Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover 2.5 П38А (DSE)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover 2.5 П38А (DSE)

    Здравей те,за първи път ще си купувам 4х4
    решил съм да си взема RANGE ROVER-98г.DSE-ръчна ск.кутия
    какво да гледам при първоначалния оглед,и как мога да разбера че
    нещо не е в ред.Благодаря предварително

  • #2
    До: range rover

    Здрасти, виж това

    Коментар


    • #3
      До: Покупка на Рейндж ровър П38А (DSE)

      Благодаря за информацията.
      Какво ще ме посъветвате за избор между Рейндж ровър и Мицубиши Пажеро-спорт
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-01-10, 12:43.

      Коментар


      • #4
        До: Покупка на Рейндж ровър П38А (DSE)

        Спорта е много тесен.Дълъг,но тесен.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          До: Покупка на Рейндж ровър П38А (DSE)

          Значи си остава RR, но доста се стреснах като прочетох статиите за подръжката мускам да попитам когато са сменени възглавниците колко време или километра издържат, и на пръв поглед как може да се разбере дали климатроника е в ред скъпа ли е му подръжката.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-01-10, 12:43.

          Коментар


          • #6
            До: Покупка на Рейндж ровър П38А (DSE)

            Тука повечето са пристрастени към Ровър .

            И аз изпитвах същото колебание, но сега съм супер доволен от избора си.

            Успех!
            LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
            LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
            [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #7
              Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

              Здравейте на всички,
              Първо искам да благодаря на всички за постовете във форума защото от тях човек наистина се ограмотява изключително много. Спецялни благодарности на Яро за инфото което ми даде по телефона макар и да не ме познава и така мисля че успях и аз да се обзаведа със сносна машина. Та накратко - купих си Рендж Ровър 2.5 DSE 1996год. Колата е наистина много подобрена и накичена за офроуд макар че аз мисля да я ползвам за по леки преходи. Утре ще сложа и доста снимки на красавеца. Иначе е на 155 хил. мили, закупена от първи собственик в Англия и доработвана в БГ. Премахнати са въздушните възглавници и са сложени офроуд пружини, офроуд амортисьори (макар и не двойни), чисто нова лебедка, офроуд джанти и гуми, шнорхел и т.н. Незнам кое каква марка е защото съм все още доста невеж но вие ще ги познаете по снмките. Въпреки че немисля да го ползвам масово ще се радвам ако ми дадете инфо къде могат да ми го обърнат с ляв волан защото сега е с десен (поне за момента единствения и недостатък за мен).

              Коментар


              • #8
                До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                Честито, и много безаварийни.

                П.

                О.
                Land Rover Discovery 300TDI 1995 Basic

                Коментар


                • #9
                  До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                  Честито и от мен, дай малко снимки да видя как изглежда с пружини Много радост да ти носи и ако има проблеми не се притеснявай да звъниш.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-01-10, 21:39. Причина: Гл.Букви
                  [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                  Коментар


                  • #10
                    До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                    Частито! Да се слушате и радвате дотам и обратно!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                      Честито, честито! Ама как ще му обръщаш дирекцията, хич не ми е ясно...В смисъл, че не е Фрилендър, покрай който пичовете са понатрупали опит.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                        Хайде честито и безаварийни много км.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                          Честито!
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #14
                            До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                            Честито колега!Да си го караш със здраве.А за волана има много изписано,ама аз ти препоръчвам да го покараш малко така и тогава да го местиш от грешната(лява) страна,ако не успееш да свикнеш.
                            [SIZE=4][COLOR=black][SIGPIC][/SIGPIC]БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО![/COLOR][/SIZE]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Аз също се присъединявам с Range Rover 2.5 DSE

                              Честито и много километри с кеф. За обръщането, както казват колегите - изчакай.
                              sigpic

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X