Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шум в скорости/раздатка (по малко вероятно) Jeep WJ 4.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Съгласен с това. Нямам никаква идея за типичните проблем на торк комверторите и развитието им във времето. Разглобен такъв съм виждал само на картинки.

    Имам един потенциален трупен донор, ще стъкмя някаква постановка да го разхвърлям евентуално.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Mimohir Преглед на мнение
      Понякога обаче при по топло време или по продължително каране се усеща
      ........и се подготви за изненади, целия януари си играх с една такава кутия. Всичко вътре ново, "мозъка" разглобен, почистен и проверен, хидротрансформатора даден за рециклирани някъде в Пазарджик. Включва си, работи, но като загрее и включиш на задна "прас" и колата гасне Кутията долу разглобяване сглобяване - нъцки, хидротрансформатора отново в Пазарджик, отново отворен ( даже клип ми пратиха) - нъцки.Друг цял "мозък - нъцки. Откачам електрическите кабели ( тогава кутията малко се шашка ) пак като загрее и на задна само гасне ......и така си им дадох колата без да взема пари защото си нямам идея какво можеше де е . След два месеца им звънях те твърдят че са сложили и друг хидротрансформатор и пак е гаснела ..........
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X