Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Проблеми с доставките от Paddockspares

    Не са изтеглили нищо, но след като мина 1 месец в чакане, без отговор и без да изтеглят нищо, аз почнах да тегля, щото така и така нищо не пращят, не теглят и не пишат, та 1/2 пари вече ги няма, а скоро няма да има никакви. Те или ще ми пишат, че искат да теглят и няма нищо или ще си потъне забвение поръчката, както е и за сега. Нямах късмет уви, освен след време да пусна 2-ра поръчка...

    Коментар


    • #62
      До: Проблеми с доставките от Paddockspares

      Според мен са ти затлачили поръчката покрай тази кореспонденция - това го има , това го няма , ама това е друго...Пробвай да пуснеш нова . Парите не са ги взели , а получи ли мейл с потвърждение - при всяка поръчка аз получавам два такива , понякога трети с номера на пратката за проследяване , и отделно ако съм пропуснал някой детайл , обикновено секюрити кода на картата.

      Коментар


      • #63
        До: Проблеми с доставките от Paddockspares

        Иво, гледам, че си 'ТП' т.е. би трябвало да имаш регистрирана фирма.
        Или с други думи, правиш поръчките от името на фирмата, а не като частно лице, нали?

        Коментар


        • #64
          До: Проблеми с доставките от Paddockspares

          Еее и аз имам фирма, това ли е разковничето

          Коментар


          • #65
            До: Проблеми с доставките от Paddockspares

            .......До сега съм правил 2 поръчки от Paddock, а сега чакам трета.....
            Третата доставка дойде на 16-ия ден. Интересно, че първо получих 3 от 4 пакета, а на другия ден четвъртия пакет. В първия момент си помслих, че 4-ия пакет се е изгубил/откраднат или ?/.Независимо, че доставката е една, пакетите са пътували разделено ? Доставката може да се проследи от www.interlinkexpress.com, ако са изпратили номера на товарителницата.
            Land Rover Discovery 1-300tdi

            Коментар


            • #66
              До: Проблеми с доставките от Paddockspares

              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
              Еее и аз имам фирма, това ли е разковничето
              Не знам, само предполагам.

              Първоначално публикуван от Рашконти Преглед на мнение
              ....Независимо, че доставката е една, пакетите са пътували разделено ? .
              Нормално. Поръчката на Цецо дойде така, защото беше голяма - окачване и разни дреболии. Първо дойдоха пружините, а на другия ден амовете в комплект с останалото.

              Коментар


              • #67
                До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                Моля прочетете какво съм написал по горе!ПОРЪЧКА ОТ ФИРМА РЕГИСТРИРАНА ПО ДДС.Те отварят и гледат булстата.Това е европеиското ЕГН на фирмата.Като те видят ,че си свестен и всички данни съвпадат веднага ти обръщат внимание.Много е важно да дадеш абсолутно точно имеила за обратен контакт.Една черта да сгрешиш и те не могат да те потърсят.При това положение не се занимават повече с тебе.

                Коментар


                • #68
                  До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                  Да, прочетохме, недей да викаш!

                  Питам колегата Ивайло за потвърждение, че и той поръчва от името на фирмата си.
                  Защото май наистина се оказва, че обработват фирмените поръчки с приоритет.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                    Aми не , поръчвам като физ. лице : ЕU non VAT май беше.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                      Преди три дни получих поръчката от Падок. Пристигна до Варна за около две седмици +- 1-2 дена. Доставиха я с Бул Пост. Поръчката я направих като физическо лице. Нямаше проблеми и дано и за в бъдеще да е така.
                      Дискавъри 300 тди ръчка
                      Витара тди автомат
                      XT660R

                      Коментар


                      • #71
                        Весели забавни случки с ПАДОК

                        Ола, амигос!
                        Преди 20ина дни реших да си поръчам малко глезотийки от нашите приятели от ПАДОК. Избрах си 4 фланеца за моя П38, пуснах си заявката, и като хищна щука, клъвна ми по телефона девойка на име Шарън. Момичето учтиво потвърди всички подробности, и с един изчерпателен мейл ми обясни, че пратката ми тръгва, да си я следя през сайта на превозвача (даде мии номерче момичето).
                        Та проверявам си аз, виждам как ден след ден пратката се приближава (мина през 3 точки в Германия, 1 в Унгария,1 в Румъния, въобще голямо пътешествие) и не щеш ли, виждам че теглото на колета е ... 22 кг?!?!?!?
                        Викам си, бах ти фланците, да не карам бетоновоз???!!!
                        Писах на девойката, тя реши че няма причини за безпокойство. И пристигна .... заден джам за РР Класик !!! А честито, мерси, моля, няма защо!!!
                        Звънкам аз за 43 път в Англия, друго маце Софи - "ми то, да не сте сбъркали с каталожния номер?" Ми не съм! Ами веднага ще се погрижа! И 2 дни мълчание!
                        И не щеш ли, след оже 4 дни - фланци! Че даже моите, няма грешка! След 22 дни чакане.

                        На финала, имам си един заден джам (всъщност само предполагам че е от РР Класик) и силно предполагам че ПАДОК ще им излезе по-евтино да ми го подарят, отколкото да си го вземат обратно за Британия!

                        Туйто! Имайте предвид английските особености когато поръчвате от ПАДОК!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                          Хихи, започнали са да правят подаръци!
                          Аз имам сума ти поръчки пък досега нищо не са ми подарявали.

                          Сега сериозно. Не помня досега на някой да са му объркали поръчката. Имало е забавяния, една повредена раздатка, но твоята случка е нещо ново.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                            Хихи, започнали са да правят подаръци!
                            Аз имам сума ти поръчки пък досега нищо не са ми подарявали.

                            Сега сериозно. Не помня досега на някой да са му объркали поръчката. Имало е забавяния, една повредена раздатка, но твоята случка е нещо ново.

                            Важно е да идентифицирам обекта, да разбера тоз прозорец за какъв автомобил е! После ще зарадвам някой колега, който ще се сдобие с джам срещу каса бира

                            Коментар


                            • #74
                              До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                              Първоначално публикуван от Tury Преглед на мнение
                              Важно е да идентифицирам обекта, да разбера тоз прозорец за какъв автомобил е! После ще зарадвам някой колега, който ще се сдобие с джам срещу каса бира
                              Погледни серийния номер на бележката която дойде с джама.Напиши го в търсачката на паддок и то ще ти излезе каквото там е.
                              Бъдете здрави

                              Коментар


                              • #75
                                До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                                Първоначално публикуван от Tury Преглед на мнение
                                Важно е да идентифицирам обекта, да разбера тоз прозорец за какъв автомобил е! После ще зарадвам някой колега, който ще се сдобие с джам срещу каса бира
                                Ех ..... ако стане за Дифендър-а .....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X