Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BOSCH +4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BOSCH +4

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Свещите лесно, купих от Балканстар, марка Шампион 6 х 7 = 42 лв, смяната е за нула време, нищо сложно, старите свещи бяха доста зле, с нагар повечето, 2 от тях бяха наполовина завити, и като следствие едната бе омазнена от капещото масло от капака на клапаните...
    Дойде ми на ума вместо оригиналните свещи да сложа някакви по-специални - например на Bosh нещо такова

    Разумно ли е и въобще има ли смисъл
    [URL="http://www.forum-lines.ru/"][IMG]http://www.forum-lines.ru/rez/renegade.gif[/IMG][/URL]
    [COLOR=Black][B] Wrangler YJ, 2.5i, 2.5'' bodylift, ARB locker

    [/B][/COLOR][B]Продавам пистов ремък за Jeep [/B][URL]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=886566#post886566[/URL][URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=28939"]
    [/URL]

  • #2
    До: Защо не трябва да препълваме с масло двигателя на ДЖИЙП...

    Щом ти е кеф - действай. Смисъл има някакъв - палят по-добре. Иначе нямаше никой да си играе да прави такива.

    Вземи ги от официален представител на марката (независимо коя марка избереш), че е пълно с ментета.

    Аз на мойта джипка съм с 3 електродни. Чешки. BRISK ако не се лъжа. Евтини са, а и още нямало ментета. Такива вграждат оригинално в шкодите. Мойта шкода е на 40000km, и си е още с оригиналните свещи. Проверявах ги - нищо им няма.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Защо не трябва да препълваме с масло двигателя на ДЖИЙП...

      Изхвърлям 4-електродни Бош вече от 4-та кола (при покупка и обслужване). За мен обикновена НГК или Денсо са точния избор.

      Коментар


      • #4
        До: Защо не трябва да препълваме с масло двигателя на ДЖИЙП...

        Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
        Изхвърлям 4-електродни Бош вече от 4-та кола (при покупка и обслужване). За мен обикновена НГК или Денсо са точния избор.
        хе хе )) то остава NGK да не е точният избор...всеки моторист уважаващ себе си са именно с такива свещи..защо ли ..?
        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
        ********************************
        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
        Honda Shadow VLX 600 - 1999
        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
        Влади

        Коментар


        • #5
          До: Защо не трябва да препълваме с масло двигателя на ДЖИЙП...

          Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
          хе хе )) то остава NGK да не е точният избор...всеки моторист уважаващ себе си са именно с такива свещи..защо ли ..?
          Да, ако не са ментета. Пълно е. Просто трябва да се внимава откъде се купуват.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Защо не трябва да препълваме с масло двигателя на ДЖИЙП...

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Мойта шкода е на 40000km, и си е още с оригиналните свещи. Проверявах ги - нищо им няма.
            Свещите е хубаво да се сменят на 30 000 км. Независимо, че изглеждат добре. Закачали сме свещ на 35 000 км. на генератор и ясно се вижда как искрата не е плътна а се дели на няколко малки, които щъкат по краищата на електрода. А новата свещ си държи постоянна дебела искра
            LZ1RED

            Коментар


            • #7
              До: BOSCH +4

              Първоначално публикуван от orlin Преглед на мнение
              Дойде ми на ума вместо оригиналните свещи да сложа някакви по-специални - например на Bosh нещо такова

              Разумно ли е и въобще има ли смисъл
              Според мен няма смисъл. Има голяма вероятност да не са подходящи. Същите изхвърлих на боклука.
              После сложих Шампион ево (нещо си) с три електрода. И те не стават.
              Много ми е чудно за какво са им толкова електроди, като за искра, така или иначе е необходим един.
              Сега съм с някви иридиеви NJK и още не съм ги махнал само щото ме мързи. А им дават пробег 100 000. Със сигурност няма да ги изтърпя толкова.
              Сложи Шампион за заводско вграждане. Бачкат перфектно.

              Коментар


              • #8
                До: BOSCH +4

                Абе за какво служат тези "свещи" !?

                Коментар


                • #9
                  До: BOSCH +4

                  Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
                  Абе за какво служат тези "свещи" !?
                  светят на буталата да не се ударят в главата
                  Последно редактирано от kinex; 31-05-08, 08:01. Причина: неправилен цитат
                  на сушата и град помага

                  Коментар


                  • #10
                    До: BOSCH +4

                    Е, в интерес на истината има идея в такава конструкция. Но си дава пак 1 искра а не 4, просто допълнителните електроди са 'в резерв' ако единия се зацапа.

                    Коментар


                    • #11
                      До: BOSCH +4

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Според мен няма смисъл. Има голяма вероятност да не са подходящи. Същите изхвърлих на боклука.
                      После сложих Шампион ево (нещо си) с три електрода. И те не стават.
                      Много ми е чудно за какво са им толкова електроди, като за искра, така или иначе е необходим един.
                      Сега съм с някви иридиеви NJK и още не съм ги махнал само щото ме мързи. А им дават пробег 100 000. Със сигурност няма да ги изтърпя толкова.
                      Сложи Шампион за заводско вграждане. Бачкат перфектно.
                      Тези Шампион от Балкан Стар ли да ги купя? И освен това трябва ли да сменя и кабелите за свещите? Той джипа вече е на 120000 км
                      [URL="http://www.forum-lines.ru/"][IMG]http://www.forum-lines.ru/rez/renegade.gif[/IMG][/URL]
                      [COLOR=Black][B] Wrangler YJ, 2.5i, 2.5'' bodylift, ARB locker

                      [/B][/COLOR][B]Продавам пистов ремък за Jeep [/B][URL]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=886566#post886566[/URL][URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=28939"]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: BOSCH +4

                        Може БС, може другаде - както ти харесва. Въпроса е да знаеш серийния номер.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Защо не трябва да препълваме с масло двигателя на ДЖИЙП...

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Да, ако не са ментета. Пълно е. Просто трябва да се внимава откъде се купуват.
                          бях попаднал на ВМЗ- ментета ))
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • #14
                            До: BOSCH +4

                            Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                            Е, в интерес на истината има идея в такава конструкция. Но си дава пак 1 искра а не 4, просто допълнителните електроди са 'в резерв' ако единия се зацапа.
                            така си е , от 4те електрода искрата избира най-късия път . Така и живота е по-дълъг , аз досега само БЕРУ Платин ползвам и съм бил винаги доволен
                            rides:
                            :arrow:1992 Jeep Cherokee XJ 4.0 HНO Limited
                            :arrow:2005 Yamaha YZ250
                            :arrow:1991 BMW 318hi Coupe
                            The Hydrogen Factory...coming in 2010 :)

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X