Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    Интересно ми е, как ще се държи този гел, когато спадна гумите за да издрапам в някоя калчица. Иначе за асфалта ми звучи доста убедително и почти се навих да си "облицовам" гумите.
    Преди да ги сложа на джантите ги натиснах нарочно да проверя поради тази причина! Толкова е мека и еластична тази материя, че няма начин да се одлепи или нещо друго,натиснах я вътре с ръка и си възвърна състоянието веднага.
    Car audio & Off road club TETEVEN
    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
    GAZ 69 0ff Road '76

    Коментар


    • До: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
      Диагностика му е майката - и моя правеше чат-пат такива магарии, дори климатика изключваше. Оказа се (при мен) температурния датчик за компютъра, който вместо ~90 градуса при топъл двигател отвреме-навреме се побъркваше и даваше информация на компютъра, че антифриза е минус 42 градуса. Държеше 1000 оборота на празен ход (за да загрее), не вървеше, изключваше компресора на климатика, абе лудница...

      Но "невървенето" може да има ужасно много причини, дори и задръстен нафтов филтър. Направи една диагностика, няма смисъл да гадаем.
      Колеги оказа се датчик за оборотите на коляновия вал,никъде го няма,ако може да ми дадете жокер от къде да го намеря!

      Коментар


      • До: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
        При размер 255/70/16 е около 170 лв.
        При други размери варират + -
        170 лв. за гума или за всички ?
        LZ1RED

        Коментар


        • До: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
          170 лв. за гума или за всички ?
          За гума!
          Car audio & Off road club TETEVEN
          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
          GAZ 69 0ff Road '76

          Коментар


          • До: Какво направих по джипа днес?

            Колега от каде ги взе на тая цена ако нее тайна?

            Коментар


            • До: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от kikata46 Преглед на мнение
              Колега от каде ги взе на тая цена ако нее тайна?
              От София има кординати и тел. на сайта http://www.rhinotire.bg/
              Купих гумите чисто нови от там и направени с покритието.
              Car audio & Off road club TETEVEN
              Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
              GAZ 69 0ff Road '76

              Коментар


              • До: Какво направих по джипа днес?

                Колега там цените са във евро за по 170 евро да не са

                Коментар


                • До: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от kikata46 Преглед на мнение
                  Колега там цените са във евро за по 170 евро да не са
                  По-вероятно става въпрос само за гела. Някъде във форума пишеше за него, даже имаше демонстрации с едни пирони набити в дъски.
                  Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                  УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                  Времето е ценно, само ако не бързаш.
                  0889623098

                  Коментар


                  • До: Какво направих по джипа днес?

                    Здравейте колеги. Тези дни му смених горен шенкелен болт, лесна процедура . Вече вози "стегнато" , обаче ми казаха за "леко" износена втулка на секторната кутия , откъдето има лек луфт на волана. А вчера му налях и нов антифризец. Сега очаквам с нетърпение и идването на снега
                    понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                    ********************************
                    JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                    Honda Shadow VLX 600 - 1999
                    FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                    0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                    Влади

                    Коментар


                    • До: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от kikata46 Преглед на мнение
                      Колега там цените са във евро за по 170 евро да не са
                      Лева са колега.Тези дни имах възможност да изпитам гумите за + овете които им дават.Ходих на Траялта в Самоков, и наистина няма шумове, държи се много стабилно на пътя дори се намали клатенето на Гранда тоето е много често явление при тях.Ще пратя и резервната да я направат такава и ще снимам видео да я видете в действие че на рекламните клипове им нямаме доверие.
                      Car audio & Off road club TETEVEN
                      Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                      GAZ 69 0ff Road '76

                      Коментар


                      • До: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от klamat Преглед на мнение
                        Колега, това е много хубаво, но дай малко повече инфорамция - каква е системата, колко пари излезе, каква бутилка и къде е монтирана и т.н.
                        Ще е доста полезно.
                        Малко се забавих в отговора но бях извън страната за една седмица.Газовият инжекцион излезна 1800 лв. с монтажа,бутилката е 60 лтр. поставена е в багажника по дължина на купето от дясната страна/лиших се от малко багажно пространство но за мен не е фатално/.Сложиха ми два изпарителя мисля че са бардолини и всичко останало което предлагат от BSM.Ще трябва да снимам под предния капак за да се добие представа за начина на монтаж.Днес ходих до София и ми даде извънградско 18 лтр. газ като не съм жалил педала на газта.Утре ще сменям кабели и свещи
                        Гранд Чероки 5.2 ZJ
                        Гранд Чероки 3.7 WK

                        Коментар


                        • До: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от ddpetrov Преглед на мнение
                          Малко се забавих в отговора но бях извън страната за една седмица.Газовият инжекцион излезна 1800 лв. с монтажа,бутилката е 60 лтр. поставена е в багажника по дължина на купето от дясната страна/лиших се от малко багажно пространство но за мен не е фатално/.Сложиха ми два изпарителя мисля че са бардолини и всичко останало което предлагат от BSM.Ще трябва да снимам под предния капак за да се добие представа за начина на монтаж.Днес ходих до София и ми даде извънградско 18 лтр. газ като не съм жалил педала на газта.Утре ще сменям кабели и свещи
                          С обикновена газова - 17/100 разход - 400 км - Варна-Шумен-Търговище-Попово-Бяла-Плевен-Враца. Това нееднократно. Като съм си позволявал да го настъпвам с по 150-170 км в час, за повечко време. Особенно динамично каране Попово-Бяла-Плевен-Враца.

                          Питах аз по-горе за разхода. Вече знам отговора.

                          Не мога да ги разбера JEEP - караш бавно - харчат, караш бързо - пак толкова... Да ама имаме правилник да караме бавно, което в случая ни набутва мисля
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • До: Какво направих по джипа днес?

                            Днес сложих зимни гуменки на Витарата TOYO 225x65x17 102H 249лв за брой. Смених си единия фар на Черокито, че беше с доста прегорял рефлектор и сложих нови крушки. Туй от мен за днес

                            Коментар


                            • До: Какво направих по джипа днес?

                              днес Белчо получи сезонен подарък - мишелин латитюд алпин... голям кеф му стана
                              не бързам за никъде...
                              XJ 2.5TD '98

                              Коментар


                              • До: Какво направих по джипа днес?

                                Здравейте колеги, ако е възможно искам да се включа в вашата дискусия, но май трябва първо да кажа (похваля), че си купих джипка "WRANGLER". Доста критики отнесох относно моя избор, но все пак това вранглерче го изках отдавна. Мисля малко даго понапомпя, а кой знае може някой ден да се пробва и на състезание. Ето и малко сномки от самото закопуване.
                                PS. Горкия...... неможеше да се движи на собствен ход. Проблеми с електониката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X