Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв е този JEEP?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв е този JEEP?


    В Абу Даби има всички, известни и в България, марки автомобили. Марки да, но нито един модел не ми е познат. Особено при джиповете - Тойоти и Нисани с огромни каросерии и двигатели. Да не говорим за американските модели. Понеже съм фен на JEEP, представям какво видях. Какъв е този джип?

    Прикачени файлове
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    Ами на втората снимка пише Grand Cherokee...

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от rmihalev Преглед на мнение
      Ами на втората снимка пише Grand Cherokee...
      Eстествено. Божич, ти май се подиграваш с публиката тука? Чак такива неграмотници не са останали (верно, че преобладават ДСУ, ама това е друга тема).
      Grand Cherokee WK2 facelift след 2014 г., Overland- модификациЙ. Друго (двигател и окачване - дали е на въздух, ама требе да е предвид модификациЯТ) не се вижда на снимката.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        Не съм виждал такъв. Ти къде го видя?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          Ами, един съфорумец има такъв, даже му направи и нарочна тема за поддръжката, че и пътепис до Норвегия пусна с машината...
          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

          Коментар


          • #6
            Че даже и го продаваше Жоро(за съжаление се отказа да пише вече във Форума, а е наистина много грамотен човек).
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              Демек много работи съм пропуснАл!

              Това никъде не го пише при "моя" джип! 3.0CRD/8AT

              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Демек много работи съм пропуснАл!

                Това никъде не го пише при "моя" джип! 3.0CRD/8AT
                В емирствата едва ли карат дизели. Но купето и всичко друго при различните двигатели е едно и също.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  Какво ще кажете за този? Има некаква разлика, нали?

                  Прикачени файлове
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Какво ще кажете за този? Има некаква разлика, нали?
                    нЕкаква разлика има :

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:jeeps.png Прегледи:0 Размер:737.3 КБ ID:6529534
                    Ляво - гАзариЙ - хромирана решетка, камера отпред долу за там както му казват "активен круиз / дистанс & лейн асист / имърджънси стоп", второто - в дясно пък е с хромирани странични огледала и има иха-а-а-а-а, има страшната екстра "куки за теглене"... май Второто може би е по-нисък клас модификациЙ - нещо limited например. Прочее навъдили са се и някакви lattitude и не знам още какви модификациЙ, не ги знам тия, ще чакам да се скапят моите ("Либито" ми чукна 15 г., "Хемито" ми 12 г.) и ча-а-а-ак тогава, ако фирмата не е ликвидирана от "Фиат" ще заглеждам новите. Засега съм отвратен от това, което се предлага в Европа - 1,0 турбо и некви малолитражни дизелори. Пратиха ми оферта от Германия - 28 000 ойро "Wrangler" (от магазина), а тука под 100 000 лв. няма
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                      В емирствата едва ли карат дизели. Но купето и всичко друго при различните двигатели е едно и също.
                      Не само в емирствата но във всичките шест страни в залива само камиони и багери са на нафта. За десет години един единствен път съм видял Патрол дизел, гърмящ и 20 метра черен пушек след него. Просто се опитваше да кара в пакет с другите коли. Сега като ги удари и тях кризата почнаха за работни пикапи да внасят дизели.
                      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                      В. Иванов

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        В Абу Даби има всички, известни и в България, марки автомобили. Марки да, но нито един модел не ми е познат. Особено при джиповете - Тойоти и Нисани с огромни каросерии и двигатели. Да не говорим за американските модели. Понеже съм фен на JEEP, представям какво видях. Какъв е този джип?
                        Божич, те ти го https://uae.yallamotor.com/new-cars/.../5-7l-overland За 2019 са пет модификации на Гранда. Моторите са от 3.6 до 5.7 литра, не дизел. Но не са евро стандарт. (: И още нещо, черен е и цената пада с 10-20 процента,сещаш се защо нали?
                        В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                        В. Иванов

                        Коментар


                        • #13
                          От познатите марки наистина има джипове с чудовищни размери, които със сигурност не се виждат в Европа, но пък едва ли стават за ползване у нас. Както се казва, много не се купуват.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            От познатите марки наистина има джипове с чудовищни размери, които със сигурност не се виждат в Европа, но пък едва ли стават за ползване у нас. Както се казва, много не се купуват.
                            Стават-стават. Ма не се купуват много, щото се оскъпяват яко от вносителите. А официалните дилъри направо не ги предлагат - с тия евроемисиЙ и при липса на инфраструктура за електрички, предвиждам след 10-на години Клета Майка зарината от сравнително здрави купета на коли с бомбирали двигатели от сенокосачки, каквито в момента се предлагат. Тая работа няма да свърши добре. Някои производители, напр. "Инфинити" направо се изнасят от Европа, други като "Тойота" се мъчат с някакви хибриди. Шантави времена се задават.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              Поне тук, в ОАЕ, не се очертава скоро да свърши петролът и още десетилетия ще дишаме пушеците на V8.
                              В интерес на истината, за цял ден виждам един-два хибрида.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X