Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
    не че нещо ... ама що ще се бутате по черноморието? ... ей къде е Гърция ... плажове да искаш там (Халкидики примерно)- а к'ви пътчета има ...

    за храна/вода, ако не си носите де - из селските супери там цените са кат' на софийските хипермаркети (е почти де) - примерно: мартини бианко литър - 9 евра - в младостския хит е 17 и нещо... края на май ходихме на Ситония/халкидики - в хотел/къщички -малко преди Торони - места са палатки да искаш - спокойствие ... кеф ...

    аз от години не съм стъпвал по нашето черноморие и мисля да прадължавам все така ...
    Защото не е необходимо всички да харесваме едно и също.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Кара дере всеоще си е хубаво местенце. В края на юли изкарах там 4 дни, а моите приятели останаха още 6-7 дни. Най-близките палатки до нас бяха на повече от 50-100м.
      Става въпрос за южния край към Бяла
      Прикачени файлове
      [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Чак сега видях последните постове. Толкова близо до нас и да пропуснем... Ще направя всичко възможно да намина поне за ден или два ... да се видим наживо.

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Трима сигурни /доколкото е възможно/ и двама евентуални колеги.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Ммм, няк'ви баирчета виждам на снимките. Добре, добре! Ще го уча да плува май...

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              ........................Ще го уча да плува май...
              Кого бе?

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                ТеКеЗеСарката

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Това http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2577 нали си го чел ?

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Все още ли няма никой друг?

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Има ли мераклии за днес - цър-пър, чук и сръб до Боснек /южния склон на Витоша/. Отивам с домочадието. Няма да тръгнем преди 10. Ако някой размисли впоследствие - След Боснек по пътя за Чуйпетлово и да се оглежда за Диско.

                      Отпада поради липса на желаещи и последвала промяна в плановете.
                      Последно редактирано от velio; 24-08-08, 08:48.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                        Има ли мераклии за днес - цър-пър, чук и сръб до Боснек /южния склон на Витоша/. Отивам с домочадието. Няма да тръгнем преди 10. Ако някой размисли впоследствие - След Боснек по пътя за Чуйпетлово и да се оглежда за Диско.

                        Отпада поради липса на желаещи и последвала промяна в плановете.
                        Жалко, че чак сега виждам твоя пост. Иначе тъкмо днес се чудихме къде да се денем наблизо.

                        Следващия път

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Момчета, днес ще ходя с малкия в района на Зверино, Игнатица, Черепишки манастир. Западно от Мездра. Основната цел е простор и чист въздух. Преди 9.30 - 10.00 часа няма да тръгнем. Ако някой има желание да дойде с нас - да пише тук или на лични.

                          Извинявам се за късното съобщение, но досега не знаех дали ще може да отидем.
                          Последно редактирано от velio; 09-10-08, 07:30.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Завидех ти, пусни снимки, че района е страшно красив.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Завидех ти, пусни снимки, че района е страшно красив.
                              Предимно сина си снимах, но има 1-2, които ще кача. За съжаление не изпълних напълно програмата, поради закъсняло тръгване, а цветовете на есента събираха поглед!!!

                              ДНЕС - петък маршрутът е към Кюстендил и Осоговска планина. Никога не съм ходил. В посока WS-S има път/според картата - третокласен/, който криволичи покрай 4 хижи в планината и се връща към Кюстендил покрай Ново село и Новоселска река. Ще се радвам да сме дружина.Ако някой иска, да пише тук или на ЛС.

                              И отново се извинявам за късното съобщение, но снощи беше ясно, че няма да може да тръгна, днес - обратното.
                              Последно редактирано от velio; 10-10-08, 07:29.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Осоговската планина е фантастична!!! А черните пътища за заигравка отнасят няколкодневна експедиция. Такава златна есен... Стари "алтъни", премесени с винени цветове и искрящи "пламъци" по дърветата! Страхотно, страхотно! Тези дни ще кача няколко снимки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X