Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Разбрахме, че няма да ги поберем...сега следва въпроса, какъв лифт трябва да наоравя, за да ги побера? Приемат се всякакви идеи, предлижения и съвети.
    ....!

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
      Разбрахме, че няма да ги поберем...сега следва въпроса, какъв лифт трябва да наоравя, за да ги побера? Приемат се всякакви идеи, предлижения и съвети.
      Трябва да правиш от тоя бодилифт, дето се прави с големия флекс, при което джипката олеква с няколко десетки килца.

      ...и после се абонирай за някой магазин за шарнири, накрайници, тампони, кормилни щанги и т.н. То и с терано има подобни опити, ама често-често се прибират с пътна помощ. Отделно дето ще започне да върви като трамвай.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Terracan

        Здравият разум и трезво мислещите приятели ми казват НЕ...не...не....а простотията отвътре ми подбутва ДА ДА ДА ЩЕ видим кое ще надделе
        ....!

        Коментар


        • От: Terracan

          Здравейте колеги и аз да се похваля,от седмица съм с камионче��.Реколта 2002 първа регистрация декември 2003.Успях да го намеря в Австрия.Беше в автокъща оставен на консигнация.
          След проверка в сервиз се оказа само един собственик с пълна сервизна история и реални километри.
          Стъпи по скъпо но много ми хареса.
          Докаран на ход разход до тук 7,5,с няколко проверки пълен пълен.В Бургас 9,5 смесен градско извън градско.Климатроник,гуми коопер Дискавъри на три месеца,сменен съединител,кожен салон и се екстри.
          Вкарах за обслужванеспирачки, нови бяхасменени, по окачването десен и ляв хебел,тампони стабилизираща.щанга.
          Масло на дв мотул 5в40 сменени масла раздатка,преден заден диференциал,масло скорости,антифриз,маслен въздушен,горивен и филтър купе,агрен.компл.,водна помпа всичко 1300 лв.Сега се наслаждавам.след пълното обслужване.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10207975478017206.jpg
Прегледи:1
Размер:182.6 КБ
ID:5717881Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10207975482497318.jpg
Прегледи:1
Размер:218.6 КБ
ID:5717882Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10207975478217211.jpg
Прегледи:1
Размер:216.3 КБ
ID:5717883Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10207975477217186.jpg
Прегледи:1
Размер:225.9 КБ
ID:5717884Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10207975477497193.jpg
Прегледи:1
Размер:106.1 КБ
ID:5717885
          Последно редактирано от Doosdead85; 03-06-16, 19:55.

          Коментар


          • От: Terracan

            Честито! Брей ама много е лачен, браво! Много безаварийни километри.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Terracan

              Честито колега! Много безаварийни километри!
              Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
              Ямаха ХТ 600Е 95г.

              Коментар


              • От: Terracan

                Честито !!!!
                И само да те радва!

                Коментар


                • От: Terracan

                  Честито и от мен Безаварийни...иии съвсем скоро да му промениш сток визията
                  ....!

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Сток визията си остава.Ходя за риба,но не се окопавам чак толкова.

                    Днес имах преход Бургас-София-Севлиево-Габрово-Трявна-Бургас-разход 7.33-7.71.Доволен съм като не съм го натискал -100-110-120(на места).
                    Един въпрос колеги-светва чека колата изпада в авариен за секунди и се оправя,не по време на набиране,а в случаите когато спирам на отбивка да пусна вода или нещо друго.Като става веднъж на път не на всяка отбивка.Водих на диагностика няма грешка за да се уверя отидох и на лиценз сервиз пак нищо колата работи нормално.до сега 2-пъти се случи.Ако някой му се е случвало да сподели.Другия въпрос при палене студена завърта няколко пъти и тогава след това е чекмак.При вас как е?

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Дюзи , въздух , филтър, педал на газта - пиша ги по ред за светенето на чек енджина - прочети тези неща - писано е многократно. Не зная на какъв сервиз си ходил , но явно не си разбират работата.Лично за мен - 90% проблем с дюзите.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Няма как д ати светва чек-а и да няма записана грешка. Тоя сервиз май не го бива хич. Иначе да - както са ти казали в 90% от случаите, че и отгоре проблема е в дюзи

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Светне ли чека, трябва да запише грешка, която си стои там или за определено време или за определен брой паления. Това че в момента чека не свети по никакъв начин не те ограничава да видиш какво е трупано назад във времето, освен ако не е било толкова отдавна че да се е самоизтрило, или да си махал акумулатора за достатъчно време, от което пак да се е самоизтрило.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            За съжаление истината за тия коли е такава. Купуваш я с едни заделени 1300 за дюзи (за ремонт, не нови) и още 1000 за други неща. Ако сменяш и гуми - още 1000

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              По данни на доста по-големи разбирачи от мен /аз не съм такъв/ Теракана си държи записаните грешки .Дори при триенето им ,/ако причината не е отстранена/,излизат отново -това с откачането на акумулатора изобщо пък не действа.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Така е. Лошото е, че при проблем с дюзи излизат най-различни грешки. Датчик колянов, датчик разпределителен, помпа и т.н.
                                Най-добре да се види обратната нафта

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X