Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е и аз да ревна едно ....УРААА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    ... Някакви специфични ли са или са масови?...
    http://wjjeeps.com/lamps/lamps.htm
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #32
      От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Regulator от форума
      Крум Стоянов
      0885722599
      Срещу КАТ в "Дървеница" до "Лукойла" - в сервиза за гуми си има и бокс за реглаж на предница
      "Петрол"
      << Mitsubishi Pajero LongWB >>

      Коментар


      • #33
        От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

        Абре колега благодаря ама тва кво ще рече - само от чужбинско ли!?!?!На Жоро цска-то ли да поръчвам или си ги има и тук в Бг.Сори ама до сега не съм се докосвал до хамериканки.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • #34
          От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
          ... ама тва кво ще рече - само от чужбинско ли!?!?! ...
          Не е задължително. Дал съм ти линка, защото там най-добре е систематизирана информацията и е показано къде какви крушки се използват. Изобщо, в този сайт има отговори на доста въпроси, които ще ти дойдат до главата, така че започвай да го четеш.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

            Крушките по таблото са стандартни и стават от други коли. Когато подменях, мой приятел ми дава от неговите, дето сме ги слагали на предишните си коли. Чавдар съветва преди това да изключваш акумулатора. Прав е, но аз не го направих, щото май нямам код на радиото - но внимателно откачаш куплунга - само това е. Няма жила или други препятствия.
            Пластмасата, която е пред таблото - на нея също има един ключ за регулиране на фаровете и той е с куплунг. Аз откачих и него, а пластмасата настрани да не пречи. Но натисни волана в долно крайно положение, щото и той пречи. И провери всички крушки дали светят - при мен се оказа че има такива - например за отваряне на багажната врата, дори не подозирах че има такава, докато разбрах че крушката е изгоряла.
            Последно редактирано от Savador; 06-03-13, 06:03.
            Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
            O8867З7I78

            Коментар


            • #36
              От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

              Благодаря.Кат се прибера се заемам.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #37
                От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                Така.Свалих вьпросната крушка.Обаче имам чувството че вьрви сьс се пластмасовата фасонка.Кат пробвам да я извадя и не ще.То аз ако реша ще я извадя ама така прее..х на камиона една.Та може ли да има два чишита.Такива с вградена (запоена) крушка кьм фасонката и сьответно такава дет просто се изважда от пластмасовата фасонка и се налундзва новата!?!Иначе от линка дет колегата Чавдар го е дал има такава.Стькления балон е малко раздут над цокьлчето.Там е дадена без пластмасовата фасонка.Та така....
                Вади се тьпата крушка.Сложих нова.И още три сложих че толкоз намерих.Ма са тряа да се постьмни че на дневна светлина изобщо не личи светнато ли е или не...
                Последно редактирано от traun; 10-03-13, 13:20.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                  Да, има такива крушки, които не могат а се извадят от фасунгата и изводите им вътре са на точкова заварка към контактните пера фасунгата. Ако е изгоряла, може да пробваш и с по-голямо усилие, така и така е за изхвърляне и нищо не губиш. Тези, които се разглобяват - принципа на изваждане ти е известен:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bulbs.jpg
Прегледи:1
Размер:3.7 КБ
ID:5460641 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bulbs1.jpg
Прегледи:1
Размер:2.8 КБ
ID:5460642
                  Поздрави!
                  Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                  First impression is not always true. Get inspired.
                  Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                  Reading is sooo boring, unlike writing!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                    Това са крушките, които слагах и аз, показани от Алекс!!!
                    Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
                    O8867З7I78

                    Коментар


                    • #40
                      От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                      Благодаря.Тя работата я свьрших.И даже свети...
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                        Тая сутрин бях при Крум срещу кат.Закачихме джипа на стенда и буквално думите му бяха "тая кола се едно от фабриката излиза".Няма луфтове няма нищо.Сходимостта перфектна.Е да ама си дьрпа малко в дясно.Волана го дьржа леко в ляво за да вьрви направо.Аз в неделя завьртях гумите-задни отпред ипредни отзад.Задните дето сега са отпред са с два мм по голям грайфер.В интерес на истината като чели след като ги завьртях има една идея по малко усилие на волана в ляво.И другата ми грешка може бе че задна лява я турих предна лява и сьответно десните по сьщия начин,а май трябваше накрьст...
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                          Да, схемата на размяна е такава:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tires Rotation 4x4.JPG
Прегледи:1
Размер:70.3 КБ
ID:5460711
                          Може да пробваш по тази схема, като започнеш от изходна позиция, както са били гумите преди смяната и тогава да видиш дали няма резултат. Често някакво неравномерно износване на някоя гума, също е причина за подобно поведение на пътя.
                          Успех!
                          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                          First impression is not always true. Get inspired.
                          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                          Reading is sooo boring, unlike writing!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            Волана го дьржа леко в ляво за да вьрви направо.
                            Абе, аз си смених гумите на "Либъртито" и започнах да имам такова усещане. Дали пък не са по-чувствителни джипките към наклона за отводняване надясно по посока на движение, който (уж трябва да) имат всички пътища ?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #44
                              От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                              Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                              Да, схемата на размяна е такава:
                              [ATTACH=CONFIG]557134[/ATTACH]
                              Може да пробваш по тази схема, като започнеш от изходна позиция, както са били гумите преди смяната и тогава да видиш дали няма резултат. Често някакво неравномерно износване на някоя гума, също е причина за подобно поведение на пътя.
                              Успех!
                              Тая схема е само ако гумите са без посока или без леви десни.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #45
                                От: Е и аз да ревна едно ....УРААА

                                При посока какъв ще е проблемът?
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X