Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вранглера на Дима

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вранглера на Дима

    Кита е около 1700 долара в американско. Докато дойде тук още толкова ще поскъпне. за 10000 тук 4.0 забрави. Ако имаше да съм го купил.
    За тези пари можеш да купиш доста изморен 2.5 от тук или от Германия. Това значи че автоматично отиваш на ново окачване. Ако прекалиш с лифта отиваш и на нов заден кардан и вал в раздатката (дреболии като биелетки и хебел не ги споменавам). Височината не съм я мерил щот не се е налагало, но в момента в моя подземния гараж влиза на косъм...
    Изобщо свикни с мисълта че Вранглерите са скъпи и ако разполагаш с малко пари ще трябва да станеш близък приятел с инструментите.

    Ето това е кита:



    Монтиран:


    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • До: Вранглера на Дима

      Идеално е станал с големите гуми
      тука има под 10000 лева 4.0
      http://www.avto-borsa.com/borsa/?for...4_0=&x=17&y=10

      Коментар


      • До: Вранглера на Дима

        Мерси за снимките Гледам в мобиле.бг един 4л за 7800лв,колкото и да е гробница ако го взема за 7 000 и ремонт за 5000 пак ще ми дойде на 12000,което не е далеч от целта.Има и един друг 4л за 12 000,гледам и някакви 2.5 но ми се виждат доста премазани...Не виждам каква друга по-истинска машина мога да купя за тези пари.Има разни фронтери,фриилендъри и хонди,но ми се струват твърде нежни колички ...винаги съм искал джип за зимата и кабрио за лятото,вранглера е точно две в едно

        Коментар


        • До: Вранглера на Дима

          Благодаря за снимките и инфото.Гледам в мобиле.бг има един 4л за 7800лв ?! Взима се за 7000 ,ремонт за 5000 и пак се сместваме в цената,дали е възможно?Има и друг 4л за 12 000 ако знаеш нещо за него...Иначе това си е най-доброто за парите си За толкова пари има разни хонди,фриилендъри....вранглера е истината Твоя е много лют

          Коментар


          • До: Вранглера на Дима

            Ако е този за който мисля е един който се продава от повече от година от една автокъща на друга. И е 4.2 карбуратор, въпреки че го пишат 4.0. Разликата е че 4.2 е преди 1989 и е 118кс . Като му вземеш VIN-а и си казва коя година е, да не говорим че един поглед на двигателя е достатъчен да видиш че те лъжат.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • До: Вранглера на Дима

              Първоначално публикуван от gazi Преглед на мнение
              Благодаря за снимките и инфото.Гледам в мобиле.бг има един 4л за 7800лв ?! Взима се за 7000 ,ремонт за 5000 и пак се сместваме в цената,дали е възможно?Има и друг 4л за 12 000 ако знаеш нещо за него...Иначе това си е най-доброто за парите си За толкова пари има разни хонди,фриилендъри....вранглера е истината Твоя е много лют
              Вчера бях в Софауто,там имаше един вранглер- 4,0 177кс/ 15000к.В добро състояние беше.
              Последно редактирано от haki; 10-01-08, 19:50.

              Коментар


              • До: Вранглера на Дима

                7800 ЛВ.



                Данни:
                Дата на производство - юни 1993 г.
                Тип двигател - Бензинов
                Мощност (к.с.) - 180 к.с.
                Скоростна кутия - Ръчна
                Категория - Къса база
                Пробег - 220000 км
                Цвят - Вишнев

                Особености:
                4x4
                Аларма
                Газова уредба
                Застраховка
                Климатик
                Лети джанти
                Ролбари
                Серво управление
                Стерео уредба
                Халогенни фарове
                Центр. заключване

                Допълнителна информация:
                Автокаско до 12/2008 и ГО до 12/2008. 4бр зимни гуми + 4бр летни гуми. Продава се СПЕШНО, коментар за сериозни купувачи.

                Продавач:
                Регион: София
                тел.: 0898/429038



                публикувана в 18:44 часа
                на 2 януари, 2008 год.

                Обявата е посетена XXXXX пъти.


                Jeep Wrangler

                дима тоя какъв е.

                Коментар


                • До: Вранглера на Дима

                  Тоя си е 4.0, малко поблъскан отпред, ама нейсе.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • До: Вранглера на Дима

                    Седя и си мисля!След като двигателя от 4л вранглер се слага и на чироки,то тогава един 2.5дизел от чироки дали няма да пасне на вранглер?

                    Коментар


                    • До: Вранглера на Дима

                      Първоначално публикуван от gazi Преглед на мнение
                      Седя и си мисля!След като двигателя от 4л вранглер се слага и на чироки,то тогава един 2.5дизел от чироки дали няма да пасне на вранглер?
                      искаш да сложиш най-скапаният двиг. и да махнеш един от най-добрите защо ?
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • До: Вранглера на Дима

                        Първоначално публикуван от gazi Преглед на мнение
                        Седя и си мисля!След като двигателя от 4л вранглер се слага и на чироки,то тогава един 2.5дизел от чироки дали няма да пасне на вранглер?
                        да бе, КВАДРАТА от кога търси такъв мотор да сложи на неговия, знаеш ли
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • До: Вранглера на Дима

                          Лелеее, късметлии сте че първи е бил тук Кинекса
                          2.5 дизел ли? Вааашта мамаааа!
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • До: Вранглера на Дима

                            В тази тема трия всяко изречение в което присъства думата дизел.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X