Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

    Няколко пъти пиша, и преди да публикувам ми изтича сесия или нещо си, и се нервирам

    Ще кача една снимка от последната визита, тази Неделя, когато настроихме горе долу газта (според инструкцията на Блоса) и си заработи не лошо, и закарах резервоара от трабант - който съм го снимал намацан с протекта 2 ръце. Дано изкара 1г.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180701_131453.jpg
Прегледи:1
Размер:87.3 КБ
ID:5793469
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180630_154843.jpg
Прегледи:1
Размер:95.7 КБ
ID:5793470

    Коментар


    • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

      Днес е голям ден, един курник по-малко пред гаража на Дядо Владо

      Откарах го, успешно, горе долу се движи даже!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RRC_leaving_Dedo.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5794788

      Напълни се само едната газова бутилка (и то май по-малката), събрах 25литра.
      Сипах му и 10л бензин, даже и проработи (с малко помощ - трябва да се пипне клапата на дебитомера за да тръгне помпата, сега е подпрян с едно дунапренче филтърче за отдушник на главата).
      С новите спирачки отпред и отзад, малко по-натам ще сменим и маркучите и евентуално ревизия на апаратите.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rrc-wiper.png
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:5794789

      Ей тия пласмашотини са напълно негодни и се разпаднаха Трябва да ги търся - не мога да намеря парт номер, май ще бъде интересно. Всякакви жокери са добре дошли.
      Отделно чистачките които бях взел са съвсем различни, захватите са някаква ретро концепция на Range-a.

      Имам да отстраня към 400 дреболии и да го регистрирам идните дни, и после каквото сабя покаже

      Коментар


      • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

        607107 свирни ако намериш, да си взема и аз
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

          Намерих ама още свиквам с цената хаха А и май няма да мина само с гумичката... Ще ти пиша на лично

          Коментар


          • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

            Имам един принципен въпрос за помпата на хидравликата - как стоят нещата с взаимозаменяемост с други ЛР, излизат ми няколко вида. Тази я ремонтираха в ТУ (уж) и тече на лейка. Опцията е да ходя да им обяснявам че нищо не са свършили, любимото ми.
            Някой пробвал ли е с ел. помпа примерно от Опел (знам че ги слагат по всякакви коли ама леки), има ли изобщо смисъл?
            Всякакви жокери са добре дошли

            Поздрави!

            Коментар


            • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

              Ако са ти я ремонтирали в ТУ имаш гаранция. Занеси я и ще я оправят. Никой няма да ти прави проблем за това, дори напротив.

              P.S. Всъщност, кога успя да протече ? Ти нали току що подкара Рейнджа ?!
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                Минах му 60км със 17 литра газ и още няколко отгоре след засечката
                А помпата си течеше от самото начало, като я качихме на мотора след ремонта, ама към онзи момент концепцията беше да им го карам да им го показвам как и защо тече монтирана... не помня вече защо, честно казано.
                Сега понеже дърпа въздух атф-а е с пяна, нещата не са добре хич.

                Коментар


                • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                  Да не тече от някой от маркучите - лабава връзка, изпуснала скоба...?
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                    Ами като го гледахме при Дядо изглежда че от самата ос на помпата тече. Ще го позамия и снимам утре живот и здраве.
                    Да споделя голям напредък - имам регистрация вече Шампанско за всички

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rrc-reg.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5794986

                    Коментар


                    • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                      Честито.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                        Първоначално публикуван от marinRRC Преглед на мнение
                        Минах му 60км със 17 литра газ и още няколко отгоре .....
                        Това ми се струва множко...
                        Разход около 30/100.
                        Освен ако не е на бавни в кереча ама там е на моточас.
                        Моя 4 литров с гуми 32-ки харчи 18-22 литра при 90-120 км в час извънградско
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                          И аз мисля че е много но все пак настройката на газта я направихме колкото да закрепи да работи, мотора е събран преди 100км (повишено триене), центровката и тя е условна, много неща са. Едно по едно ще ги чистя и дано се нормализира

                          Коментар


                          • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                            Дядо е професионален карък,от цял разсадник с елхички винаги ще откопае борче - "смени спирачните маркучи и всички тампони по окачването" "О.К."

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06497.JPG
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5796008
                            да видим още какво ми е приготвил Марин аааааха почти същото
                            П.П. Това са предни спирачни маркучи, някой знае ли от какво са?
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                              Те затва там, дет знаат кво продават - питат:
                              https://www.island-4x4.co.uk/brake-h...s-p-35856.html
                              https://www.island-4x4.co.uk/brake-h...s-p-35855.html
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Range Rover Classic 3.5 V8 - нова придобивка и тема за нея

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                Това са предни спирачни маркучи, някой знае ли от какво са?
                                Пак Ровърски.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X