, те ще му сменят каквото трябва, че и баланс ще му направят

            Коментар


            • От: каре кардан п38

              Първоначално публикуван от mishkata_mp Преглед на мнение
              Прати го в завода за кардани в Кубрат, те ще му сменят каквото трябва, че и баланс ще му направят
              Каретата мога сам да ги сменя колега,пък нали и там в Кубрат ще ми искат такива ,така или иначе.
              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

              0895шест29410 .

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                Имам едно Д2 за части, с почти всичко налично и читаво.
                Здравей Андро,

                Трябват ми някои дреболийки за Д2

                1. Има един водач за вратата на багажника, който се състои от 2 части. Едната е на купето а другата е на самата врата.
                2. Пантите за вратата.
                3. Брава или машинка за задна дясна врата (не ми работи централното на тази врата).

                Аз в момента съм извън България, прибирам се на 31 Август. Ако имаш частите и не бързаш да ги продаваш кажи цена и когато се прибера ще ги взема.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Малее, за едно кръстато каре в "завода" за кардани!
                  На Рейндж не съм купувал, но на Диско съм купувал и от вносителите на части за ЛР/РР и от производителите на стандартните кръстати карета за японските джипки.
                  За вторите трябва да отидеш в магазина и да се търси кръстачка по размер.

                  Коментар


                  • От: каре кардан п38

                    Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                    На моята машинка карето на предния кардан от страната на РК е дроб.От бая време се чудя какво джандцурка отдолЕ ,пък то умряло милото.То и двете ще сменя ама откъде да купя ? Някой колега да се е борил с такива ?
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...53#post2821053
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • От: каре кардан п38

                      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                      Това е отговора на въпроса ми.Да е жив и здрав тоя колега,оня дето е борил преди мен и форума най вече.
                      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                      0895шест29410 .

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
                        3. Брава или машинка за задна дясна врата (не ми работи централното на тази врата).
                        Ако Андро няма машинка, като се прибереш в БГ отиваш на Илиенци. Купуваш машинка кЕтайска за 7 лева и я слагаш на мястото на оригиналната. Стават едно към едно на местата за монтаж. Жиците се връзват лесно. Те са само две. Оригиналните машинки са капсуловани, но въпреки това внимателно могат да се отворят с нож. Моите се опитах да ги рециклирам, но малко след това се скапаха отново. Това е защото вътре имат едни пластмасови зъби и от годините се износват и няма оправия. С китайските съм вече от половин година и нямам проблем.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • Re: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          поздрави од мен. Турсим е това... щора за багажник. изинявам се ако несем правилно казвал това нещо.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3443.jpg
Прегледи:2
Размер:89.2 КБ
ID:5722355
                          o89 sedem sedem 33 986

                          Коментар


                          • От: Re: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Щора за багажника за съжаление нямам.
                            Другите неща търсени в темата засега ги има. На колегата Filo нещата му ги пазя, няма проблем.
                            Моля Ви, при въпроси с части лично към мен да използвате моб. тел. по долу в подписа.
                            Поздрави на феновете!

                            Коментар


                            • От: каре кардан п38

                              Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                              Това е отговора на въпроса ми.Да е жив и здрав тоя колега,оня дето е борил преди мен и форума най вече.
                              Карето е 27х74,61 ,по размер струва около 45 лв .
                              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                              0895шест29410 .

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Андро и тук , разчисти си пощата.
                                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X