Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ще си купи quadra след Grand-a?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ще си купи quadra след Grand-a?

    да неси купуваш тойота
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

  • #2
    а ще подскажеш ли какво следва след гранда...
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      Уаз..... от американски вид.
      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        Дима, така и не можа да го прежалиш тоз Вранглер! А любовта изисква жертви и първата е ... този хубавец! Щастливец ще е новият му собственик! Успех в продажбата!
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #5
          Да бре, Тойота друг път, в някой следващ живот...
          Това ще е последната кола която ще си купя (да не се обиждат Тойотоводите, ама за толкова години взиране така и не открих нещо което да ми хареса повече, камо ли да ме грабне), а понеже аз избирам със сърцето просто няма начин да е Тойота. Имам един срамен момент от биографията, мислех да не го споменавам ама кото съм почнал - най големия срам съм брал като карах един Ярис...много се притеснявах да не ме види някой познат.
          А иначе е прав Асен - търся Вранглер.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от quadra
            А иначе е прав Асен - търся Вранглер.
            Който търси - намира! Успех и в това начинание.
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #7
              9 броя ся ня пазара и нито един не е моя.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Не го продавай,ако е заради друга жена т.е. кола!Това за мен е автомобила с най-добрата визия от всички правени досега! Ще си купиш някой джип-менте и ще съжаляваш!
                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от quadra
                  9 броя ся ня пазара и нито един не е моя.
                  не се отчайвай аз моето сузуки си го търсех около 6 месеца.
                  и не съжалявам за времето, нервите и парите.
                  а междо другото гледай в мобиле.де моята кола то там я купих
                  с пазарлък по телефона германеца ми свали 30 % от обявената цена.
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от mac
                    Не го продавай,ако е заради друга жена т.е. кола!Това за мен е автомобила с най-добрата визия от всички правени досега! Ще си купиш някой джип-менте и ще съжаляваш!
                    Не, ще си купя Вранглер - стара любов ръжда не хваща.

                    Дидо ти хубаво от мобиле.де, ама при мен има една закачка. Вранглер 4.0 - средно 4500 евро. ~ 9 бона.
                    МИТО: 1831.95
                    АКЦИЗ: 4560.759
                    ДДС: 4464.541

                    ОБЩО: 10857.25
                    + 9000
                    +500 доставка
                    +~ 300 документи и тн...
                    Какво стана, цена за TJ....
                    Абсурд....
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Дима ама нали се сещаш че тукашните вранглери са събирани от където падне, като се знае как мелят диференциали и полуоски сети се че както си ги знаеш никога няма да ти хареса някой.... а горублянските селяци викат епа тва е Джееп кво да му гледаш ако е кат камьон.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        No replacement for displacement - 5.2 magnum!

                        защо?

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от quadra
                          Да бре, Тойота друг път, в някой следващ живот...
                          Това ще е последната кола която ще си купя (да не се обиждат Тойотоводите, ама за толкова години взиране така и не открих нещо което да ми хареса повече, камо ли да ме грабне), а понеже аз избирам със сърцето просто няма начин да е Тойота. Имам един срамен момент от биографията, мислех да не го споменавам ама кото съм почнал - най големия срам съм брал като карах един Ярис...много се притеснявах да не ме види някой познат.
                          А иначе е прав Асен - търся Вранглер.
                          щом караш определена кола да те гледат хората - нищо чудно, че ще те е срам... аз пък си карам каквото на МЕН ми върши работа, а другите да се оправят с "марковите" си возила
                          не че нещо, ама след тоя клип от Младост 2, няма да си купа вранглер скоро то зарад едната визия - това да не е фолк певица /да я гледаш само/...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от alex_markov
                            No replacement for displacement - 5.2 magnum!

                            защо?
                            Алекс, за мен идеалът е Вранглер с двигател и трансмисия от Гранд. Съвсем постижимо е, но нямам възможност за сега. Така че ако имах възможност подписа щеше да си остане същия.
                            А на Тедо ще му кажа един виц, навремето го разказваха - състояло се състезание по бягане на 100 метра между Леонид Брежнев и Джими Картър.
                            Американските масмедии:
                            -Джими Картър пристигна пръв, а Брежнев Втори.
                            Съветските Масмедии:
                            -Леонид Брежнев пристигна втори, а Джими Картър предпоследен.

                            Та ти като четеш като дявол евангелието що не кажеш за филчето дето е на Голди Вранглера. Пък и ти що не се опиташ да минеш през това дере в такива условия с Галопера ?

                            И още нещо - решил си да се ожениш. Имаш две възможности:
                            1. Всички ти казват - вземи я тази, виж каква е здрава, няма да боледува, ще ти чисти, ще ти шета, къщовница е. От доббро семейство, и родителите и са здрави и тн...
                            2. Втората е много красива, капризна, често боледува, страхотна е в леглото но иначе полза от нея никаква - нито готви нито може да носи тежките торби с пазара.
                            Първата си сигурен че ще е като каменна стена и ти ще си спокоен с нея винаги.
                            Втората ще те изпълва с емоции във всеки един момент в който я видиш, има характер и трябва да се съобразяваш с него.

                            Е, коя ще избереш?
                            Аз определено втората. Нека ми се смеят.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от quadra
                              И още нещо - решил си да се ожениш. Имаш две възможности:
                              1. Всички ти казват - вземи я тази, виж каква е здрава, няма да боледува, ще ти чисти, ще ти шета, къщовница е. От доббро семейство, и родителите и са здрави и тн...
                              2. Втората е много красива, капризна, често боледува, страхотна е в леглото но иначе полза от нея никаква - нито готви нито може да носи тежките торби с пазара.
                              Първата си сигурен че ще е като каменна стена и ти ще си спокоен с нея винаги.
                              Втората ще те изпълва с емоции във всеки един момент в който я видиш, има характер и трябва да се съобразяваш с него.

                              Е, коя ще избереш?
                              Аз определено втората. Нека ми се смеят.
                              Дима объркал си се, търсенето продължава
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X