Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смених задните амортисьори, махнах Билщайн heavy duty, сложих KYB Excel-G, няма го вече мятането насам-натам, получих стегната возия
    Сега пък разбрах, че ръчната спирачка си имала собствени барабанни накладки, които ще погледна на какво положение са тия дни. Но определено ще трябва да се сменят, защото вдигам ръчната, и почти съвсем не хваща

    Коментар


    • Kalin Galinov
      Kalin Galinov коментира
      Редактиране на коментар
      Ами ако толкова много ги иска, да му ги дам, а?

    • kinex
      kinex коментира
      Редактиране на коментар
      За пореден път: Дори не сте близко!

    • Kalin Galinov
      Kalin Galinov коментира
      Редактиране на коментар
      Ами да споделиш без недомлъвки ще може ли?

  • гЪзифицирах го ... "Либъртито", де. "Хемито" сЪрце ми не даде. Дано нЕмам ядове. Все пак не е "Тойота", нали?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • sttekata
      sttekata коментира
      Редактиране на коментар
      Ти бензин беше нали ?

    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      Да. Вече ми светна "Джеки Чан" след първите 50 км. - P0171 - 2/1 Fuel Sys Lean и P0113 - Intake Air Temp Sens Voltage Hi. Ще изчакам за други дефекти и ще почвам разправиите.

    • Nikolajk
      Nikolajk коментира
      Редактиране на коментар
      Бензина си е бензин,но мен сърцето ме заболява при този разход(нормално шофиране градско) 23-25 л/100 км,и за това предпочитам UN 1965 Въглеводородна газова смес, втечнена, н.у.к, (пропан-бутан), 2.1

  • Някой с Grand Cherokee WH 3.0CRD ще може ли да ми снима двете кутии с бушоните под капака, искам да сравня нещо..

    Коментар


    • Идната неделя ще съм в София, мога да снимам, можеш и да разглеждаш, не може да питаш, защото не съм компетентен да отговарям. Ако си зорлия, далече съм в момента, друг ще трябва да помага.

      Коментар


      • Заповядай.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Pavkata_svt Преглед на мнение
          Заповядай.
          Благодаря ти!

          Коментар


          • По сервизна акция ми смениха теглич Бринк с теглич Trimotive. Това безплатно, във Витоша Ауто.

            Коментар


            • Монтирах си букса BOSAL 7 пинова към теглича.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • Смених маслата в раздатката и двата дифа. За съжаление на Пламен сложих Лукас в дифовете и АТФ4+ в РК, Лукас маслото Сделано в США, защото Бардал е забранено на нашия остров, казват, че предизвиквало болеста Джоборея, нещо като остро и болезнено-бързо изпразване на джобовете

                Утре ако е писано може и да сменя една предна пружина и някой друг амортесьор.
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • Някой може ли да ми каже за 4.7 WK, на каква спецификация трябва да отговаря маслото в скоростите и колко литра е? Ако ме насочите и филтрите от къде да взема, вече сте безценни!
                  Благодаря предварително!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от v_0 Преглед на мнение
                    Някой може ли да ми каже за 4.7 WK, на каква спецификация трябва да отговаря маслото в скоростите и колко литра е? Ако ме насочите и филтрите от къде да взема, вече сте безценни!
                    Благодаря предварително!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-06-30-20-46-11-333_com.android.chrome.jpg
Прегледи:391
Размер:179.3 КБ
ID:6618984 На етикета си пише спецификацията!

                    Коментар


                    • v_0
                      v_0 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Бяха ми казали, че Мопар нямало вече истински и всичко било менте.

                    • BatGeorgeone
                      BatGeorgeone коментира
                      Редактиране на коментар
                      Поне в Англия дилърите слагат друго НЕ Мопарско, имам една 5 литрова туба ама не мога да си отворя багажника, че е закачено ремарке, ако не забравя ще я снимам, някакво с италианско звучене е новото "официално" масло, пак си е АТФ+4. Сега си видях проформата, Tutela Force ATF+4, ima litrovi i 5L. цената не питай, 14 паунда с отстъпката я платих последния път.

                    • IvanIvanovi
                      IvanIvanovi коментира
                      Редактиране на коментар
                      ако не бъркам. дядо Владо и Димата слагаха Тутела още преди години

                  • Нещо ръчната се беше отпуснала и като свалих барабаните се оказа, че феродото се беше отлепило... явно с времето епоксидната смола се е отлепила.
                    Купих нови , почистих добре от гняз и ръжда, смазах леко, настройх спирачките и затворих.

                    Новите накладки за ръчната спирачка бяха 29лв

                    Коментар


                    • Никаква епоксидна смола нямаш по накладките. След 100-ина градуса никаква я няма.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • Сменен десен горен носач и двете втулки на вилицата под предната пружина, предполагам на Clevis бracket-а.
                        Утре ще сменям спирачната течност.
                        Имам един маншон за смяна, на предния кардан, задния край, към раздатката. Това дали е качествено?
                        http://www.dbk-dimitrov.com/dbk-dimi...liberty-jp-022

                        Коментар


                        • Такъв маншон от Димитров карам около 10 000км. Още е здрав. Свалих кардана и измих и смених греста и на предното каре.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X