Обява

Свий
Няма добавени обяви.

JEEP WK 3.0 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: JEEP WK 3.0 CRD

    Първоначално публикуван от a26 Преглед на мнение
    Здравейте, ще си позволя да ползвам темата - доколкото е по-общо заглавието.

    Дайте идеи от къде да си намеря пластмасови пръскалки - тези, които са на предния капак. Някакво животно е вилняло под капака (котка) и е помляло тотално пластмасите, в които влиза маркуча от помпата, която помпи течността за миене на стъкла от казанчето.

    По моргите, които зная - няма такива джиджавки (то въобще такива джипове няма). С лепене се пробвах, ама не става - а и тя пластмасата си е остаряла - и се рони направо... А не си е работа да не мога да пръсна да измия стъклото в това време особено...
    Здрасти колега,преди да излезеш от вас устремен към балкан стар изпълнен с надежда пусни 1во един преглед на ибей и гледай за тия пръскалки на кои точно са налични БГ София-идват на другия ден 28 лв мисля че бяха,а името на човека беше пакерман или нещо такова.
    Mercedes-Benz GL 500

    Коментар


    • #32
      От: JEEP WK 3.0 CRD

      В наличност 2х26 лв.
      Еди Рангелов : 0885 088 444
      Няма незаменими има незабравими хора !!!

      Коментар


      • #33
        От: JEEP WK 3.0 CRD

        Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
        В наличност 2х26 лв.
        Аз не бързам, ако колегата е на зор, да ги взима. Ако не ги иска - взимам едното и ще дойда да ми го сложиш. Ако ги вземе - поръчай едно (или две, ако само едно не става) и на мене. Така и така съм си взел амортисьори за капаци - двигател и багажник и ще идвам и за това.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #34
          От: JEEP WK 3.0 CRD

          Боголюб, благодарско за изчакването :-) Ами ще се възползвам, че аз съм така от януари - и ми писна все да карам в задника на колите пред мен та да ми пръскат стъклото да мога да пусна чистачки та да отмива малко... А следващите две седмици ми се очертават едни бързи 1500 км из БГ пътищата...

          Относно Балканстар - тактично замълчаха имат ли наличност. Иначе потвърдиха safety recall-a. Но за момента за Европа казаха, че им е "заключен" - т.е. нямали подробни инструкции какво точно да правят и кога да го почват + не са им пратили съответните части. Само са предупредили от Крайслер, че ще има такава работа. Имам уж обещание, че като имат зелена светлина-ще дадат сигнал.

          Поздрави
          Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
          Grand Cherokee 3.0

          Коментар


          • #35
            От: JEEP WK 3.0 CRD

            Първоначално публикуван от a26 Преглед на мнение
            ...Иначе потвърдиха safety recall-a. Но за момента за Европа казаха, че им е "заключен" - т.е. нямали подробни инструкции какво точно да правят и кога да го почват + не са им пратили съответните части. ...
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=185498

            Виж човека си предлага услугите да разяснява...
            Най ме е страх от хора без мечти...

            Коментар


            • #36
              От: JEEP WK 3.0 CRD

              Ами аз малко да я вдигна тая тема - още нищо в Юръп за safety recall P41 (нещо по ключа и тоците беше).

              Иначе ми излезе, че поне в САЩ започва и друга акция - сервизиране P73 - премахване на грешка "service 4WD system" при опит да се включат бавните. Злите езици говорят, че тоя проблем идва от омазване на Final Drive Controller Module при Safety Recall N23 (оправяха проблема с превключването на N от скоростната кутия като си на баир).

              Аз тоя въртел с грешка "service 4WD system" го открих случайно - реших преди няколко седмици ей така да включа бавните - и изплю тоя месидж без да успеят да се "включат" бавни....

              Иначе гледам по УСА форумите го лекуват тоя проблем и с махане на бушон и "рестарт" на системата...
              Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
              Grand Cherokee 3.0

              Коментар


              • #37
                От: JEEP WK 3.0 CRD

                Първоначално публикуван от a26 Преглед на мнение
                Иначе гледам по УСА форумите го лекуват тоя проблем и с махане на бушон и "рестарт" на системата...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X