Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ Jeep 2.1 TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Помощ Jeep 2.1 TD

    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
    На мен пък ми се вижда малко 0.6 и мисля да го поотпусна до поне 1 бар и малко повече нафтичка ще му отпусна ма това като сбера пари за по големи гуми че сега заради този събор на морето ще си карам с нисичките .
    колега имах мицобише 1.6 турбо 125- 92 кw и никога не съм си позволявал да надувам турбината оригинално е 0.8 до 1 може и да понесе но аз не съм толкова богат че да си търся повод да строша част която е няма и е много скъпа едно турбо което се охлажда с вода и масло е кът пребирах фиат уно от дупница до варна като на двапъте сменяха гарнитура преди и след закупуването и причината е в турбина която дава надув 1.3 ако и ти си навит на това за близо 500км даваи
    http://www.vbox7.com/play:f7388cc7</a>
    0896415228

    Коментар


    • #32
      До: Помощ Jeep 2.1 TD

      Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
      съгласен съм с теб...а по принцип..тези реглажи на помпата за предварения или закъснения а също така и за количеството нафтица...не е ли малко...леко рисковано...?
      нищо не съм реголирал просто проверка в сервиз спициалезиран за турбо то се оказа сменено с ново и перфекно реголирано по мотора не съм пипал нищо за доста години тоя мотор 2.1 бил вечен неще и неще да се троши малко повечко топли ама не ми дреме
      http://www.vbox7.com/play:f7388cc7</a>
      0896415228

      Коментар


      • #33
        До: Помощ Jeep 2.1 TD

        Първоначално публикуван от галин георгиев Преглед на мнение
        нищо не съм реголирал просто проверка в сервиз спициалезиран за турбо то се оказа сменено с ново и перфекно реголирано по мотора не съм пипал нищо за доста години тоя мотор 2.1 бил вечен неще и неще да се троши малко повечко топли ама не ми дреме
        как да го разбера колега "малко повече топли"...?какво е показанието на уреда....?
        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
        ********************************
        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
        Honda Shadow VLX 600 - 1999
        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
        Влади

        Коментар


        • #34
          До: Помощ Jeep 2.1 TD

          Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
          как да го разбера колега "малко повече топли"...?какво е показанието на уреда....?
          показанието на уреда в таблото при максимално натиснат педал на газта е между 5 и 10 това и замерено на стенд което значи 0.6 бара или атмосвери немога да кажя кое от двете е а това дали помпата ти е на закъснение или предварение няма никакво значение колко че надува турбото но как ще работи мотора е друг въпрос

          пп това си е лично мое мнение с което не се натрапвам на никого
          http://www.vbox7.com/play:f7388cc7</a>
          0896415228

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X