Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов собственик на Диско 1

    Оригиналната вата най-вероятно ще се разпадне при демонтажа. И да не се разпадне, просто няма да ти свърши никаква работа след това.

    Коментар


    • От: Нов собственик на Диско 1

      И обработката за корозия е по-важно да се случи отдолу, не вътре
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Нов собственик на Диско 1

        Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
        alexstoilov, битумната мембрана за какво ти е ? Иначе и аз обмислям същото нещо да се случи и при мен, Но след зимата че сега няма време и $. Когато приключиш моля те сподели дали има ефект шумоизолацията
        Битумната мембрана не знам за какво ми е, но гледам, че другите така правят Според мен е против вода. Нали такава слагат по покривите. Иначе ефект за шумът ще има и то голям, сигурен съм. Предишният ден, като махнах оригиналната вата (на която и няма нищо), имах чувството, че карам без врати и прозорци. Мисля да сложа екобон и по корите и навсякъде където намеря място. Така и така никога, ама НИКОГА повече няма да го обезкостявам като сега Чудя се дали има смисъл да полагам Body 950 и по страните и вратите, нали са алуминиеви...
        Discovery I, 300 TDI

        Коментар


        • От: Нов собственик на Диско 1

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          И обработката за корозия е по-важно да се случи отдолу, не вътре
          Колкото и странно да звучи, отдолу по пода няма никаква ръжа. А отгоре на много места вече е покафеняло. Така е защото вътре става конденз и като се намокри кичето, няма съхнене докато не го извадиш. Затова се замислям дали след като обработя пода да връщам оригиналната вата.
          Discovery I, 300 TDI

          Коментар


          • От: Нов собственик на Диско 1

            Оригиналната вата я засили по-надалеч, че съхне по половин година. Аз още си карам с летвичките под нея, за проветрение

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X