Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой търкаля ли "Range Rover Sport"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    дано скоро приемат и Австралия в ЕС, да си напазаруваме
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Yaro
      Първоначално публикуван от kinex
      Човека явно се е подвел по лепенката SPORT на задния капак.
      Няма нищо спортно в тая кола а и заданието не е такова.
      Супер Чарджър вече е друго нещо.
      Не се заяждам, но (в други теми) пишеш, че не знаеш нищо за Ленд Ровър, сега вече и заданието си разгадал.. Последно? Супер Чарджър е бензиновата модификация на Спорт-а.
      Чакайте че нещо се обърках!?
      Версия 300 коня бензин или т.н. HSE май е същата, просто без компресора?
      А при 300 коня си мисля, че все някак ще догонва стадото като куц кон!
      За дизелите е ясна работата...

      Коментар


      • #48
        Според мен дизела със своите 190 коня си върви много прилично.

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от kinex
          Според мен дизела със своите 190 коня си върви много прилично.
          Пламене , съвсем си прав !

          Йори не можЕ да повярва (а вероятно поради факта също че не се и чува) че го вози нафталинизатор.

          дотук с коментарите на Тедовата "шукар" съседка, че "онова" тропало, скърцало и не вървело ...

          Коментар


          • #50
            Ако го сравняваме с бензиновото съседката е права.

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от kinex
              Ако го сравняваме с бензиновото съседката е права.
              Я по-добре опишете размерите и хабитуса на съседката, стига с тия конски измерения и петролни продукти?

              Освен това, ако поради някакви причини /лошо време/ на съседката и се наложи да спи в колата, къде ще предпочете - А4 или Range?
              Още повече, че в такива случаи трябва някой да я пази, т.е. двама да спят в А4 е трилър и хорор, а в Рейнджа има място за всичко!

              Коментар


              • #52
                Мога да го сравня с ГрандЧерокито.
                На РР седалките са по твърди а пространството в купето е по голямо.

                Коментар


                • #53
                  Тедо,тя съседката ако става да дойде в моя рейндж.По-стар е, ама е по-опитен.
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от Volk
                    ...Освен това, ако поради някакви причини /лошо време/ на съседката и се наложи да спи в колата, къде ще предпочете - А4 или Range?
                    Още повече, че в такива случаи трябва някой да я пази, т.е. двама да спят в А4 е трилър и хорор, а в Рейнджа има място за всичко!
                    Не и в Спорт-а, чиито интериор е значително по-тесен (мое мнение) от този на стандартния Рейндж. А откъм простор, аз бих предпочел Диското.

                    Коментар


                    • #55
                      Първоначално публикуван от Yaro
                      Не и в Спорт-а, чиито интериор е значително по-тесен (мое мнение) от този на стандартния Рейндж. А откъм простор, аз бих предпочел Диското.
                      И аз и аз

                      Коментар


                      • #56
                        Явно света няма да се съобразява с такива като мен, ще трябва аз да се наглася...
                        Продавача казва - той е с хромирана решетка, аз се навеждам пипам и му казвам - това е пластмасова решетка, той се обижда и ми показва каталога - хромирана е !! Така пише!!
                        Аз се навеждам пак, пипам - пластмаса, питам как се хромира пластмаса и боята вече хром ли се нарича?!

                        Явно китайците вече сменят не само пазарите, а и термините!!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X