Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Terracan

    Здравейте, аз съм нов във форума и естествено съм се "наточил" за 4х4 машина. Днес случайно попаднах на един Хюндай Теракан и останах приятно изненадан. Но имам и куп въпроси... Та молбата ми е към ilko75bg от Варна - можем ли да осъществим контакт, тъй като нямам достъп до вашите данни?
    За връзка с мен tomov_dm@hotmail.com

    Коментар


    • #77
      До: Terracan

      Благодаря на ilko75bg че се отзова толкова бързо и с желание

      Коментар


      • #78
        До: Terracan

        Здравейте,
        а за тази навигация знаете ли нешто?

        Коментар


        • #79
          До: Terracan

          Здравейте колеги. Честит празник на всички. От известно време доста преглеждам форума, предстои ми смяна на старото возило и закупуване на по-здрава машина. Имам доста опит с различни машини 4х4 и се надявам да ви бъда полезен занапред. В момента съм се спрял на Теракан. Инатересувам се за мнение относно автоматика спрямо ръчката - поведение при офроуда, здравина, поддръжка, разход. Доколкото разбирам моторът е един и същ 2.9, но има версии 150к.с. и 163к.с. Има ли представа някой, дали това е електронно конфигуриране на мощността и може ли да се отключи 150 на 163. Благодаря!

          Коментар


          • #80
            До: Terracan

            Първоначално публикуван от iphone_3G Преглед на мнение
            Здравейте,
            а за тази навигация знаете ли нешто?
            За коя навигация става на въпрос?
            "Никога не е късно да постъпиш правилно."

            Коментар


            • #81
              До: Terracan

              Първоначално публикуван от lightingbird Преглед на мнение
              Здравейте колеги. Честит празник на всички. От известно време доста преглеждам форума, предстои ми смяна на старото возило и закупуване на по-здрава машина. Имам доста опит с различни машини 4х4 и се надявам да ви бъда полезен занапред. В момента съм се спрял на Теракан. Инатересувам се за мнение относно автоматика спрямо ръчката - поведение при офроуда, здравина, поддръжка, разход. Доколкото разбирам моторът е един и същ 2.9, но има версии 150к.с. и 163к.с. Има ли представа някой, дали това е електронно конфигуриране на мощността и може ли да се отключи 150 на 163. Благодаря!
              Може до около 200, но не виждам смисъл. За в гората си имаш бавни. Иначе колата е много здрава. Гледай като купуваш да има работещо ЛСД. Аз лично предпочитам модела с ръчно включване на предния мост.
              GW Steed5

              Коментар


              • #82
                До: Terracan

                [QUOTE=baza2005;1031252]


                За тази

                Коментар


                • #83
                  До: Terracan

                  Благодаря lusan, но дали се прави с допълнително слагане на чип или си го има заложено? Аз също предпочитам варианта с ръчно, още повече че и опита ми е с такъв, но превключването на диференциалите ставаше ръчно, а не електрически както е при Теракана. Предимно искам да се ориентирам, защото наскоро пробвах едно Чероки 8V автоматик и си мислех, как ли ще е извън пътя една автоматична скоростна кутия. А и при автомата не може да се ползва пълноцено моторното спиране. Има ли нещо по специфично за Теракана при оглед като дойде време да я избирам?

                  Коментар


                  • #84
                    До: Terracan

                    [QUOTE=iphone_3G;1068191]
                    Първоначално публикуван от baza2005 Преглед на мнение



                    За тази
                    Незнам това дали е навигация но от парите които струва мисля , че е по добре да си вземеш един гармин за половината от тях. А по името ти ако се съди на iPhona 3G имаш навигация и тя е доста добра (тествал съм я в България, Румъния и в Турция (Истанбул и Анталия).
                    За повече по самата снимка дали е навигация може би да каже Terracan, ако занае нещо.
                    "Никога не е късно да постъпиш правилно."

                    Коментар


                    • #85
                      До: Terracan

                      Първоначално публикуван от lightingbird Преглед на мнение
                      Благодаря lusan, но дали се прави с допълнително слагане на чип или си го има заложено? Аз също предпочитам варианта с ръчно, още повече че и опита ми е с такъв, но превключването на диференциалите ставаше ръчно, а не електрически както е при Теракана. Предимно искам да се ориентирам, защото наскоро пробвах едно Чероки 8V автоматик и си мислех, как ли ще е извън пътя една автоматична скоростна кутия. А и при автомата не може да се ползва пълноцено моторното спиране. Има ли нещо по специфично за Теракана при оглед като дойде време да я избирам?
                      Ето и моето мнение по въпроса . Не ти трябва чипосване на теракана достатъчно добре се държи на пътя с тези 150 коня. За автоматика мисля че беше Skorpion BG който може да те ориентира. За огледа мисля , че има доста писано в форума и то се отнася и за теракана. Гледай да няма течове , шумове при работата на двигателя и т.н. А най - хубаво е ако навиеш някой от колегите да е стеб при огледа (друго си е ако си го имал джипа вече). УСПЕХ !!!
                      "Никога не е късно да постъпиш правилно."

                      Коментар


                      • #86
                        До: Terracan

                        Първоначално публикуван от lightingbird Преглед на мнение
                        Благодаря lusan, но дали се прави с допълнително слагане на чип или си го има заложено? Аз също предпочитам варианта с ръчно, още повече че и опита ми е с такъв, но превключването на диференциалите ставаше ръчно, а не електрически както е при Теракана. Предимно искам да се ориентирам, защото наскоро пробвах едно Чероки 8V автоматик и си мислех, как ли ще е извън пътя една автоматична скоростна кутия. А и при автомата не може да се ползва пълноцено моторното спиране. Има ли нещо по специфично за Теракана при оглед като дойде време да я избирам?
                        Извън пътя автоматика си е супер, ако не си решил да участваш в нещо супер хард!
                        Моторното спиране също си го има, може да не като на ръчка, ама го има!
                        За автоматичното включване на педния мост - то става само при изключени бавни! Когато се включат бавните се включва и предния мост! Отделно бавни и изключен преден мост няма!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #87
                          До: Terracan

                          Благодаря. Като му дойде времето ще пиша във форума и се надявам някой колега да удари едно рамо при огледа. А между другото има ли срещи на теракан феновете?

                          Коментар


                          • #88
                            До: Terracan

                            [QUOTE=baza2005;1068273]
                            Първоначално публикуван от iphone_3G Преглед на мнение

                            Незнам това дали е навигация но от парите които струва мисля , че е по добре да си вземеш един гармин за половината от тях. А по името ти ако се съди на iPhona 3G имаш навигация и тя е доста добра (тествал съм я в България, Румъния и в Турция (Истанбул и Анталия).
                            За повече по самата снимка дали е навигация може би да каже Terracan, ако занае нещо.
                            Това е електронен компас плюс часовник няма навигация.
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • #89
                              До: Terracan

                              От вчера съм собственик на Terracan, 2,9 crdi,163k.,GLS, страхотна машина. Още съм под емоцията на едно юнашко нощно каране. Много се колебаех м/у Паджеро 3 и Тери-то, но сега съм сигурен, че не съм взел грешно решение. По магистрала"Тракия"-със 160 в баирите и има още много резерв от мощност под капака. Ниско ниво на шум, пълен комфорт, а казват че това са само машини за тежки терени. Корееца показва характер и лукс, в дъжда и мъглата с голяма скорост и мощ, много директно управление, направо ме изненада много приятно. Чудесна машина, дай боже всекиму!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Terracan

                                Първоначално публикуван от lightingbird Преглед на мнение
                                Благодаря. Като му дойде времето ще пиша във форума и се надявам някой колега да удари едно рамо при огледа. А между другото има ли срещи на теракан феновете?
                                Май няма нищо още организирано, може би, когато се постопли, да се направи едно барбекю на дестинация, удобна за всички
                                Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X