Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вранглера на Дима

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Вранглера на Дима

    Много се радвам че най - накрая си взе желания джип.Много безааврийни километри и много да те слуша.Понеже каза че ще го плзваш кат пъркетник трябва да ми свършиш една услуга.Като имаш време щракни едно клипче да чуя тоя мотор пък и да го видя в действие.
    Знаеш че сам голям фен на подобни мотори.

    Коментар


    • #62
      До: Вранглера на Дима

      ЧЕСТИТО ДИМА!!!!
      Със здраве да си го караш и да те радва!

      Бъди щастлив!!!!

      Коментар


      • #63
        До: Вранглера на Дима

        Първоначално публикуван от CHIMIK Преглед на мнение
        так я тебя на асфальте с ведра
        удачи с учетом... в гаи... вот у вас дурдом!!!!! у нас (Литва) регистрация со временем печатанья твоих документов и номеров занимает 1-2 часа максимум... и ни каких очередей... почему налогоплательшик, то бишь ихний (ментовский) работодатель, должен простаивать в очередях у своего холопа... мля... не порядок!!!!!!
        В Германии за 20 минут получил и номера и техпаспорт, а здесь дурдом.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #64
          До: Вранглера на Дима

          Първоначално публикуван от bobsen Преглед на мнение
          Много се радвам че най - накрая си взе желания джип.Много безааврийни километри и много да те слуша.Понеже каза че ще го плзваш кат пъркетник трябва да ми свършиш една услуга.Като имаш време щракни едно клипче да чуя тоя мотор пък и да го видя в действие.
          Знаеш че сам голям фен на подобни мотори.
          Ми тогава на теб ще ти свърши работа и всяко Чероки или Гранд с този мотор Хубавото тук е че е на лекичкото купе.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #65
            До: Вранглера на Дима

            Първоначално публикуван от CHIMIK Преглед на мнение
            удачи с учетом... в гаи... вот у вас дурдом!!!!! у нас (Литва) регистрация со временем печатанья твоих документов и номеров занимает 1-2 часа максимум... и ни каких очередей... почему налогоплательшик, то бишь ихний (ментовский) работодатель, должен простаивать в очередях у своего холопа... мля... не порядок!!!!!!
            Непорядок!!
            Но ето в Софии, в провинции тоже 1-2 4аса!
            Дима Вранглера е супер!!!
            4естито!!!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #66
              До: Вранглера на Дима

              Хубавото тук е че е на лекичкото купе. и има шаси

              Коментар


              • #67
                До: Вранглера на Дима

                Вчера даже се повозих с него , доста приятна машинка . И е ЧЕРВЕНА . Много готина . И успех с регистрация , а то станахме по-бетер и от Москва . Приятел уби два деня там да сниме от регистрация кола дето я продаде .
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #68
                  До: Вранглера на Дима

                  Аз пък днес се повозих, Злой видя,
                  на малко офроуд меду блоковете в ОК.
                  Гоооолем кеф...!!!!!
                  Даже ГСМ-а ми беше излетял,
                  та се връщахме после да го търсим.
                  Димата и той доволен остана, щото го поокаля!!!
                  Готино американско УАЗ-че, Врангелче...!!!!!!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Вранглера на Дима

                    Ако знаеш пък на мен колко ми е приятно...щото като е без български номер и не го карам и пипката ме хваща...
                    Ама таман се бешее поокаляло от дъждовете с гооолеми локви междублоковото пространство, та поджапахме като жабите
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Вранглера на Дима

                      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                      В Германии за 20 минут получил и номера и техпаспорт, а здесь дурдом.
                      я так понял - у вас там совдеповская система.... м-да, и что так везде, что, после ухода камуняк ни чего не изменилось..... очередь - атрибут эпохи.... и вахтер на дверях в светлое будущае

                      менять и бузу поднимать не пробовали.... а я то думал, что больше дурдома как россия по поводу чиновниках уже нет.... оказывается есть - болгария...

                      ну, удачи....
                      ... и это пройдет.....
                      Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Вранглера на Дима

                        Първоначално публикуван от CHIMIK Преглед на мнение
                        я так понял - у вас там совдеповская система.... м-да, и что так везде, что, после ухода камуняк ни чего не изменилось..... очередь - атрибут эпохи.... и вахтер на дверях в светлое будущае

                        менять и бузу поднимать не пробовали.... а я то думал, что больше дурдома как россия по поводу чиновниках уже нет.... оказывается есть - болгария...

                        ну, удачи....
                        Это только у них в столицах так , брат ........... В Плевене один час , и ты чемпион ....
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #72
                          До: Вранглера на Дима

                          честито за новта машина .
                          тук при мен имам голямпото удоволствие да се наслаждавам на един с една бивша листовка като гледам каво е сътворил и се влубвам в
                          тази машина все повече предполагам се сещаш за кого приказваm GIP F ROG го има същия ама пипнат.
                          утре сме на ехтремeн траял пак ше има шоу....
                          поздрави

                          Коментар


                          • #73
                            До: Вранглера на Дима

                            Успех на трайала. Ще чакаме репортаж
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Вранглера на Дима

                              Браво,браво.Честит Вие каква тема сте направили,пък аз чак сега да я видя...
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар


                              • #75
                                До: Вранглера на Дима

                                Карай, на някоя следваща паркетна разходка щеше да го видиш
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X