Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
    Ама въобще ли не се надървят, ако е така не е нормално.
    Виж си водната помпа


    Водната помпа е сменяна преди да я купя, иначе се усеща втвърдяване, но могат да се стиснат.

    Коментар


    • От: Terracan

      Здравейте. Преди една седмица си купих Terracan, но ми духа постоянно топло дори на изключено. Какво може да е ?

      Коментар


      • От: Terracan

        Някоя клапа е заяла /ако съм те разбрал правилно/. Пробвай , ако си с климатроник да включиш само на вътрешна циркулация.

        Коментар


        • От: Terracan

          Искам да попитам това нещо за какво служи и защо е преправяно?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-380b620ac8d2143f9965ce7a4a03f078d1a4a75b5e62401d6abd1685f80efc74-V.jpg
Прегледи:1
Размер:99.5 КБ
ID:5756613Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-63a13bb159bfa0a57ff56422aa55a34bc8c784463c3efc1bfc935324639a64b5-V.jpg
Прегледи:1
Размер:99.4 КБ
ID:5756612

          Коментар


          • От: Terracan

            Този щуцер, така свободен ли стои, или си извадил маркуча?
            Иначе това е ЕГР с-мата за повторно доизгаряне на изгорелите газове. А това тяло със свободният щуцер е мисля топлообменник за по бързо достигане на работна температура.


            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
            Няма да е все така!
            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

            Коментар


            • От: Terracan

              Не съм вадил нищо, просто така си стой.

              Коментар


              • От: Terracan

                А дали има нещо ощо с парното. Защото каквото й да правя, дори на изключен климатроник ми духа топло?

                Коментар


                • От: Terracan

                  Е, поне зимата няма да ти е студено.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Ще бъда читатель .......
                    Последно редактирано от kgp68; 15-06-17, 08:35.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Така като гледам това е мързеливо затапване на ЕГР-а. Има по всяка вероятност и байпас на охладителят на егр-а, но защо цялата тази ненужна в случая карантия е оставена не ми е ясно, за това предполагам че е мързел.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Това със сигурност е побългарявано , но как , кой , защо и с каква цел

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Колега kgp68 , разбирам , че "чукча писатель , не читатель " , но все пак полетът ти е след месец. Всички твои въпроси са многократно разисквани , така , че отдели малко време за четене.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Защо ли бях сигурен ,че ще има такъв отговор явно няма да ви затормозявам с моите въпроси .Не съм от тези дето не четат но ........ Бъдете здрави .

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Първоначално публикуван от kgp68 Преглед на мнение
                              Защо ли бях сигурен ,че ще има такъв отговор явно няма да ви затормозявам с моите въпроси .Не съм от тези дето не четат но ........ Бъдете здрави .
                              Колега, на твоите въпроси е отговаряно подробно, просто трябва да го прочетеш.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Да благодаря ,от 1ч чета вече съм на 33 страница във форума постигам вече някакво 20% разяснение на нещата които ме интересуваха .Разбрах много неща но до края има още 40 страници най вероятно ще намеря отговор на моите въпроси .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X