Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от achko12 Преглед на мнение
    Каде мога да прочета за тези магнетизатори щото съм го пропуснал. и понеже ми е малко акъла може и да пробвам, ако има далавера
    Ето тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=4038
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • До: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
      Благодаря аз мислех че става въпрос за някъв магнит който да сложа на бензиноколонката за да отчита по малко ха ха . май ще има повече смисъл
      По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

      Коментар


      • До: Какво направих по джипа днес?

        това за магнитите е тъпо !)) хора не се заблуждаваите ... няма да стане от 80 коня на 100 с магнит..с повече пари да..но не и с магнит !!!
        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
        ********************************
        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
        Honda Shadow VLX 600 - 1999
        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
        Влади

        Коментар


        • До: Какво направих по джипа днес?

          Ачко, я кажи сега за фаровете от къде за колко, какви и какво направи със старите фарове?

          И на мен ми предстои такова нещо ама се "скатавам" искам да го накича с допълнителни светлини долу ниско за мъгла, на броната да помагат на основните(най-вероятно ще са ксенон) и отгоре за гората и за дълъг път...

          Много поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • До: Какво направих по джипа днес?

            днес приготвих и изрязах всички части , за изнасянето на резервната гума отзад.следва заварки и боядисване .
            понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
            ********************************
            JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
            Honda Shadow VLX 600 - 1999
            FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


            0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
            Влади

            Коментар


            • До: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Ачко, я кажи сега за фаровете от къде за колко, какви и какво направи със старите фарове?

              И на мен ми предстои такова нещо ама се "скатавам" искам да го накича с допълнителни светлини долу ниско за мъгла, на броната да помагат на основните(най-вероятно ще са ксенон) и отгоре за гората и за дълъг път...

              Много поздрави,
              фаровете са кръгли 4 на брой. с малък диаметър 12.5см. късите са с лупи, дългите с почти право стъкло, правят невероятен лъч. на HELLA са . бяха от golf3 някви за тунинг.нови струват 900лв. ми казаха аз ги купих от приятел за 180лв.използвал съм само фаровете другите пласмаси разни ги хвърлих. старите фарове ги хвърлих монтажа беше много интересен. като ми боядисат jeepката ше пусна всичко във форума
              По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

              Коментар


              • До: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                Напълних на Гранда резервоара до горе /нафта/ - 170 лева - кво ще правим с тези цени на горивата ?
                Темата за магнитизаторите май ще стане актуална, но никой не иска да направи точен тест /с магнити и без/, за да се разбере има ли ефект или е .................... 0000000 /кръгла нула и дръвце/ -няма смелчаци - това е положението!!
                И за днес оставих 150 лева за да допълна резервара с нафта на една бензиностанция и ме заболя сърцето.Маи ще го сменям за някои бензинов на които ще му сложа метан.

                Коментар


                • До: Какво направих по джипа днес?

                  Днес (хм, то вече станало понеделник), значи вчера "преобух" джипа с един комплект Yokohama Geolandar I/T 225/70/15, взети от колега от форума и го "поразтъпках" малко по асфалт, по черен път, по трева, че ходихме на "черешобер". Както се казва - съчетаване на полезното с приятното.

                  ПП. Благодаря на колегата Злой за стикерите (виждам, че са "попаднали в кадър" )
                  Прикачени файлове
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • До: Какво направих по джипа днес?

                    Това не са ли зимни гуми, бре? През лятото!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • До: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Това не са ли зимни гуми, бре? През лятото!
                      А когато стъпне на мократа тревица, с летни гуми, Ти ли ще му береш срама?
                      Джипа трябва винаги да е готов за калчицата, иначе си купувайте комбита.
                      С летни гуми карат само паркетниците.
                      П.С. Това си е моето разбиране за истински JEEP - Никакви летни гуми ! или ATR или зимни /целогодишно/!
                      ________________________________________________________________________________________
                      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                      Коментар


                      • До: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Това не са ли зимни гуми, бре? През лятото!
                        Тъй, тъй, по обозначение са M+S. Ама в сравнение с истинските ми "зимни гуми" (почти 20 мм ръбат руски профил Я-569 вж.първата картинка ), тези са си направо "цвички". Като ги позавъртя малко, ще имам преки впечатления. Между другото, предишните ми "летни" гуми бяха Мишлен А/Т 215/75/15 M+S (вж. втората картинка.)

                        Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                        А когато стъпне на мократа тревица, с летни гуми, Ти ли ще му береш срама?
                        Джипа трябва винаги да е готов за калчицата, иначе си купувайте комбита.
                        С летни гуми карат само паркетниците.
                        П.С. Това си е моето разбиране за истински JEEP - Никакви летни гуми ! или ATR или зимни /целогодишно/!
                        Ами, нали на нашите автомобили затова им викат "високопроходими" - защото това им е основното достойнство пред останалите. Пък и като си спомня преди няколко години в Чифлика какъв "дрифт" падна с Лада-та на баща ми с летни гуми по намокрена от едно поточе поляна с 20 см. трева (добре, че тогава бензинът не беше толкова скъп ), не ми се мисли за подобно нещо. Пък и би ми излязло доста "солено" ако примерно си "завъдя" повече комплекти гуми (а и джанти), които да редувам: за асфалт, за извън пътя, за снега и т.н. Затова предпочитам да съм "добре обут" целогодишно и да съм подготвен за всякакви изненади.
                        Прикачени файлове
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • До: Какво направих по джипа днес?

                          изнесох гумата отвън ,започнах да правя ролбари за дифовете , скоростната кутия и за раздатката
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • До: Какво направих по джипа днес?

                            Вчера изкарах джипката от бокса. Смених вискомуфата на вентилатора и делкото. Вече не тресе.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • До: Какво направих по джипа днес?

                              най-после дойдоха всички части и другата седмица ще го вкарвам в бокса да го зарадвам с ново окачване, уретанови тампони, карета и ново виско, да не му е горещо лятото

                              за голямо съжаление обаче, в сервиза са доставили ляво стъкло вместо дясно и за него жипката ще почака още месец - два
                              Прикачени файлове
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • До: Какво направих по джипа днес?

                                Смених водната помпа на Гранда /3,1ТД, 1999/ .
                                Преди два дена, гладам отдолу капе нещо , като кална вода. Някакви странни звуци ,като прескърцване и почукване ,се чуват от двигателя!
                                Ясна работа - дошло време да се сменя водна помпа.
                                Цена на помпата - 90лв.
                                ________________________________________________________________________________________
                                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X