Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за лифт на LR Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Лифт на ЛР Диско

    Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
    Вече мога да се похваля и с нови джантета(black modular 16"x8") и гумета (kobra 265/75)
    А старите джанти какви бяха - като на резервната ли? И какво стана с тях?

    Коментар


    • #62
      До: Лифт на ЛР Диско

      Мъро,тука нещо...Теснее ми,бре.Малко,ама..Иначе яко...Нещо фланци там?
      Иначе,пробва ли ги вече?
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #63
        До: Лифт на ЛР Диско

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Мъро,тука нещо...Теснее ми,бре.Малко,ама..Иначе яко...Нещо фланци там?
        Дискавърито, Соти, е така - с деликатна талия и изящни форми. Така да се каже - със синя кръв и маниери. Грациозен хищник. Не е като сумист. Или като хранено само с хамбургери и кока-кола. Диското, въобще, е с хладно, интелигентно и високомерно европейско изящество. Да!!!

        Коментар


        • #64
          До: Лифт на ЛР Диско

          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
          Дискавърито, Соти, е така - с деликатна талия и изящни форми. Така да се каже - със синя кръв и маниери. Грациозен хищник. Не е като сумист. Или като хранено само с хамбургери и кока-кола. Диското, въобще, е с хладно, интелигентно и високомерно европейско изящество. Да!!!
          Олеле...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #65
            До: Лифт на ЛР Диско

            Уф, аз откакто се лифтнах още повече ми се струва, че не съм висок. Дай да се видим някаде да се позамерим. Аз не съм в Бг сега де, но примерно април 1 Диско/ЛР среща няма да е зле да си спретнем, а?

            Коментар


            • #66
              До: Лифт на ЛР Диско

              Старите джанти ги продадох.А че теснее има си подложки и рязане ама да стане топличко.
              M.P.

              Коментар


              • #67
                До: Лифт на ЛР Диско

                Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
                Вече мога да се похваля и с нови джантета(black modular 16"x8") и гумета (kobra 265/75)
                Браво и честито!
                Много добър избор на джанти...

                Коментар


                • #68
                  До: Лифт на ЛР Диско

                  Chico, видях те миналата седмица на светофара на НДК, аз бях със зелено диско. Трепач ти е джипката ..
                  Последно редактирано от Lazar; 26-02-08, 11:56. Причина: грешка

                  Коментар


                  • #69
                    До: Лифт на ЛР Диско

                    Chico, няколко въпроса:

                    1. Защо 16 инчови?
                    2. Какъв им е офсета?
                    3. От Падок ли ги поръча?

                    Коментар


                    • #70
                      До: Лифт на ЛР Диско

                      1.Защото има по-готини размери гуми.
                      2. +8мм
                      3.Да
                      M.P.

                      Коментар


                      • #71
                        Лифт на дискавари 98/00

                        Здравейте почитатели на ланд ровер моите вапроси ще бадат отправяни кам вас.
                        1). колко 6те ми струва лифт за дискавари 98/00 такаче да мога да му сложа гуми 245/60-75/16
                        2).139 к.с или 113 к.с кои е по здрав е и ако можи и съштия да е и по бърз ще е супер.
                        3).някой увеличавал лие задния ъгал на спускане ако се махни задната броня или пак можели да се замени с по подходяща такаче да бъде над 33-34 градуса (мисля че с гумите които имам намерения да слагам 245/60-75/16 на бъдищата ми придобивка ще реша проблема)
                        4).можели да се сложи блокаж на предния мост и колко ще струва то.

                        Диското обезателно ще бъде дълга база и дизел ще се кара предимно по черен път и много малко в града ,няма да ходя на састезание по офроод така че няма нужда от повече к.с открит сам и кам други идеи по колата но ще е добре да сложите по една снимчица.предварително ви благодаря.

                        Коментар


                        • #72
                          До: лифт на дискавари 98/00

                          Първоначално публикуван от ferdun Преглед на мнение
                          ...
                          ... колко 6те ми струва лифт за дискавари 98/00 такаче да мога да му сложа гуми 245/60-75/16...
                          Тия гуми са малки бе пич.

                          Коментар


                          • #73
                            До: лифт на дискавари 98/00

                            Нива или друг джип
                            здравейте,за седмица прочетох много вав форума но от това което чета сам на мнение че за мен ще е по-добре да си купя някоя стара евтина Нива и да вложа още толкова за да нямам големи ядове.а ако можи да ми препоръчате друг джип без паджеро и ако можи и да е с по ниска цена.благодаря ви предварително.
                            Нива или друг джип
                            колега не съм искал да обидя никого но знам от приятел които имаше паджеро колко пъти пак и доста скапичко,аз не разполагам с толкова пари.ще я използваям само за лов но обичам да ходя на различни места (ловците ще ме разберат) и за това си мисля за нива.понякога пътуваме 140-150 км извън пътя и за това трябва да е надежден джип.аз съм човек който не обича изненадите а камоли те да са лоши но от казаното от вас и една две справки в сервизи бяха достатъчни да се откажа от ниватъпо добре да дам 1500 лв повече но да взема уаз.но ще видим на 01.09 2007 трябва да съм джипче.независимо какво е то благодаря на всички които изказаха мнението си.ще ви писне от мен когато взема да питам за всичко,след покупката на джипа.
                            Нива или друг джип
                            Извинявай kinex но там кадето ходя на лов не сам виждал лек автомобил освен веднаж един голф кънтри пак и в крайна сметка го оставихме на наи долната пусия,такаче не мисля че леките автомобили са за "лождйиите" повечето случаии ни са е налагало да варвим с километри обратно кам джиповете.за вас можи да е хоби но джипа за ловеца е нужда(така мисля поне аз де...) а и не отричам че има ловни полета кадето можи и с колело да отидеш но пак аз и много други на такива местенца почти не ходим.
                            Нива или друг джип
                            благодаряви колеги незнам дали 6те е за добре но сам си поричал опел фронтера 2.0 бензин 115 кс 94 год
                            лифт на дискавари 98/00
                            Здравейте почитатели на ланд ровер моите вапроси ще бадат отправяни кам вас.
                            1). колко 6те ми струва лифт за дискавари 98/00 такаче да мога да му сложа гуми 245/60-75/16
                            2).139 к.с или 113 к.с кои е по здрав е и ако можи и съштия да е и по бърз ще е супер.
                            3).някой увеличавал лие задния ъгал на спускане ако се махни задната броня или пак можели да се замени с по подходяща такаче да бъде над 33-34 градуса (мисля че с гумите които имам намерения да слагам 245/60-75/16 на бъдищата ми придобивка ще реша проблема)
                            4).можели да се сложи блокаж на предния мост и колко ще струва то.

                            Диското обезателно ще бъде дълга база и дизел ще се кара предимно по черен път и много малко в града ,няма да ходя на састезание по офроод така че няма нужда от повече к.с открит сам и кам други идеи по колата но ще е добре да сложите по една снимчица.предварително ви благодаря.

                            ... на тези въпроси отговора е доста дълъг.
                            Но все пак го има тук в форума.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #74
                              До: лифт на дискавари 98/00

                              Колега 5 ракиев фронтерата си замина още кото пристигна почти,сега карам киа спортидж 2,0 дизел, и ако всичко се развие както трябва на 15 януари най-късно ще имам и Дискавари.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-11-09, 13:17.

                              Коментар


                              • #75
                                До: лифт на дискавари 98/00

                                Nightcrawler колега ти с какви гуми си на диското

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X