Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Ееее, натискай всички копчета спокойно, само това за катапулта недей !
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Terracan

      Благодаря за бързите отговори колеги,сега да ви питам като по запознати с марката и по специално теракана,има малко обяви в сайтовете,на снимки отдалече изглеждат добре всичките имате ли представа и впечатления за някой от продаваните тук в България?Целта ми е да намаля избора до два-три автомобила,че ако взема да обикалям да гледам всичките ще е голямо приключение.
      Фиат Мареа 1.8 113 кончета
      Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

      Коментар


      • От: Terracan

        Колега Божурище , ще те запиша на неделно училище !
        А сега сериозно - датчика за външната температура се влияе и от топлината и вентилаторите. Както казва колегата Жоро -натискай смело копчетата и прочети книжката.

        Коментар


        • От: Terracan

          Ти мани ама не само съм я чел....първо имах руска и превеждах даже за едни приятели И а термометъра ниииикъде не бях забелязал да пише
          ....!

          Коментар


          • От: Terracan

            Специално за колегата Божурище - ако ми дадеш някаква поща , ще ти изпратя ръководството.Там ясно и точно е описано за климатроника - не зная каква книжка си чел , за да го няма това описание.
            Последно редактирано от Darth; 04-02-17, 08:36.

            Коментар


            • Terracan

              Абе колеги на някой направило ли му е впечатление Теракана от къде дърпа въздух. Това да се засмуква въздух от кухината в поддкалника ми се струва най прашното място от където може да смуче въздух. Особено по черен път лятото се вдига такъв прах от гумите, че сигурно през седмица ще трябва нов филтър.
              Огледах го и ми се струва, че с едно подходящо гофре може да смени мястото. Смисъл да дърпа чист въздух някъде около фара, но там май има риск при влизане в дълбока вода да плисне нагоре и да дръпне водица. Как мислите има ли по подходящо място. На други джипки как е изпълнено?


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
              Няма да е все така!
              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

              Коментар


              • От: Terracan

                Привет колеги,днес ходих да оглеждам един Теракан,хареса ми всичко му е наред но е автомат,а аз хич не съм запознат с тези кутии,добри ли са имат ли някакви болежки и въобще какво е по добре ръчка или автомат?Извинявам се за може би глупавите въпроси,но като не разбирам предпочитам да питам.
                Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                Коментар


                • От: Terracan

                  Не са глупави...но са дъвкани...дъвкани. Щом си решил джипа да е Теракан, няма да е трудно да попрочетеш малко какво е писано назад в темата
                  ....!

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Такъв ще да е да,а за четенето съм чел,целата тема съм я разглеждал изобщо всякакви форуми и информации,но толкова информация и в главата ми компот...,но благодаря все пак за отделеното време.
                    Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                    Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Понеже гледам напоследък какво продават...имай едно на ум - читав теракан под 8000лв няма. В 90% от слупаите всичко под тази цена е със скрити проблеми, а всипко под 6000лв е леш
                      ....!

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Начи, и за 9 000 може да го пързулнат и за под 6 000 може да извади късмет. Аз моя го купих за 5 800 лв, гледах да е здрава горивната помпа и дюзите и за сега (към 40 000 км) изглежда съм уцелил. Гледаш да не тресе и да не чука, ама те продавачите така ги маскират с разни добавки, че си е яко лотария. И въпреки, че на моя като цяло нищо му нямаше, а и в последствие реално се се е чупил, а само разни дребни проблемчета, все пак до тук ми е стъпил на... двойно. Това с включени гуми (гумата е 90% от джипа), консумативи (6 различни течности му се сменят на тоя джип, а ангренажа с всичките му такъми е 650 лв без труда) и административни разходи. За колкото и да си купиш джип, ако го поддържаш в добро състояние, това си е разходно начинание. Това не се отнася само за Теракан, даже Теракана е доста икономичен в някои отношения, в сравнение с други джипове.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от stoyanchev Преглед на мнение
                          Привет колеги,днес ходих да оглеждам един Теракан,хареса ми всичко му е наред но е автомат,а аз хич не съм запознат с тези кутии,добри ли са имат ли някакви болежки и въобще какво е по добре ръчка или автомат?Извинявам се за може би глупавите въпроси,но като не разбирам предпочитам да питам.
                          Автоматика на практика не създава проблеми , освен ако не е бил прецакан преди да го купиш.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            По повод цените мога да кажа, че моя изпадна за 6500лв, като преди това беше 8500лв. джипа го купих обслужен и с допълнителни екстри, като камера за заден ход, NAVI и чип-тунинг. Действително беше на бащата на мой много близък приятел, но просто извадих късмет, че той си купи друг доста по-скъп джип, чиято АСК се потроши на път за пререгистрация в КАТ и спешно се нуждаеше от пари. Това е втора кола, която взимам от човек в нужда, като първата беше от напълно непознат и също имах късмет. Не са изключени тия работи и не е добре да се правят такива крайни изказвания от сорта на "читав няма да намериш за под 9к". Оферти изпадат, просто трябва да се следи пазара и да не се бърза

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Първоначално публикуван от gorskiya Преглед на мнение
                              Начи, и за 9 000 може да го пързулнат и за под 6 000 може да извади късмет. Аз моя го купих за 5 800 лв, гледах да е здрава горивната помпа и дюзите и за сега (към 40 000 км) изглежда съм уцелил. Гледаш да не тресе и да не чука, ама те продавачите така ги маскират с разни добавки, че си е яко лотария. И въпреки, че на моя като цяло нищо му нямаше, а и в последствие реално се се е чупил, а само разни дребни проблемчета, все пак до тук ми е стъпил на... двойно. Това с включени гуми (гумата е 90% от джипа), консумативи (6 различни течности му се сменят на тоя джип, а ангренажа с всичките му такъми е 650 лв без труда) и административни разходи. За колкото и да си купиш джип, ако го поддържаш в добро състояние, това си е разходно начинание. Това не се отнася само за Теракан, даже Теракана е доста икономичен в някои отношения, в сравнение с други джипове.
                              Прав си колега и кола за много хиляди да си купиш щом е втора ръка винаги може да има изненади,дано пък имаме късмет и да уцелваме читави бройкиА иначе аз продължавам да се оглеждам,нямам много време за обиколки в момента,но пък хубавите нещо ставали бавно казват.
                              Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                              Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Търпение и късмет трябват , но изключваме 99% от търговците, там късмета е да се оттърват от живия труп. Успех с търсенето.
                                П.П. Колегата Божурище е изключително прав в думите си, крайната сметка с 2 комплекта гуми, застраховки и обсужване бързо ще догони 10000 лв.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X