Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

    Ами то аз какво да кажа, като бях хвърлил око на един класик....
    А жената ме убеди да взема П38-цата и ако това е 6-то чувство....
    Ники, до някъде те разбирам за желанието да го махнеш, но все пак не те ли човърка нещо от вътре така?
    Аз лично си мисля за този проблем при мен по този начин : още една кола, някоя малка градска джвъчка,
    хем жената ще може да я кара, че тя и моята се оплаква, че й е голяма,
    хем имаш резервен план и така си запазваш кефа КОГАТО е в движение
    Та аз по тоя път съм тръгнал - за сега е само като идея, но все повече
    везните клонят към още една...
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

      Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
      ...но все пак не те ли човърка нещо от вътре така?
      Човърка ме и още как. Не съм взел за себе си окончателно решение, пуснал съм обява, каквото сабя покаже.

      Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
      ...някоя малка градска джвъчка,
      хем жената ще може да я кара, че тя и моята се оплаква, че й е голяма,
      хем имаш резервен план и така си запазваш кефа КОГАТО е в движение
      ...
      За съжаление малка кола не ме устройва - в багажника постоянно са колело, тротинетка, кофички и лопатки, топки и каквото друго ти хрумне. Просто няма как да ги събера в малка кола, а трябва да са с мен, защото всяка вечер след градина ходим или до някоя детска площадка, парк и т.н.

      Коментар


      • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

        Колега и аз съм на мнение че втора кола ще е по добър вариант, още повече ако продадеш джипката нема да ходиш пеш. Погледни Волво В40 ама бензиновата версия, ако държиш на дизел то гледай да е само комънрейл. Успех в начинанието.
        Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

        Коментар


        • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

          Първоначално публикуван от dignatov Преглед на мнение
          Колега и аз съм на мнение че втора кола ще е по добър вариант, още повече ако продадеш джипката нема да ходиш пеш. Погледни Волво В40 ама бензиновата версия, ако държиш на дизел то гледай да е само комънрейл. Успех в начинанието.
          Ако ти е малко белята купи и едно v40 и тогава следващото нещо което ще ти трябва е палатка като те изгони жената
          sigpic
          Land rover lightweight-series 3
          Range Rover V8
          Range Rover Classic Vouge SE V8
          Mercedes G280

          ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

          Коментар


          • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

            Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
            Ъпдейт,
            Официално - джипа е пуснат в продажба. Или съм надценил финансовите си възможности или ме гони карък, или съм спал като съм избирал. Какъвто и да е случая, удоволствието от притежаването на рейнджа е заменено от други чувства.
            Ники не мисля че си карък проблема според мен е че е италианка(предполагам) там не обичат много да подаржат Виж друго казва ако е от германия примерно, но там пък колите са толкова изгнили на тези години че ако решиш да сменяш нещо то повлича куп други работи след себе си. Аз като теб също не попаднах на имане. След всичките ремонти сега джипката си е 6-точки. И ако ще ти стане по леко

            Ремонт на двигателя, като във това влиза и съединител 4080 лв в оторизиран бош сервиз
            17 инчова off-road перка от kenlowe някъде към 350лв не си спомням точно колко
            две предни възглавници от паддок и те към 390лв
            4бр bilstein B6 + дънферния пак на bilstein от паддок
            кондензатор на климатика към 250 някаде беше от харманли + към 120 за зареждане
            4бр BFgoodrich Mud terrano 1040лв + си взех отделно 20 цолови джанти със гуми това разбира си е глезотия без която можех и да мина.
            тавана беше увиснал - за 150лв вече е с бяла изкуствена кожа
            И аз като теб незнаех какво си копувам просто се влиубих в него от мига в които седнах на седалката и го поразкарших
            Та след всички тези ремонти джипката замърка Карам си я из баирите със включен климатик без да ми загравя и бяз всякакви други проблеми. Та мисълта ми беше да не се ядосваш толкова. И на мен както сега на теб ми беше писнало да е постоянно в бокса за нещо си
            Преди нея съм карал един стар мерцедес 190д и не бях свикнал да вися по сервизи. Та караи си джипката кефа цена няма ний така и така се женим за тях
            BFGoodrich
            Последно редактирано от Lazar; 03-06-09, 22:25. Причина: циитат

            Коментар


            • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

              Първоначално публикуван от ALTIDEAD Преглед на мнение
              ...
              Та караи си джипката кефа цена няма ний така и така се женим за тях
              BFGoodrich
              Ами засега натам отиват нещата. Гледам, гледам и не знам какво друго бих си купил, освен може би Audi A6. Ама то пък ниско. Абе пълно щастие няма, ама поне малко да спре да се троши мамка му.

              Коментар


              • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                .... ама поне малко да спре да се троши мамка му.
                Направи му молебен за сдраве
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                  Искам да пожелая на човека с новия рeйндж много безаварийни километри.

                  И искам да попитам и друго нещо, какво трябва да направя за да мога да пусна обява в отдела купува-продава, защото явно нямам статут, който може да пуска обяви???? А като се опитах да я пусна тук тя не излезна, предполагам че са решили че не и е тук мястото!!!!

                  Съобщение от модератор:
                  Моля, напишете си в профила от къде сте, и прочетете това: ... ЦЪК
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-06-09, 06:40. Причина: обява

                  Коментар


                  • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                    viki_ssf ако прочетеш правилата ще видиш, че до определен момент всички твои мнения подлежат на одобрение преди да бъдат публикувани.

                    Отделно има ограничения (мисля) за пускане на обяви от нови потребители, иначе тук ще стане автопазар.

                    Поздрави

                    Коментар


                    • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                      Е да прав си, въпреки че аз не съм се регнал (регистрирал) тук само с тази цел. Аз съм го направил, защото съм потърсил помощ от някого и съм готов и да дам такава.
                      Защото аз го карам тоя джип вече 2 години и имам доста познания и съм готов да си извоювам титлата "Утвърден участник" )))
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-06-09, 17:58.

                      Коментар


                      • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                        Здрасти Ники и мен ме сполетя твоята участ с съединителя(ама абсолютно суштите симптоми),само че помпата вече бях я сменил.За мое най-голямо съжаление като се обадих вчера в даро-кар,ми обявиха цена от 557леваи...стотинки. Явно ти си бил късметлията да го бземеш на тази цена. Пишати този пост за да се оспокоиш малко,че не само на тебе не ти върви с РР,и че има и по големи каръци от теб.Поздрави.
                        Големите мъже си играят с големи играчки

                        Коментар


                        • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                          Първоначално публикуван от pepo 75 Преглед на мнение
                          Здрасти Ники и мен ме сполетя твоята участ с съединителя(ама абсолютно суштите симптоми),само че помпата вече бях я сменил.За мое най-голямо съжаление като се обадих вчера в даро-кар,ми обявиха цена от 557леваи...стотинки. Явно ти си бил късметлията да го бземеш на тази цена. Пишати този пост за да се оспокоиш малко,че не само на тебе не ти върви с РР,и че има и по големи каръци от теб.Поздрави.
                          Привет,

                          съжалявам, че те е споходило

                          Съвет - настоявай да проверят състоянието на маховика. За повече информация виж тук: http://www.youtube.com/watch?v=3vENIk8UXQs

                          Т.к. при мен има някаква вибрация и майсторите казаха, че най-вероятно е от него, но естествено ще са сигурни ако кихна едни 300 лв за сваляне и качване на съединител.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                            Ъпдейт,

                            1) вчера си напълних климатичната система - имаше 330 гр. от 1100. А аз се чудех защо не духа студено. В понеделник пак съм там да измерим дали не изпуска от някъде или просто не е пълнена от години.

                            2) След като поразпитах за ляво огледало (моето пак го откъртиха пред блока) и ми обадиха цени от 150 до 300 лв. по моргите, си поръчах от eBay за 35 GBP + 23 GBP доставка, та ще дойде около 140 лв.

                            3) Поръчах си още филтърче за компресора на окачването и комплект амортисьори за задния капак, ще дойдат на обща цена 47 лв.

                            Ами така, следва да ходя на диагностига за едно свирене, да видим коя ролка точно се обажда и пак от Англия ще си я поръчам.

                            Дайте съвет къде да си промия охладителната система? Искам да измия между радиаторите, самите радиатори да се промият също и да сипя нов антифриз, но не ми се правят междублокови ремонти.

                            Поздрави

                            Коментар


                            • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                              Един автомонтьор мие охладителните системи с меглио (обезмаслител) само дето трябва ти да си го правиш Успех
                              Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                              Коментар


                              • До: Най-после и аз в семейството на Land Rover - RR P38A 2.5 DT

                                Привет,

                                някой може ли да ме светне как се казват биалетките на английски? Идеалния вариант е някой да каже и как е номера на частта за Range Rover 2.5 от 1996?

                                Мерси

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X