Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

    След изключително изнервящо и финансово разоряващо чакане Той пристигна. Името засега не е дадено, но фабрично е WJ V8 4.7+ГИ"Принс" от Холандия.
    Нека се съвзема от емоцията и да пооправя някои неща и ще пусна и снимки. Засега уж всичко работи, но прекъсва на бензин/като че ли не работят 1-2цилиндъра/ на газ е отлично. Естествено има и потропване по окачването, но не е болка за умирачка. Предполагам специалистите ще си кажат мнението по отношение на прекъсването, аз от своя страна първо ще сменя свещи/кабели/....и т.н. после масла...ще ревизирам и окачването.
    В момента търся транспорт от Бургас За София, щото Джипката е там и още не съм я виждал, само сина ми ми каза по телефона, че ставала...като за пенсионер. Простак, не знам на кой се е метнал/естествено като имаш ТЛК200 всичко останало е "става"/.
    Та, ако някой пътува, утре-25,02 или в други ден 26,02 ще бъда много благодарен да ме извози до Соф-ето. Тел 0осем7осем503пет00
    Айде благодаря за поздравите и да ви се връща в 10год по-ново и 200кс по-мощно!
    Последно редактирано от marinco; 24-02-13, 18:14.
    в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
    Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

  • #2
    От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

    Честито
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • #3
      От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

      Честито и много безаварийни!

      Чакаме снимки.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • #4
        От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

        Еее...е! Най накрая дочака. Поздравления и без проблеми да я "пуснеш на вода". /Нали така казват при вас по морето./
        А как смяташ да я придвижваш, предполагам с транзитни номера или ....? Че на платформа ще да е скъпичко май.
        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
        First impression is not always true. Get inspired.
        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
        Reading is sooo boring, unlike writing!

        Коментар


        • #5
          Re: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

          Честито колега, бая чакане си изчакал, но със сигурност ще си е заслужавало
          Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
          0886/872-646

          Коментар


          • #6
            От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

            Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
            Еее...е! Най накрая дочака. Поздравления и без проблеми да я "пуснеш на вода". /Нали така казват при вас по морето./
            А как смяташ да я придвижваш, предполагам с транзитни номера или ....? Че на платформа ще да е скъпичко май.
            Аркадаш, и при нас и при вас, Джипките пускат на вода, а не тях. Абе ти си знаеш ама се шегуваш, нали? Ще я регистрирам по постоянен адрес- София и после по временен в Черноморец, или май беше обратно, обърках се вече. Нещо имаше и адрес по лична карта..........абе не питай. Щото съм имигрант в Черноморец и всички ме познават, че не съм тукашен. ДѝиалИект съм имал-шопски.
            Почти съм завършил пътеписа на избора, остават малко детайли и ще публикувам съветник за избор на автомобил в 3/три/тома с пролог действие и епилог. И епитаф, и послание, и благодарности, чакай че се олях.....
            Последно редактирано от marinco; 24-02-13, 18:56.
            в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
            Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

            Коментар


            • #7
              От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

              Честито колега и само хубави моменти ти пожелавам!!!
              п.п.И на мен ми се изчака чакалото,ама остана още малко.В сьбота и аз ще викам ура.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                Маринчо, ти май не си спал добре тая нощ. Казаха ми, че много си се въртял в леглото.

                И аз съм на твоето дередже, но чакам да се регистрирам, та да се похваля.

                Дано да си случил на добър екземпляр и да няма много за правене.

                Успех и много безаварийни километри ти пожелавам!
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #9
                  От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                  Ехаа какво спонтанно излияние... Честита ти Йееп-ка и с много кеф да си я караш!
                  Jeep WJ 4.7
                  Ex WJ 4.7, Ex ZJ 5.9

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                    Честито! Дедо Владо ще я погледне да каже какво има да се притяга. Най-вероятно дюза има пика за да не работи добре на бензин, ама кво ти пука нали на гЪз работи. Айде по-нататък да полудееш като нас лифтове и т.н. Ако не е проблем би ли споделил колко ти излезна, че бая интерес има. Заповядай в фейс групата на джиповете "JEEPСофия" ни е свърталището

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                      Хаирлия да е и само ти да му късаш задника, а не той - твоя!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                        С кеф я карай, и снимки пусни !!!!
                        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                          Честито, със здраве да си я караш! Да не забравиш за снимките! И аз се надявам като порасна да си купя точно такъв
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                            Честито и от мен! Много да те радва и милиони безаварийни километри!
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ура-а-а-а най сетне Jeep-ката пристигна

                              Честито и много да те радва!
                              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                              0885372997 - Дани

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X