Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за лифт на LR Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лифт на ЛР Диско

    Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
    По-добре си изчакай пружините и сменяй на куп.

    Това си мисля и аз, а ако е много зле положението и не може да се чака, корекция в тампоните, както казва Кинкс...

    Коментар


    • До: Лифт на ЛР Диско

      Корекциите в ограничителните тампони са задължителни, дори и пружините да са по-високи.

      Коментар


      • До: Лифт на ЛР Диско

        За "жълтите трупчета" ( изобщо за всички 'хеви-дюти' дето не работят като пружини, а като дървени пънчета) е почти сигурно, че трябват коланчета, а пък за сините Пружини - ограничителни тампони. Вярно, че прокомпа имат вътрешни тампони, ама дали може им се разчита напълно не мога да кажа със сигурност.

        Коментар


        • До: ЛР Диско 1 300 Тdi -подмяна окачване

          Жълтите heavy duty са ТВЪРДИ пружини. Почти съм сигурен, че няма да ви е комфортно по ловните полета.

          Коментар


          • До: Лифт на ЛР Диско

            Стига си обиждал на пънчета. На Дифендъра що работят? Хем е по-лек от Дискто.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • До: Лифт на ЛР Диско

              Уф... ти пробвай сините и пак ще си говорим.
              Иначе жълтурите за влачене и товарене са No 1. Поведението на асвалт също е по-добро.

              Коментар


              • До: Лифт на ЛР Диско

                Не ща сини бре. От къв зор да ми блъска на тампоните при всяка дупка?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • До: Лифт на ЛР Диско

                  Кат' не щеш, ако щеш

                  Когато се разтяга - се разтяга:



                  Когато се свива - наистина се свива:

                  Последно редактирано от Lazar; 10-08-09, 21:28. Причина: спам

                  Коментар


                  • До: Лифт на ЛР Диско

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    За "жълтите трупчета" ( изобщо за всички 'хеви-дюти' дето не работят като пружини, а като дървени пънчета) е почти сигурно, че трябват коланчета, а пък за сините Пружини - ограничителни тампони. Вярно, че прокомпа имат вътрешни тампони, ама дали може им се разчита напълно не мога да кажа със сигурност.
                    Кой ПроКомп има вътрешен стоп.

                    Коментар


                    • До: Лифт на ЛР Диско

                      Тези:


                      Водят се ES9000 +2"

                      Коментар


                      • До: Лифт на ЛР Диско

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        Тези:

                        Водят се ES9000 +2"
                        Обаче бързо изпускат
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • На сините пружини и въпросните амове, трябва ли нещо друго.
                          Тампони, колани, ограничители и т.н. ?

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Обаче бързо изпускат
                          Кой изпуска ?
                          Това да не са пъдпъдъци....
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-08-09, 13:59.
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • До: Лифт на ЛР Диско

                            Едно не ми стана ясно сега.Като вече съм с Pro Comp2", трябва ли да слагам ограничителни тампони или колани.Още не съм го чекнал за да ми се изясни въпроса, но нека някой сподели!И от опит ли говорите че изпускат или само си чешете езиците?
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Mortum; 11-08-09, 09:58.
                            <Land Rover Discovery 300 tdi> <Bearmach/Pro Comp 2"> <Extreme Evolution 32">http://arhangel.run-bg.com/bg/index.pl

                            Коментар


                            • До: Лифт на ЛР Диско

                              А спирачните маркучи налага ли се да се удължават ? Че гледам в Падок разликата между двата кита е двойна горе-долу като цена , а пък по-скъпия има вповече ''само'' споменатите спир. маркучи , spring retainers и dislocation cones , (съжалявам , труден ми е превода) , които може и сам да си направиш , май.

                              Коментар


                              • До: Лифт на ЛР Диско

                                Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                                А спирачните маркучи налага ли се да се удължават ? ...
                                Да задължително се слагат нови по-дълги!
                                <Land Rover Discovery 300 tdi> <Bearmach/Pro Comp 2"> <Extreme Evolution 32">http://arhangel.run-bg.com/bg/index.pl

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X