Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Пепелника може да се демонтира целия, като се свали средната "махагонова" конзола. Захваната е на щипки и леко като подпъхнеш нещо по края ще излезе!
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Terracan

      Момчета, организира се среща на Тераканджии и Галоперисти в София на 18.12. За повече инфо можете да посетите Фейсбук

      Коментар


      • От: Terracan

        Понеже тук им хора, които не знаят за Фейсбук групата - ето каква е организацията за момента:

        "18 Декември е денят за Terracan срещата в София :-)
        Мястото за сега остава голямата поляна пред манастир Св. Петка над Банкя. Начален час на срещата е след 12ч. там (идеята е да изкараме до към 14-15ч на по лаф и мръвка, така че се води след 12ч. ако някой идва по-късно). Има вариант за отиващите в 12ч. за сборен пункт (който все още се уточнята) и от там заедно към Банкя 30 минути по-рано. Аз ще си нося Валандъра и още един колега ако идва, та всеки си носи, каквото му се мята отгоре."
        ....!

        Коментар


        • От: Terracan

          Колеги, някой да си продава Теракана? Че се оглеждам за втори

          Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

          Коментар


          • От: Terracan

            Привет, имам следните проблеми и се нуждая от вашата помощ.
            Тропа ми кората над мотора - причина, гумените втулки около болтовете са се разширили и кората се движи във всички посоки.
            Къде могат да се намерят въпросните втулки и как се наричат (гугал не ме разбира )?
            Благодаря

            Коментар


            • От: Terracan

              Доколкото зная се казват гумени тампони . Предполагам , че говориш за кората над интер кулера . Предполагам , че би трябвало да ги има в ИНД Комерс. Руснаците го наколхозват като навиват отдолу дебел канап и казват , че така се решава проблема.

              Коментар


              • От: Terracan

                За всички които не са разбрали, организацията за Неделната Теракан среща е следната:
                - 11:30ч. среща на паркинга пред Историческия Музей Бояна (До Резиденция Бояна)
                - който идва направо на мястото - след 12ч. сме на поляната до Клисурски манастир св. Петка. Давам линк към Мапс https://www.google.bg/maps/place/%D0....0775547?hl=bg

                Идея на мероприятието - аз ще нося Валандърче и всеки който каквото месо или зеленчуци иска да си пече, да си носи. Аз ще взема и някакви мръвки също да почерпя за втория Терко който преди време взех
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5738181

                Всеки е добре дошъл
                ....!

                Коментар


                • От: Terracan

                  За нас от провинцията да качите снимки от срещата. Весело изкарване
                  HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                  VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                  Няма да е все така!
                  Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първата сбирка на Terracan вече е факт Събрахме се 6 джипа в Банкя, а един можа да дойде само в София на Резиденцията.
                    Като за сефте си беше екстра срещата - имахме сняг, хубаво време, два валандера, много мръвки и зеленчуци, малко бира и вино (че трябваше да се кара)
                    Вече кроим планове за следващо събиране догодина на някоя хижа в планината с нощувка
                    Ето една снимка за камиончета накуп

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5738462

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1223456.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5738466
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1323.jpg
Прегледи:1
Размер:149.9 КБ
ID:5738467
                    Последно редактирано от bojurishte; 19-12-16, 11:33.
                    ....!

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Благородно ви завиждам ,исках и аз , ама нямаше кой да гледа внука

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
                        Благородно ви завиждам ,исках и аз , ама нямаше кой да гледа внука
                        Трябаше да го вземеш и него...имаше 2 дечица ма около 3-4 годинки + едно куче Весело си изкараха и те...но нищо, следващия път
                        ....!

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Е щом е имало мръвки добре сте си изкарали. Хайде другият път с преспиване за да се включим и тези които не сме от София


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                          VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                          Няма да е все така!
                          Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Колеги прави ми впечатление, че или нямам подгрев на огледалата или не ми работи. Всъщност очакмам, че подгрева се пуща с подгрева на задното сгъкло, или бъркам.
                            Весели празници.
                            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                            Няма да е все така!
                            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Точно от там се пуска. Имай предвид обаче , че не всички имат . Също така не очаквай да е горещо огледалото - става просто по-топло от външната температура , това стига да се размрази снега или леда , но не веднага.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Днес нова изненада, карам си Теракана с нафта около минимума и очаквам да ми светне лампа за гориво, нооо ме застреля без предупреждение.... изгасна без да светне лампа или друго предупреждение. Налях нафта подкачих с крушата и запали от раз. Та нямаме лампа за свършващо гориво, или ми е изгоряла!
                                Относно подгрева на огледалата сега се сетих, че като свалях кората на шофьорската врата забелязах свободна букса до огледалото (съжалявам, че не я снимах), но си мислех, че е евентуално окабеляване за добавяне на функция за прибиране на огледалата при заключване понеже съм виждал Теракан с такава екстра. Въпроса е дали може тази букса да е за подгряване на огледалата и моите огледала да чакат да им добавя!
                                HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                                VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                                Няма да е все така!
                                Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X