От: Още малко помощ за автоматика 
Маслото е Dexron II.
Много благодаря, сега ще му звънна на човека да се разберем.

Маслото е Dexron II.
Много благодаря, сега ще му звънна на човека да се разберем.













Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар