Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят проект Jeep Wrangler JK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

    Здравко, отказах се баце от т. зеления мат. Уж трябваше да изпилява клоните, а не те него пък... Категорично не оправда очакванията при тестване. За сметка на това сега съм се огледал в керамичния лак на PPG ама това така или иначе ще се случва след като мине фазата на флексовете и телоподаващите - някъде след март.
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

      Поздрави за джипката , радва много !
      Фаровете на тавана според мен са голяма грешка ! Дори и да са прожектори и насочени далеч напред винаги много гадно се отразява част от светлината от предния капак !
      Но определено с тях е много по-красиво !
      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

      Коментар


      • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

        Аз лично очаквах подобен проблем от двата прожектора на колонките на челното стъкло. Те са на не повече от 15 см от капака. Вече са монтирани и за мое очудване не се появи очакването дразнещо осветяване. За тези 5 броя отгоре много време се колебаех. Първоначално поръчах само два броя Light Force 170 с намерение да ги използвам отпред. Оказа се обаче че с тия сменяеми лещи и въртящи се рефлектори не е добра идея да са на толкова достъпно място. От друга страна имах възможност да ги тествам. Интересното при този модел е че фокусното разстояние е регулируемо чрез завъртане на рефлектора, както е при обикновените ръчни прожектори и по този начин могат да се фокусират от малка точка до много широк лъч. Веднага загрях защо почти всички в USA използват точно този модел за лайтбара на тавана и защо винаги са 5 броя. Ако въпреки всичко се появи разсейка, която дразни ще използвам предлаганите за тях сенници, които се монтират от долната страна на фара и приличат на детска лопатка за пясък.

        PS
        обещах актуални снимки, но втори ден не мога да открия зарядното на фотоапарата. Утре ще имам повече време и ще ровя из къщи по-сериозно.
        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

        Коментар


        • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

          Такива като теб-с много фарове, постоянно ме плашат-карам си в тъмното и изведнъж изскача нещо двуметрово с 20 фара и се чудя, извънземните ли дойдоха, какво ли..
          Супер става джипа, продължавай в същия дух! Поздрави!
          "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

          Коментар


          • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

            В никакъв случай няма да допусна да могат да бъдат пускани по пътищата. Дори с тези 4 Hella дето е в момента машината се заслепявам сам ако ги използвам с дългите. В монета е точно така за по-лесно. Разликата при пуснати 6 фара на дълги и само два и то обикновени 55 W халогени на къси е огромна и при превключване от дълги на къси окото дълго време се адаптира и времето през което почти не виждам е недопустимо дълго. Какво остава ако зад някой завой изскочи нищо не подозиращ човечец и закъснея да превключа. Изпитал съм тази ситуация на гърба си и няма да допусна да съм от тези кретени дето хем са навирили късите хем като им присветнеш ти палят 8 халогена и 4 ксенона за да ти покажат видиш ли, че имат още по заслепяващи фарове и да си седаш на гъза. Задължително ще се използват само отделно и само ако основните фарове не са включени. Дори пуснати габарити мисля да прекъсват захранването към релетата за управление на "летищния комплекс". В щатите този тип допълнителни фарове могат да се ползват само извън пътя. Ако те пипнат че ги ползваш по щатските шосета те арестуват за безрасъдно шофиране и дори опит за убийство могат да се пробват да ти лепнат. Напълно подкрепям такова отношение към този тип светлинни бабаити А пък ако зависеше от мен тия летящите по шосетата донори с избушени китайски или маркови ауспуси, дето с едно минаване по улицата палят всички аларми, разплакват поне 50 деца и събуждат 200 човека бих ги бесил по дърветата на маршрута им. А тия дето им ги продават или дето им ги избушват бих ги принудил да ги погребват с ауспуха в задника им. Грях ми на душата, ама колко пъти ми е идвало леко да кривна с волана докато такъв кретен на мотоциклет се изрезва покрай мен...
            Последно редактирано от elbgt; 05-11-10, 22:53.
            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

            Коментар


            • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

              Намерих зарядното за фотоапарата и ето малко актуални снимки. Кофти са, но толкова си мога...













              По интериора съществените придобивки са Kenwood 5240BT с TV тунер, споменатата вече радиостанция Yaesu 857D с антенен тунер FC-30, която нещо не ме кефи максимално и ще я сменям и SafeBox-120 камера, записваща едновременно напред и назад и с тагване на всеки кадър с моментна скорост, GPS координати и данни от вградения G-сензор. Интересното при тази камера е, че е сертифицирана и записа от нея се признава за доказателство в съда и пред застрахователите. Този модел се внася по поръчка на незнам коя си организация и е одобрена за монтаж в учебните и полицейските коли.



              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                Намерих зарядното за фотоапарата и ето малко актуални снимки. Кофти са, но толкова си мога...
                Просиш си комплименти..
                И снимките и джипа са чудесни. Следя темата с интерес.

                Коментар


                • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                  Вранглера е уникален! Поздрави колега!
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                    Днес забелязах, че един от постовете ми в тази тема е изтрит. Ще помоля модератора, който го е премахнал за обяснение, защото колкото и да четох из правилата не открих такова. Държа пълен архив на тази тема и ще възстанова въпросния пост, но за съжаление не там където му беше мястото. То беше непосредствено преди пост #65 от настоящата тема. В очакване съм на разяснения с какво той противоречи на правилата. Допускам също че може да е станала грешка. Ако е така нека бъде преместен където му е мястото. Следва изтрития пост от дата 01.04.2010 г:

                    -----------------------------------------------------------------------------

                    Най-после подновихме работата по задната броня. Вината за забавянето е изцяло моя



















                    Остана още малко работа за другия ден. Междувременно кандисах и за предна лебедка T-MAX и я метнахме на мястото и





                    Последно редактирано от elbgt; 08-11-10, 16:26.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                      Днес забелязах, че един от постовете ми в тази тема е изтрит. ...

                      Прегледах темата и единственият изтрит пост от 01.04, който аз виждам, е този, който е изглеждал така:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:elbgt.jpg
Прегледи:1
Размер:81.4 КБ
ID:5225777

                      Изтрил съм го аз поради това, че пренасочването на темата към друг форум представлява нарушение на правилата.
                      Както се вижда обаче, в изтрития пост няма снимки или друга информация.
                      Възможно е причината да се крие и в това:

                      Редактирано от elbgt; 01-04-10 на 09:41.
                      Други трити постове за посочения период аз, с моите права, не виждам. Ще помоля администратор да провери дали има трито и друго.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                        Джипа изглежда доста добре , обаче във всеки пост се усеща едно леко напрежение . Дано да греша.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Прегледах темата и единственият изтрит пост от 01.04, който аз виждам, е този, който е изглеждал така....
                          Да наистина този момент го помня. Вероятно бъркам точната дата на изтрития пост за който говоря. Може и да е бил с по-ранна дата, но съм абсолютно сигурен, че съм го постнал. Всъщност на факта, че го няма ми обърна внимание мой приятел, който беше търсил точно снимките от въпросния пост. Имам известни подозрения за мотива за изтриването му и по всяка вероятност наистина е премахнат от администратор. А "защо" е отделен въпрос и едва ли някога ще разберем това

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          ... обаче във всеки пост се усеща едно леко напрежение . Дано да греша.
                          Не грешиш въобще. Често ме мъчат газове

                          edit/

                          и освен това как да не съм напрегнат като нямам грам идея как ще да ги стигнем американците
                          Последно редактирано от elbgt; 08-11-10, 21:31.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                            здравей колега имам едно въпросче,за да гледаш tv си купи само Kenwood 5240BT или и някои допълнителни антени?

                            Коментар


                            • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                              Допълнително купих аналогов тунер KTC-V300E, който е с TV антена в комплекта. Предлага се и дигитален модел KTC-D500E, но едва ли скоро ще тръгне DVB-H в България. Лошото е, че няма начин да включиш и двата. Или аналогов или дигитален трябва да избираш.
                              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                              Коментар


                              • От: Моят проект Jeep Wrangler JK

                                Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                                Допълнително купих аналогов тунер KTC-V300E, който е с TV антена в комплекта. Предлага се и дигитален модел KTC-D500E, но едва ли скоро ще тръгне DVB-H в България. Лошото е, че няма начин да включиш и двата. Или аналогов или дигитален трябва да избираш.
                                Аз също съм с аналогов тунер, но към моя може да се върже и цифров на един от неговите входове. Ти сигурен ли си за твоя?
                                LZ1HKW
                                Реглаж на преден и заден мост
                                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X