Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Какво направих по джипа днес?

    Не става вече баланс на гуми.
    Сложих предния кардан.

    Коментар


    • #92
      До: Какво направих по джипа днес?

      Аз пък най-накрая намерих време да му сложа бордовете. Даааа - много и отиват на американска кола. Снимката е тъмна - мрачно време и GSM, но иначе стоят добре. Чакам си частите от щатите, че да се похваля какво съм сторил.
      Прикачени файлове
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #93
        До: Какво направих по джипа днес?

        Красавчик е ама малко е приклекнал като котка в засада, врътни му едни подложки да настръхне

        Инак много готино е направен, и аз мисля да си затъмня прозорците, надявам са малко да намали жегата заради тъмната боя на колите ни ...

        Поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #94
          До: Какво направих по джипа днес?

          и за подложки съм помислил, но ДВГ-то ми е с приоритет. А джамовете са фабрични май.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #95
            До: Какво направих по джипа днес?

            А аз го обърнах по покрив. И сега ме чака голям ремонт които ще документирам. и споделя с вас
            По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

            Коментар


            • #96
              До: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от achko12 Преглед на мнение
              А аз го обърнах по покрив. И сега ме чака голям ремонт които ще документирам. и споделя с вас
              Много кофти пич.И аз имах инцидент в началото на годината но ламарини се оправят.

              Коментар


              • #97
                До: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
                Много кофти пич.И аз имах инцидент в началото на годината но ламарини се оправят.
                Благодаря за съчуствието, но може би е за добро. първо си направих кефа докъто се търкалях. след това разбрах че нямам jeep а кола с висока проходимос и сега смятам да поправя нещата. ще отнеме време и пари но в крайна сметка може и да имам изтински JEEP.И се радвам че съм член на този форум, защото всичко което ми е необходимо за направата му на jeep а имам предвид го има тук.
                По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

                Коментар


                • #98
                  До: Какво направих по джипа днес?

                  ай и аз да се запиша в тази тема:

                  онзи ден ми изхвръкна копчето на ръчната в движение - направо се изпотих както си карах, добре че не скочих на спирачката поне

                  после ми се заключи багажника и си вадих багажа през купето....

                  та днес, първо извадих лоста на ръчната и съм го залепил - ще чакам до утре да стегне и ще монтирам обратно.
                  второ свалих кората на задната врата и се оказа че няма фиксатор на лостчето към дръжката...... по-точно има некво ТНТМ което е изтървало, намерих една устерклема, която ще свърши работа, ама се стъмни та и това ще е утре.

                  за сега толкоз - като дойде окачването, тампоните и каретата - ще се похваля с повечко
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #99
                    До: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                    Аз пък най-накрая намерих време да му сложа бордовете. Даааа - много и отиват на американска кола. Снимката е тъмна - мрачно време и GSM, но иначе стоят добре. Чакам си частите от щатите, че да се похваля какво съм сторил.
                    )) я кажи че и аз искам да сложа бордове като твоите ама ми трябват 2 комлекта за 8 гуми де )))
                    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                    ********************************
                    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                    Honda Shadow VLX 600 - 1999
                    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                    Влади

                    Коментар


                    • До: Какво направих по джипа днес?

                      Благодарение на идеята на Пламен КИНЕКС днес долях масло в преден диф, заден диф и РК, е капнах малко и на СК да не се обиди

                      Вирнах колата на едни камъни да застане под ъгъл, щото в София са кът естакадите ... и си долях масло

                      Поздрави,
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • До: Какво направих по джипа днес?

                        Днес закарах jeepчето на сервис за нова боя, е и калник и две врати и някои други работи. И после като го вземааа като хвана флексатааа и го почвам!!
                        По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

                        Коментар


                        • До: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от achko12 Преглед на мнение
                          Днес закарах jeepчето на сервис за нова боя, е и калник и две врати и някои други работи. И после като го вземааа като хвана флексатааа и го почвам!!
                          не беше ли по-добре първо флекса
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • До: Какво направих по джипа днес?

                            Напълних на Гранда резервоара до горе /нафта/ - 170 лева - кво ще правим с тези цени на горивата ?
                            Темата за магнитизаторите май ще стане актуална, но никой не иска да направи точен тест /с магнити и без/, за да се разбере има ли ефект или е .................... 0000000 /кръгла нула и дръвце/ -няма смелчаци - това е положението!!
                            ________________________________________________________________________________________
                            Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                            HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                            Коментар


                            • До: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                              не беше ли по-добре първо флекса
                              така е по интересно! щегувам се , аз ще му сменям само броните, малко ще го вдигна, някой друг протектор, някоя тръба и така. Вече смених фаровете със други, които нямат нищо общо със старите. На тези може и ксенон да сложа. Ако останат парички след сервиза
                              По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

                              Коментар


                              • До: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                                Напълних на Гранда резервоара до горе /нафта/ - 170 лева - кво ще правим с тези цени на горивата ?
                                Темата за магнитизаторите май ще стане актуална, но никой не иска да направи точен тест /с магнити и без/, за да се разбере има ли ефект или е .................... 0000000 /кръгла нула и дръвце/ -няма смелчаци - това е положението!!
                                Каде мога да прочета за тези магнетизатори щото съм го пропуснал. и понеже ми е малко акъла може и да пробвам, ако има далавера
                                По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X