Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Първоначално публикуван от stamat699 Преглед на мнение
    Към колегата Skorpion_BG
    По въпроса със загряването при включен климатик при ниска скорост.

    При някои автомобили ако имаш ел вентилатори за климатика+виско
    за двигателя/ел вентилаторите са на степени в зависимост от налягането на
    фреона/ при Е-класата е така.
    Изчисти си и боклуците между двата радиатора./воден и климатик/

    Поздрави
    Вентилаторите на Теракана са два и се включват един по един в зависимост от температурата и налягането на фреона!
    Изчистих боклуците, измих радиаторите отвън с обезмаслител, доста мръсотия изтече, но ще чакам следващото лято! Както писах по-рано загряването ставаше само при температура над 32-33 градуса и на градско! Мисля, че съм решил проблема тъй като смених всичко освен водната помпа, промих системата, измих радиаторите!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Terracan

      Към колегата Skorpion_BG

      Ако ходиш в сервиз помоли ги да измерят температурата
      с външен/друг ако имат такъв / темп.датчик, но не вярвям да е от това .

      Навярно си отстранил проблема.

      Поздрави.

      Коментар


      • От: Terracan

        От една година карам Теракан 204 година.Много съм доволен. Имам въпрос към колегите. Какво налягане трябва да се поддържа на гумите съответно за двама човека и за пълен автомобил. Аз карам отпред на 2 и отзад на 2.4 атм. и автомобила стои добре на пътя. Колеги ми казаха,че имало табела за налягането но моя автомобил няма такава.

        Коментар


        • От: Terracan

          За двама души на моята табелка пише 2 атмосфери.
          Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

          Коментар


          • От: Terracan

            Аз помпам и 4-те гуми на 2 атм.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Terracan

              Май съм бил близо до истината.Мой приятел с Теракан,който също няма табела кара на 2.4 и 2.8. Много пъти съм му казвал,че това е доста голямо напомпване и ще вози твърдо. Ще се придържам към 2 атмосфери но при четири -пет човека смятам,че е добре 2.3- 2.4.Изхождам от Мицубишито което карах седем-осем години и там даваха 1.8 на 2.00 при двама човека и 1.8 на 2.4 при четири пет човека.Благодаря за информацията.

              Коментар


              • От: Terracan

                По заводски предписания - 2 ма човека - предни 2,задни 2. При пълен товар - предни 2 , задни 2,2.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Здравейте , и аз карам Теракан купих го 2005г нов до сега съм му навъртял 209000км смених маховика на коляновият вал и то още в началото оказа се че е фабричен дефект другото са тампони на щангите биелетки , ремъци и ролки нормалните неща , налагало ми се да го карам и в сняг и в кал и мога да кажа че добре се справя но е от голямо значение гумите с който го карате то за коя кола не от значение ...

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първоначално публикуван от Ivan Hinkov Преглед на мнение
                    Здравейте , и аз карам Теракан купих го 2005г нов до сега съм му навъртял 209000км смених маховика на коляновият вал и то още в началото оказа се че е фабричен дефект другото са тампони на щангите биелетки , ремъци и ролки нормалните неща , налагало ми се да го карам и в сняг и в кал и мога да кажа че добре се справя но е от голямо значение гумите с който го карате то за коя кола не от значение ...
                    Колега, какви са симптомите за смяна на маховика и колко струва маховика?

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Едва ли знае, сигурно са го сменили гаранционно.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • помощ за покупка на употребявано жУотно

                        Здравейте,

                        Прочетох цялата тема и определено съм решил да си купувам Terracan. Досега карах Mitsubishi Lancer, но за моя най-голяма радост, от миналата година съм горд баща на две щерки, и багажникът меко казано не стига...
                        Но да се върна на темата - харесал съм едно жУотно в сливенска автокъща. Има ли някой колега от този регион, да й хвърли едно око? Не дават да я мъкна за преглед в София, където живеем... Ако ли пък се спра на нещо софийско (за жалост тук в момента се предлагат по-старички), също бих се радвал някой да хвърли едно око и да се почерпим после. Ще ми се да купя автоматик, за да може и жената лесно да го кара.. но може и да направя компромис. Знам, че си вкарвам главата в торбата, но това е факт по принцип с колите на старо.

                        Благодаря ви предварително за всякакви съвети и отзиви!

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Колега, намери ли си Теракан? И аз търся такова нещо, набелязала съм два, дори питах колегите за мнения в една друга тема - ама засега няма много включвания. Този сливенския погледна ли го и за кой по-точно става въпрос?
                          За сливенските автокъщи забелязвам много странен факт. Продават съмнително евтино. Следя ги от около година - ами там например два-три ТЛК 2001, 2002 г. се продаваха за десетина хил. лв ??!! Странна работа и съмнителна. Бяха претапицирани с екокожа и много се чудих дали не са с обърната дирекция и да се е наложило претапициране, за да не си личи коя седалка е по-изтъркана. Забелязвам, че и други марки - най-евтини оферти в Сливен.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Здравейте, имам питане относно теч на масло на Терракана. Става въпрос за кола, която ще купувам. Според собственика проблема бил в семерингите. Може ли да е нещо по-лошо?

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Първоначално публикуван от evalkanova Преглед на мнение
                              Здравейте, имам питане относно теч на масло на Терракана. Става въпрос за кола, която ще купувам. Според собственика проблема бил в семерингите. Може ли да е нещо по-лошо?
                              По добре си пиши в другата тема в която си почнала.Да са на едно място мненията.
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                evalkanova, дай малко повече инфо относно проблема и обяснението но т.н.продавач за да можем да помогнем със съвет поне. Така стрелям във въздуха, но на първо четене кола, която още докато я оглеждаш и видиш течове - разни, по-добре не се връзвай на обясненията а се огледай за друга подобна без явни проблеми. Успех.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X