Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

    Да наистина малко коментирана гума е в размер на 225 75 16 ,лично на мен не ми допадат много широки гуми за това взех този а и с този размер мога да мина технически преглед без проблем.Общо поръчах 6 гуми да си имам изглеждат ми доста надеждни ще видим как са.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • От: Колко е ЕТ на джантите за discovery 2 2004 и междуболтовото 5х ???

      Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
      Въпрос такъв. Със гума 265/75/16 и модуларка с ЕТ+25 ще опират ли някъде на Дискавъри 2? В момента съм с такива гуми, но искам да сменя джантите и не знам какво ще се получи.
      Сега си с +33, като ги смениш с +25 ще излезне сантим навън сегашната ти гума... Айде - 0,8 см. ма да не сме буквалисти
      Разчекни я на нещо като рампа, колело след колело и прецени какво ще стане, ако гумата ти е с още 1 сантим по-изнесена навън.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Колко е ЕТ на джантите за discovery 2 2004 и междуболтовото 5х ???

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Сега си с +33, като ги смениш с +25 ще излезне сантим навън сегашната ти гума... Айде - 0,8 см. ма да не сме буквалисти
        Разчекни я на нещо като рампа, колело след колело и прецени какво ще стане, ако гумата ти е с още 1 сантим по-изнесена навън.
        Не е с +33, а с +57, щото Диско 2 пише... та дали ще опре зависи и от лифта, най-вече отзад.

        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
        Да наистина малко коментирана гума е в размер на 225 75 16 ,лично на мен не ми допадат много широки гуми за това взех този а и с този размер мога да мина технически преглед без проблем.Общо поръчах 6 гуми да си имам изглеждат ми доста надеждни ще видим как са.
        На мен ми е интересно да кажеш след време как се държат. Това, както G90 и RT2 на GoodYear са принципно военни гуми и се счита, че са правени единствено за максимална издържливост. Даже за RT2 се шегуват, че е толкова твърда, че куршумите отскачат от нея (това е щатната гума на Хъмви-тата... а твоята в размер 8.25х16 е щатна на военните Г-класи)
        Последно редактирано от stargazer; 15-01-14, 00:51.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • От: Колко е ЕТ на джантите за discovery 2 2004 и междуболтовото 5х ???

          Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
          На мен ми е интересно да кажеш след време как се държат. Това, както G90 и RT2 на GoodYear са принципно военни гуми и се счита, че са правени единствено за максимална издържливост. Даже за RT2 се шегуват, че е толкова твърда, че куршумите отскачат от нея (това е щатната гума на Хъмви-тата... а твоята в размер 8.25х16 е щатна на военните Г-класи)
          Така е прав си ,но за мен е важно гумата да е надеждна и издръжлива.Наистина гумата е по твърда но не повече от например БФ Алл терайн
          .Като цяло аз искам да ги ползвам по по сухи и каменисти пътища и мислех в началото за КМ 2 но след като ми излезнаха тези гуми предпочетох да платя 250 евро за 6 нови гуми от колкото 700 евро за 4 .Заложил съм на два комплекта гуми поне за мен зимни и летни не мисля че съществува всесезонна гума поне за булгарският климат ,виж тук в Испания трудна работа да намериш зимни гуми.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-14, 08:37.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: Колко е ЕТ на джантите за discovery 2 2004 и междуболтовото 5х ???

            Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
            предпочетох да платя 250 евро за 6 нови гуми от колкото 700 евро за 4 .Заложил съм на два комплекта гуми поне за мен зимни и летни не мисля че съществува всесезонна гума поне за булгарският климат ,виж тук в Испания трудна работа да намериш зимни гуми.
            Това е една много хубава цена Предполагам си погледнал какви пари им търсят тук... както и на другите подобни.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • От: Колко е ЕТ на джантите за discovery 2 2004 и междуболтовото 5х ???

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              Това е една много хубава цена Предполагам си погледнал какви пари им търсят тук... както и на другите подобни.
              В Бг всички цени са мноооооого не реални .А да не говорим тук какво може да се открие във автоморгите на символични цени защото машинки като нашите има доста.
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • От: Колко е ЕТ на джантите за discovery 2 2004 и междуболтовото 5х ???

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111.jpg
Прегледи:1
Размер:40.7 КБ
ID:5563830Джантите дойдоха,но сега не ми стават гайките (( Ако някой може да ми предложи гайки за тези джанти. Фито на отвора за гайката е 29.8 мм 0878404049 търся 20 броя

                Коментар


                • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                  Досега с какви гайки си бил?
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                    С такива джанти и гайки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:130520101851.jpg
Прегледи:1
Размер:172.6 КБ
ID:5563844

                    Коментар


                    • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                      Ясно. Тия джанти са май от L322/Disco 3 и там гайките са други. Сега ти трябват такива:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ANR3679.JPG
Прегледи:1
Размер:45.8 КБ
ID:5563846
                      ANR3679
                      а твоите вероятно са такива:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RRD000011.JPG
Прегледи:1
Размер:5.4 КБ
ID:5563847
                      RRD000011
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                        Да така е,само още един въпрос,вътрешния диаметър нали е еднакъв и на двата модела ( говоря за болтовете на главината,там е еднакво и за двата модела,да не объркам нещо?)

                        Коментар


                        • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                          Резбите са 14х1.5 и на двата вида. На Диско 1/Класик/Дифендър са 16х1.5.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                            ....

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170206_164332.jpg
Прегледи:2
Размер:79.3 КБ
ID:5746472

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170206_164413.jpg
Прегледи:1
Размер:115.0 КБ
ID:5746473

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170224_103344.jpg
Прегледи:1
Размер:194.4 КБ
ID:5746474

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170309_151021.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5746475

                            Остава да прецакам времето.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                              А честито! Да им се завие свят дано от търкаляне.Колко е офсета на тези красавици? Нещо линк за поръчка има ли към тях?
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                                Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                                А честито! Да им се завие свят дано от търкаляне.Колко е офсета на тези красавици? Нещо линк за поръчка има ли към тях?
                                От Devon 4x4 са взети, офсет -25.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:177.3 КБ
ID:5747239

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:177.2 КБ
ID:5747240

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:213.0 КБ
ID:5747241
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-03-17, 12:59.
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X